Razne misterije i price koje znate ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam jednom cuo da je jedan covek is'o kroz sumu i odjednom se ispred njega pojavilo neko veliko cudoviste... i zasistalo je... on se u tom trenutku uplasio, skocio na stranu i pao i udario se u kamen i viknuo zbog toga sto ga je zabolelo...
i posle kad je pogledao malo bolje, video je da se zeznuo i da je to samo bilo drvo... a nije bila ni noc... nego se sve po danu odigralo... i kaze on: sta je bre ovo? ja mislio cudoviste a ono drvo...
 
batka_mija:
ja sam jednom cuo da je jedan covek is'o kroz sumu i odjednom se ispred njega pojavilo neko veliko cudoviste... i zasistalo je... on se u tom trenutku uplasio, skocio na stranu i pao i udario se u kamen i viknuo zbog toga sto ga je zabolelo...
i posle kad je pogledao malo bolje, video je da se zeznuo i da je to samo bilo drvo... a nije bila ni noc... nego se sve po danu odigralo... i kaze on: sta je bre ovo? ja mislio cudoviste a ono drvo...

I dalje? Sta bi, pricaj, evo nokte grizem ocekujuci nastavak....:):):):)
 
dollar MC:
Evo par pričica od mene. Navešću i izvore :)

Pričala mi baba da se desilo jednom mom dedi pre 50ak godina.
Išao je volovskim kolima seoskim putem, noć, bez osvetljenja i sl. Video je jagnje kako se igra kraj puta, zaustavio volove, uzeo jagnje počeo da ga mazi i ponovo krenuo kolima. E sad, kao što to biva, počeo je da priča jagnjetu, malo jagnje, mekano.. I tako je dok je mazio, pitao: "Jeli jagnje, a gde je tvoja nana?". Tu je jagnje okrenulo glavu prema njemu i pitalo: "A gde je tvoja nana?" iskočilo mu iz krila i zagubilo se negde.
Ovo znam jedno 15ak godina, i ponovo sam se naježio. Ne verujem da je istina, ali jbg, baba je znala toliko dobro da priča...
to sam i ja cuo od prijatelja iz vojske, on je reko da se to desilo u savnik i da je djede govorio jagnje moje jagnje moje-ponavljao sve dok jagnje nije okrenulo glavu i pocelo govorit jagnje moje jagnje moje jagnje moje.... i reko mi je da ima jedna livada gdje kasno u noc ako podjes tamo sa lampom i upalis je da ces vidjeti babe u crno koje te zovu da dodjes kod njih i da tamo niko ne ide kad padne mrak. cak sam pae puta oko kuce navece cuo cudan, da tako kazem lavez ili jauk neke zivotinje i traje par minuta da me cak i otac pitao dali znam sto je ovo, zvuci jezivo
 
a jel ste culi za onu pricu kad se onaj covek vracao sam kroz selo i sve cuje da ga neko prati... nigde zive duse... okrene se, a ono, nema nikoga... nastavi on tako i pocne da trci... zato sto se uplasio.... ali ne moze da pobegne... opet mu se cini... okrene se on i pomisli: sta je bre ovo, sve mi se cini da me neko prati a ja ne mogu da vidim nikoga...
 
batka_mija:
ja sam jednom cuo da je jedan covek is'o kroz sumu i odjednom se ispred njega pojavilo neko veliko cudoviste... i zasistalo je... on se u tom trenutku uplasio, skocio na stranu i pao i udario se u kamen i viknuo zbog toga sto ga je zabolelo...
i posle kad je pogledao malo bolje, video je da se zeznuo i da je to samo bilo drvo... a nije bila ni noc... nego se sve po danu odigralo... i kaze on: sta je bre ovo? ja mislio cudoviste a ono drvo...

To je kao kad dva drota idu u patroli, pa naiđe plava lada, a jedan će ti: Jel vidiš ovaj auto? E istog takvog Pežoa ću da kupim, samo žutog.
durcheinander-erstaunt0336.gif
 
He...imam i ja jednu pricicu, ali stvarno se desilo, dece mi...;-)

Tamo negde 88-89 vracam se ja u neko doba iz grada, kad mi se na par metara iznad glave odjednom pojavi jedan bljestavo zeleni zrak, koji se preko ulice prostirao od jedne kuce do zgrade preko puta.
Gledao sam ga zabezeknuto nekoliko sekundi, kada je nestao.
Ja to otpisem kao haluciniranje usled nespavanja i alkohola od noci pre toga i odem na spavanje.

No jedno 3-4 godine posle toga na faksu jedno vece se povede prica na tu temu misterioznih i neobicnih dogadjaja, i ja to ispricam.
I tada mi ortak isprica da je tada on sa ekipom nekoliko noci iz te kuce (iz kog pravca sam video da taj zrak izlazi) zezao drugara koji zivi u zgradi preko puta sa laserima za svetlosne efekte na koncertima ( a lik cija je to kuca se bavio iznajmljivanjem te opreme), pustali su mu zrake na prozor od sobe kasno nocu.

Eto jedna velika misteriozna prica u mom zivotu je dobila svoje vrlo prozaicno objasnjenje, e bas steta ;-)
 
zanimljive price nema sta

cuo sam ja jednu o nekom mostu na fruskoj gori koji kao ne sme da se predje a ko pokusa ostane vecno na mostu i ne moze da od njega pobegne.............. e sad da li mi je to drugar ispricao u sprdnji ili ozbiljo ne mogu da se setim posto smo se zapili to vece........... ali kao pored mosta ima neka kuca u kojoj zivi cuvar mosta ili tako nesto koji ne pusta ljude da prelaze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top