Razne misterije i price koje znate ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na teletabisu, u T dimenziji, takve stvari su nemoguce. Tamo, na njihovim obrnutim autoputevima, ne samo sto se pici u rikverc, nego i na krovu sa tockovima u vazduhu. Znaci, tockovi nemaju trenja sa asfaltom, i zato ne pucaju niti otpadaju.

Ponekad se nekome napuse guma. Tad se cuje TBENG, vozac pritisce gas da auto ukoci, izlazi kroz rezervoar i stane kraj naduvane gume. Pocne psovati zeleci sebi, autu, bogu, svetu i svima sve najlepse zelje i pocne vaditi alat iz treceg cilindra.U drugom je treca pomoc.
Onda prijanja na zamenu nesrecno naduvane gume novom, izbusenom i ispuvalom.

Kazem vam, zaista cudan svet taj teletabis, iz T dimenzije....
Pun misterija i raznih prica.

A da vidite tek njihove skijaske skokove i golf turnire....:):):)
 
Mi bi ovde o SF-u, ako smemo, od vas teletabisa-osvajaca iz dimenzije T....

Dosli ste ovde i izvrsili invaziju sa svojim glupostima, umotanim u babske price.
Izrugujete se SF-u kroz blahbah budalastine. Svaki teletabis, naoruzan vodenim pistoljem napumjen izmisljotinama, sprica ovda kako mu se prohte.

E pa, teletabisi, promasili ste temu.Totalno.
Kuku se vama kad vam sf-ovci sednu za vrat.Vama i vasim babskim izmisljotinama. Nemate pametnija posla nego u vasoj T dimenziji izmisljati raznorazne susrete sa idiotizmom, ne obrazlazuci pri tome ni trunke naucnog poimanja iste.

Znaci, ako vam se ukazuje kraj groblja Josip Broz Tito i redovno poziva ledenim "iz groba" glasom
"VRATITE MI MOJU NOGU", nemojte postovati koliko ste se uneredili prilikom tog susreta sa nadnaravnim, nego pokusajte dati svoju viziju naucnog pristupa povampirenog Tileta.

I, bez direktiva iz dimenzije T.

:):):)
 
Znate kako :)))
Mnogi su culi za price o mladi koje ulazi u kafanu pije cno vino i onda je mladic isprati....Uvek na kraju stigne na svoj grob...Sto kaze moja baba,to se prenosi od kolena na koleno :lol: Ali ispricacu vam sta mi je baka ispricala pre god.dana>>>>>>
DESILO SE U ZEMUN POLJU
BIla dva najbolja druga Zika I Pera.I pera jednog dana umre ostade Zika sav tuzan...I tako jedne veceri prolazi Zika pored polja koga su uvk prolazili i sav jadan prica sam sa sobom"E gde si brate,da sad vidis kako se tuzno provodim bez tebe,nisuu mi vise zanimlive ni zene ni pare...kad bi mmi se samo vratio..." I tako ode on u kafanu,kad posle nekog vremena ulazi PERA u kafanu.Seo pored Zike i kaze"brate zvao si me, i evo dosao sam"Ovaj drugi sav izbezubljen poce da muca od cuda.Pera kaze da ima nekih posla pa mora da se vrati ali pozva Ziku d aon dodje kod njega!!!Zika padne uu nesvest i brobudi se nakon pola sata,pa brzo otrci majci i sve isprica,a jadna i uplasena majka jedva doceka da svane i ode u crkvu da se pozali popu.
Skupilo se celo selo i odu zajedno sa popom i Zikom na Perin grob da vide kakvog ce se cuda desiti.I pop rece Ziki da ne pije nista kad ga ovaj bude ponudio vec da samo zamoli da ga vrati medju zivima.I tako Zika udje u Perin VEC ISKOPAN GROB:dash:(cuvar se kune da niko nije pre toga kopao)i onesvesti se.Posle 2 sata ustao Zika i kaze da mu ovaj reko da je bio brlo neljubazan kad ga je pozvao da dodje,da mu nije ista ponudio da popije,tako da je Pera bio domacin i ponudio Ziki Crveno vino.Ovaj se seti da mu pop rece da ne popije nista kad sidje dole i ne popi stvarno nista:worth:.Ali kad se probudi pop mu rece:
Pop:Vidim da nista nisi popio
Zika.Otkud znas?
POp:Da si popio to vino koje te nudio umro bih odmah, ovako ces umreti za 7 dana!!!!!!
:dash:
I stvarno kazu ljudi decko mlad umro za tacno 7 dana.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top