PREVARA OPET

@Vanesa

Zainteresovan član
Poruka
192
Znam da je tema vec bila ali ajmo ponovo.Pa da pocnem.Naime, zapocinjem ovu temu jer prva ja sumnjam da me decko vara.Posto ga nameravam ovih dana uhoditi(inace ne zivimo u istom gradu) pisite da li ste vi uhvatili svog decka sa drugom,i ako jeste kako?Samo zaobidjite odgovore u fazonu,uhvati ga preko interneta i tome slicno jer mi tip ne koristi internet :lol: ajde dajte neke predloge...

p.s. tema je ozbiljna
 
Ako ozbiljno sumnjas znaci ne verujes mu vise i ne vidim sta bi potvrdom dobila....Pitaj ga pa mu veruj ili ne veruj...A kako bi se osecala ako ga pratis i vidis da te ne vara? Da li bi ti ostajala sa osobom koja te uhodi?
 
teresa:
Ako ozbiljno sumnjas znaci ne verujes mu vise i ne vidim sta bi potvrdom dobila....Pitaj ga pa mu veruj ili ne veruj...A kako bi se osecala ako ga pratis i vidis da te ne vara? Da li bi ti ostajala sa osobom koja te uhodi?


Moja sumnja je potvrdjena!Nema vise vremena kao pre,pa ljihade lazi u koje se sam zaplete a lazi tako providne,pa posle ni sam nezna sta je rekao...pa sam mu videla ugriz na ramenu..sve to nesto ZNACI!Pa ako otkrijem da me ne vara,u sto cisto sumjam,ondak je ok.E tada cu mu verovati!Inace ni kod koja sumja ne dolazi TEK TAKO!Uvek ima neka osnova...
 
teresa:
Ako ozbiljno sumnjas znaci ne verujes mu vise i ne vidim sta bi potvrdom dobila....Pitaj ga pa mu veruj ili ne veruj...A kako bi se osecala ako ga pratis i vidis da te ne vara? Da li bi ti ostajala sa osobom koja te uhodi?


Moja sumnja je potvrdjena!Nema vise vremena kao pre,pa ljihade lazi u koje se sam zaplete a lazi tako providne,pa posle ni sam nezna sta je rekao...pa sam mu videla ugriz na ramenu..sve to nesto ZNACI!Pa ako otkrijem da me ne vara,u sto cisto sumjam,ondak je ok.E tada cu mu verovati!Inace ni kod koga sumja ne dolazi TEK TAKO!Uvek ima neka osnova...
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila ali ajmo ponovo.Pa da pocnem.Naime, zapocinjem ovu temu jer prva ja sumnjam da me decko vara.Posto ga nameravam ovih dana uhoditi(inace ne zivimo u istom gradu) pisite da li ste vi uhvatili svog decka sa drugom,i ako jeste kako?Samo zaobidjite odgovore u fazonu,uhvati ga preko interneta i tome slicno jer mi tip ne koristi internet :lol: ajde dajte neke predloge...

p.s. tema je ozbiljna


Pa recimo, ja na primer kada posumnjam na moju devojchicu da mi radi nesto iza ledja, namestim na svome telefonu da mi prikazuje lokaciju njenog telefona mobilnog (posto ona bez mobilnog ni u kupatilo ne ulazi), i tako znam gde se trenutno nalazi, u kom delu grada je i sta radi tamo...
 
BGD-Platform:
Pa recimo, ja na primer kada posumnjam na moju devojchicu da mi radi nesto iza ledja, namestim na svome telefonu da mi prikazuje lokaciju njenog telefona mobilnog (posto ona bez mobilnog ni u kupatilo ne ulazi), i tako znam gde se trenutno nalazi, u kom delu grada je i sta radi tamo...

A kako se to radi za lokaciju i ko mi to moze napraviti?
 
Psihologue:
saglasan sa DEMONOM..SECI..
Malo previse neurozno.... Cudi me da si ti ozenjen kad tako olako seces... Prvise nervozni ljudi su obicno vecito sami... Mada ovi ugrizi po ramenu i laganja definitivno ukazuju na potrebu dejstvovanja... Sto uopste i biti u vezi sa nekim takvim...
 
PLESsitnihDEMONA:
Jeste BGD,ali ti za to treba njen kod telefona...koji ona moze da ti da samo ako je budala. Ili ako ti imas jake veze po Telekomu,Mobtelu...
Upoznat sam ja sa tim forama...

Naravno da nije budala, chak naprotiv, pametnija je od mene i tebe zajedno.

Pa ako si upoznat sa time, zasto pises ove gluposti gore ? 8-)
 
BGD-Platform:
Pa recimo, ja na primer kada posumnjam na moju devojchicu da mi radi nesto iza ledja, namestim na svome telefonu da mi prikazuje lokaciju njenog telefona mobilnog (posto ona bez mobilnog ni u kupatilo ne ulazi), i tako znam gde se trenutno nalazi, u kom delu grada je i sta radi tamo...
Kako znas sta radi???
Ja ne mogu da verujem...Kad bih otkrila da me partner uhodi, unajmljuje detektive, daje gace na DNK analizu...Ne bi mi vise partner bio....Katastrofa...Pa sta bi sa poverenjem i zasto ostati sa nekim kome ne verujes?!:confused:
 
teresa:
Kako znas sta radi???
Ja ne mogu da verujem...Kad bih otkrila da me partner uhodi, unajmljuje detektive, daje gace na DNK analizu...Ne bi mi vise partner bio....Katastrofa...Pa sta bi sa poverenjem i zasto ostati sa nekim kome ne verujes?!:confused:

Sta si zapela sa time... pa rekoh da to radim samo kada imam razloga za to (a to je retko)...
Pa nisam bas takav majku mu... BTW!!!
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila ali ajmo ponovo.Pa da pocnem.Naime, zapocinjem ovu temu jer prva ja sumnjam da me decko vara.Posto ga nameravam ovih dana uhoditi(inace ne zivimo u istom gradu) pisite da li ste vi uhvatili svog decka sa drugom,i ako jeste kako?Samo zaobidjite odgovore u fazonu,uhvati ga preko interneta i tome slicno jer mi tip ne koristi internet :lol: ajde dajte neke predloge...

p.s. tema je ozbiljna

Vanesa ti zelis da ogranicavas slobodu tvog decka, sto se kosi sa stavovima i principima kulturnog i savremenog sveta, zato mu dozvoli da udovolji zahtjevima osobe koja ga zeli, a ti se zadovolji sa tim sta mozes da ga posjedujes na duze vreme, budi kulturna i nesebicna, jer ces nekad i ti pasti u ista iskusenja.
Nadam se da mi ne zameras na ovim recima, budi opustena.
POZDRAV
 

Back
Top