DA LI JE SRBIMA ZABRANJENA UPOTREBA LATINICE?

Dlakava_Strvina:
Isto.
Ne
Ne

Ćirilica je fonetsko pismo.
Po Službenom Listu ravnopravno sa latinicom.
Windows na ćirilici je prelepo preveden samo nepraktičan.

"Ћирилица" je takodje vid patriotizma koji se obavlja sa sledećim rekvizitima - rakija i sekira i čuvene "pesme raspoloženja".

Питам се како увек ОСТАНЕШ ЖИВ када тако жесто лупаш главуџом о тастатуру! :roll:
 
lider:
Od prvog dana ,na Krstarici koristim latinicu.
Da li je onaj ko upotrebljava latinicu manji Srbin od ostalih?
Da li se patriotizam iskazuje isključivo ćirilicom?

Имаш право да користиш и латиницу, наравно. Међутим, потпуно је јасно да се на наше ћирилично писмо врши страховити притисак не би ли се избацило из
употребе И ТАКО ИЗБРИСАЛИ КОРЕНИ ИДЕНТИТЕТА СРПСКОГ НАРОДА.
О томе је много писано од времена Светога Саве до данас а било је и доста тема на овом форуму.

Патриотизам се не исказује 'искључиво ћирилицом' - то је смешно... али се свакако показује и ставља до знања саговорнику да си из Православне Србије.

Има доста људи који су из техничке струке и њима је тешко и незгодно да користе ћирилицу. Ја целог живота пишем ћирилицом... али исто тако по потреби пишем и српском латиницом. Пиши онако како сматраш да треба да пишеш. 8-)
 
Dlakava_Strvina:
Pa ne moraš da iznosiš javno sve detalje razgovora iz vašeg pokreta...

Господине Стрвино,видим да волите цртане филмове,те ћу Вам предложити да Вам аватар буде лик Шиље,мислим да савршено иде уз Вашу личност!
Верујем да ће се и остали сложити са овим предлогом и да ћете прихватити ову добронамерну сугестију!
 
-dreamcatcher-:
Господине Стрвино,видим да волите цртане филмове,те ћу Вам предложити да Вам аватар буде лик Шиље,мислим да савршено иде уз Вашу личност!
Верујем да ће се и остали сложити са овим предлогом и да ћете прихватити ову добронамерну сугестију!

Rick Dangerous II - refleksi i trik-mozgalice.
Da li znate ko je čika u mom profilu?
Živ je pokret umro nije dok je Jominija i šper-familije
 
-dreamcatcher-:
Господине Стрвино,видим да волите цртане филмове,те ћу Вам предложити да Вам аватар буде лик Шиље,мислим да савршено иде уз Вашу личност!
Верујем да ће се и остали сложити са овим предлогом и да ћете прихватити ову добронамерну сугестију!

Је л' због оног:

Мики - Шиља,

Мики - Шиља,

Мики - Шиља,

Мики - Шиља..............

Хоооооооооооорацијо !!!

:lol: :lol: :lol:
 
Dlakava_Strvina:
Da li znate ko je čika u mom profilu?

Надам се да то нисте Ви,господине Стрвино,ипак то би објаснило зашто испољавате толико фрустрације овде!
Не брините,имамо разумевања за Вас,сигурно Вам није лако да,ако сте уопште икада...
 
-dreamcatcher-:
Надам се да то нисте Ви,ипак то би објаснило зашто испољавате толико фрустрације овде!
Не брините,имамо разумевања за Вас,сигурно Вам није лако да,ако сте уопште икада...


Takodje imajte na umu da Administratora za sada ne zanima ko šta radi na ovom delu.
 
Нема везе,зато сте Ви ту,самопрокламована савест форума,господин Стрвина.
Свака Вам част,ови мангупи Вас зезају,али сигуран сам да се Ви не љутите.
Ипак,у Јазавца је велико срце!
Ћаос.
 
Dlakava_Strvina:
Uživajte deco.
Ali nemojte da me psujete kada bude "leti-leti".
Proces registracije nicka je jednostavan.
Preletiš preko Pravilnika i klikneš "Prihvatam uslove"

Ćao!

Је л' Ти то претиш ???
Да нећеш можда да се жалиш "татици" ... :razz: :razz: :razz:

Али претходно прочитај СВЕ СВОЈЕ ПОСТОВЕ бар на овој теми и
преброј КОЛИКО СИ УВРЕДА УПУТИО ?????????????????????????????????
 

Back
Top