KVALITET ZENE

Bliss:
...koji nedostaci se kriju kod zena koje ocekuju od muskarca finansiranje?
Sta se danas smatra pod kvalitetom zene?
Ova tema me je zaista podstakla na razmisljanje...naime zadnjih godina posebno pojavile su se i zene i muskarci koji kroz vezu gledaju da imaju neki interes naravno najvise u novcu...nekad dok sam bila jos po skolama a kasnije i sama zaposlena imala sam poznanike i prijatelje koji nikada nisu bili tu kad primim platu ili odnekud imam neki novac a na primer oni nemaju...isto tako trudila sam se da uvek imam svoj dinar iskljucivo zbog samostalnosti i sigurnosti u sebe a ne da se smeskam i ´flertujem bilo s kim da bi me izdrzavao...uostalom u to neke vreme to i nije bio obicaj...kasnije devedesetih valjda u ovo ratno i krizno vreme pa sve do sada na zalost...javlja se jedna nova generacija intersdzija sto stvarno zabrinjava...da ne bi sad nadugo i nasiroko filozofirala koliko je to dobro ili lose mogu samo da kazem da je jadna svaka ona osoba koja je dozvolila da materijalno zavisi od drugog u smislu da zivi samo za tu varijantu...Ovde u inostranstvu npr me to narocito moze iznervirati...Toliko je mogucnosti da se covek obrazuje zaposli i nadje sebe u nekom poslu ili biznisu da je sramota da neko i pomisli da ga drugi izdrzava...na zalost ima i toga ovde puno...zene idu na varijantu da ce on pasti na njene cari kad se sredi dotera izbaci grudi ili pokaze neke druge adute...sto nije bas da i nije tacno jer dok postoje oni koji se pale na izgled samo one i "muzu" nego kako....Druga varijanta je kad i muskarac uvrti sebi u glavu da je neki "maco" tip pa se nadje kod onih koje su sretne da ih neko pogleda vise u tim godinama pa se bogami i on dobro "opari" Cena toga je kasnije ogromna...zato ja licno radim i znam koliko imam para u novcaniku a narocito cije su...pa kako zivim zivim...
 
ariela:
Ova tema me je zaista podstakla na razmisljanje...naime zadnjih godina posebno pojavile su se i zene i muskarci koji kroz vezu gledaju da imaju neki interes naravno najvise u novcu...nekad dok sam bila jos po skolama a kasnije i sama zaposlena imala sam poznanike i prijatelje koji nikada nisu bili tu kad primim platu ili odnekud imam neki novac a na primer oni nemaju...isto tako trudila sam se da uvek imam svoj dinar iskljucivo zbog samostalnosti i sigurnosti u sebe a ne da se smeskam i ´flertujem bilo s kim da bi me izdrzavao...uostalom u to neke vreme to i nije bio obicaj...kasnije devedesetih valjda u ovo ratno i krizno vreme pa sve do sada na zalost...javlja se jedna nova generacija intersdzija sto stvarno zabrinjava...da ne bi sad nadugo i nasiroko filozofirala koliko je to dobro ili lose mogu samo da kazem da je jadna svaka ona osoba koja je dozvolila da materijalno zavisi od drugog u smislu da zivi samo za tu varijantu...Ovde u inostranstvu npr me to narocito moze iznervirati...Toliko je mogucnosti da se covek obrazuje zaposli i nadje sebe u nekom poslu ili biznisu da je sramota da neko i pomisli da ga drugi izdrzava...na zalost ima i toga ovde puno...zene idu na varijantu da ce on pasti na njene cari kad se sredi dotera izbaci grudi ili pokaze neke druge adute...sto nije bas da i nije tacno jer dok postoje oni koji se pale na izgled samo one i "muzu" nego kako....Druga varijanta je kad i muskarac uvrti sebi u glavu da je neki "maco" tip pa se nadje kod onih koje su sretne da ih neko pogleda vise u tim godinama pa se bogami i on dobro "opari" Cena toga je kasnije ogromna...zato ja licno radim i znam koliko imam para u novcaniku a narocito cije su...pa kako zivim zivim...


slazem se potpuno sa ovim sto si napisala...onaj post ispod tvog je posvecen svima koji ne odgovaraju na temu..cudno mi je malo da se muskarci ne izjasnjavaju...
 
Kvalitet zene je lepa, dobra, pametna...

Ako gleda pare kod tipa to joj sigurno nije plus.... ako je opterecena sa parama...

Problem drustva... siromastvo... nazalost siroko rasprostranjen... Da imaju para ne bi im pare bile u glave i onda bi pravi kvaliteti dosli do izrazaja...

No ipak smo na zalost dosli u situaciju da 9 od 10 devojaka gledaju pare... pa se moramo prilagoditi tom trendu... I kad cujes one silne price o razilazenjima zbog nemanja para (glad na vrata ljubav kroz prozor) onda i nije to sve tako naivno i ne moze se sve to okarakterisati kao crno ili belo... Pogotovo sto i roditelji i medije danas obrazuju decu u tom trendu...
 
E bas danas sam ucestvovao u nekoj polemici na temu razmazenosti... Roditelji su definitivno razmazili svoju decu... Mama im kuvala ceo zivot... sve im spremala... nikad nisu krpu u ruku uzele... i sad kao sazrele i doslo vreme da prvi put nesto operu... i oho-ho... problem... Neko im usadio u glavu da je to ispod casti i da je to nesto smrtno tesko... Emancipacija? Casopisi?... Sto bi one to? Da ih neko iskoriscava. :shock: One su previse fine za tako nesto... razmazene...

Mislim ne bi sad da ispadne da ovo pricam za sobe koje ne poznajem ali ipak na nekom globalnom nivou je tako...
 
Petar_Pan:
E bas danas sam ucestvovao u nekoj polemici na temu razmazenosti... Roditelji su definitivno razmazili svoju decu... Mama im kuvala ceo zivot... sve im spremala... nikad nisu krpu u ruku uzele... i sad kao sazrele i doslo vreme da prvi put nesto operu... i oho-ho... problem... Neko im usadio u glavu da je to ispod casti i da je to nesto smrtno tesko... Emancipacija? Casopisi?... Sto bi one to? Da ih neko iskoriscava. :shock: One su previse fine za tako nesto... razmazene...

Mislim ne bi sad da ispadne da ovo pricam za sobe koje ne poznajem ali ipak na nekom globalnom nivou je tako...


Ovo je ziva istina. Ma nije ni problem para i to se moze dati zeni, nego ko je lud da to ozeni.

Ni gazda ne uzima hostaplere na posao da mu ne upropaste firmu.
 
1. Debilno vaspitanje- udaj se bogato !

Ovo je oduvek prisutno.Pa samo sto se ranije devojke bas i nisu pitale nego stariji srede stvar.Danas mi kao slobodno razmisljamo a zavrsi se isto.
 
A čista zamena teza....

Nisu sve žene koje očekuju finansiranje od muškarca i lovci na bogatstvo i ležeran život....

Kako nazvati one žene koje uživaju da budu majke i da se potpuno posvete deci?
A ima i ona grupa , koja bi da kreativno radi pola radnog vremena ili umetnički posao , a da se posveti kasnije svom domu....
Tu je u pitanju dofinansiranje...

A mislim da ste već pokazali šta je danas "kvalitet" žene na drugim temama i šta se podrazumeva pod savremenim uspešnim muškarcem.....
Tako da je opisivanje monea onima sa distorzijom vida prilično mutan posao, jeste da vide, ali šta vide......
 
Bliss:
...koji nedostaci se kriju kod zena koje ocekuju od muskarca finansiranje?
Sta se danas smatra pod kvalitetom zene?
Otkud znam koji su nedostatci takvih zena-ne zanimaju me.
Danas se kvalitetom smatraju kvalitetne DSN i "uspesnost"(da ima sto vise para bez obzira na koji nacin ih je stekla ili da je "poznta")
Ovo naravno nisu stvari koje ja cenim,nego one koje se nazalost cene u nasem drustvu.
 
frozen1982.:
Otkud znam koji su nedostatci takvih zena-ne zanimaju me.
Danas se kvalitetom smatraju kvalitetne DSN i "uspesnost"(da ima sto vise para bez obzira na koji nacin ih je stekla ili da je "poznta")
Ovo naravno nisu stvari koje ja cenim,nego one koje se nazalost cene u nasem drustvu.
Ko to ceni da je poznata i da ima para? Mozda neki tinejdzer... ne bih se bas slozio sa tobom... Dobro za DSN se slazem... al je i to sekundarno...

Kvalitetna je ona pored koje se uvek osecas prijatno... u bilo kojoj situaciji...
 
Ako je meni pitanje postavljeno,ja nisam rekao da ne cenim uspesne zene,ja sam rekao da mislim da se danas u nasem drustvu uspesnost mesa sa necim drugim i to za oba pola......nije jedino merilo uspesnosti polozaj i pare.
 
teresa:
Cekaj ti ne cenis uspesne zene? Zar se ne osecas prijatnije pored neke koja je zadovoljna sobom, i svojim poslom? tinejdzeri se pale na izgled a ne na uspeh...
Ma sta ja imam od njenog uspeha... od DSN vec imam... sad za psihostanje osobe se slazem da je srecna bolja... al to opet ne mora da bude uslovljeno poslom... A i slazem se da neki nikad ne prevazidju nivo tinejdera...
 
Petar_Pan:
Ma sta ja imam od njenog uspeha... od DSN vec imam... sad za psihostanje osobe se slazem da je srecna bolja... al to opet ne mora da bude uslovljeno poslom... A i slazem se da neki nikad ne prevazidju nivo tinejdera...
Kako nemas, osoba koja se oseca uspesno je zadovoljna i samim tim moze da pruzi vise svom partneru...
 
teresa:
Kako nemas, osoba koja se oseca uspesno je zadovoljna i samim tim moze da pruzi vise svom partneru...
Sta mislis materijalno nesto da mi pruzi? Ne treba mi nista materijalno... niti bi i dozvolio sebi da dodjem u takve situacije... Emotivno uvek moze da mi pruzi i opet njena sreca ne mora da zavisi od njeonog posla i uspesnosti... Ponavljam se...
 
Mi se slazemo ali ispada da se ne slazemo...Uspeh je po meni ono sto te cini srecim...to moze biti posao u prodavnici ili banci...to moze biti i zena domacica...Nema to veze sa novcem ni polozajem...
ali ako zelim da radim u banci a radim u prodavnici ja nisam zadovoljna sobom pa ne mogu usreciti ni drugog...
 

Back
Top