Cake za date sajtove

E stvarno si pacer beogradski.
Pa malo li je što namerno ne analiziram tvoje postove i tebe kao ličnost, znajući da će da se zaboravi i nije štos da natežem jedan pristup koji je itekako uspešan trenutno u srbiji.

A površnost i ono što sam rekao o tebi samo isplivava.....

------------------------------------------
A tema je ozbiljno postavljena i kao i uvek , znam i zašto je postavljena , nije uopšte bezveze tu....
 
Baš ste debilni ponekad....

U prostoru sa 40 računara sede 6,7 devojaka, i zamislite svih sedam gleda date sajtove i redovni su članovi (mislim da postoji članarina koja treba da se plati). Jeste da sam bio malo nekulturan , pa sam kad videh ove do mene i još njih dve napred , baš hteo da pogledam i za ostale....

I od ostalih , koji su muškarci , njih 5,6 je sigurno gledalo date sajtove, a za ostale u tom trenutku nisam video....

Znači praksa je jedno , a to što vi popujete je sasvim druga stvar...
Uostalom ja se iznenadih kad videh na on i ona traže skoro celu populaciju foruma.
---------------------------------------------------------
Tako da vaše podjebive komentare ostavite vašim dubokoumnim ženama i devojkama, one će u tome uživati....
 
Visiš na Date sajtovima, što se stidis?

Ne mogu da ti pomognem., ali mogu da ti dam smernice: TI si CAKA mamlaz sa svaki sajt :) Šta ima veze što si glup, to je tvoja "CAKA" :lol:

Nemoj sad, kako, nisi umeo da postaviš pitanje, ne umeš ti nikad, naravno, mutante seljački...Ovo ti je najpreciznije postavljeno pitanje koje si ovde formulisao.
 
jao covece caka je da ne napises "visok sam 190 cm, lep plav, zelene oci, uspeshan, komunikativan,. volim lepe zene i zelim ljubav" nego da se obratish enkako

kako bismo to nazvali....


...normalno

pokusaj da se obracash osobi..
zavisi u stvari sta trazish
 
ja chitam i reko shta pita ovaj ludak kakvi data sajtovi...mislim kakve on to podatke trazhi?...pa mi padne na pamet mozhda neshto za datum ima poshto se danjas menjalo vreme(menjalo menjalo)...i sve mi nelogichno...a vidim pita za osobe i povezhem da je to za dejt...kao sajtovi za upoznavaaanjeee...i kaooo ahaaam to li je...ja nisam bio...ok sem chatova...mislim da je to fora kao klikni baner pa kad kliknesh on ti sruchi neko sra.nje u komp...a i mislim da na takvim mestima obitavaju neki frikovi...pa i nisam bio previshe znatizheljan...
 

Pa eto ima baneri sa naslovima proverenih agencija ali eto, mangupi samo poskidali original fotku pa te preusmere na ostavljanje suviše ličnih podataka (sa sve tel.brojem)
Nisam teo dalje od upitnika da idem zbog jedne vizuelne zezancije.

Naime po IP adresi te "provališka" da si iz Srbije. Zveknu par "domaćih" nickova (ko zna čiji i od kada) ali slike ispod nickova su jako čudne. Prvo nemamo toliko zaintersovanih debelih crnkinja kjoje prosto obožavaju dobroga seksa i još kojekakve zainteresovane pojave sa genetskim anomalijama.

Onda sam maskirao IP adresu.
Oj čuda kažu "Nadjite partnera u USA".
Sad su slike bile drugačije ali ona debela crnkinja nije rasista pa i tamo traži muškarca željnog dobroga seksa.
Naravno nickovi su bili drugačiji.
sad su to neke "Marry theLust" "Kitty 75" "Susie 68" "Annie 88"...

A dobro se sećam da je prva ponuda od poznatih domaćih Qrvi bila: "Tuzni_patak", "HeBePoBaTaH_" "capablanca" "AntunTun"... Posebno bih naglasio nekog idiota sa nickom "Dlakava_Strvina" što obećavao ribama kule i gradove a znam da nema kuče zašta da ga ujede i da je žgolja sa cviker-teglama. Jedino što je dugačko na njegovom telu je nosurda. PROVERENO!

Od riba je bilo mnogih ovdepoznatih nickova, nego ne bih pominjao...
Ipak su to intimne stvari, nije za u glas...
Znate kakav je "Svet" i šta objavi posle...

Tako da ja ipak mislim da je jedino ona debela crnkinja veoma zainteresovana za dobroga seksa.
 
To što pišete ide vama na obraz, pošto čast nemate....

Ne bih ni komentarisao dati dogadjaj, da su bili oni sajtovi što izlaze ,kad downloadujete neke stvari .....
Ono što sam video su devojke i mladići koji su članovi nekih sajtova i koji stvarno to koriste, a mislim da retko koji sajt je besplatan.
Meni se lično svidela ideja onog sajta za zezanje , poljubac kom, ali čovek je to i zamislio kao zezanje.....
No ovde je očigledno sve sebično , gordo i visoko elitno , tako da ne trošim više reči....
 
pa jeste..ako si hteo da koristis englesku rec onda si morao obe da stavis u istom jeziku.
date sites..tacno..

ja obicno koristim engleski na srpskom i preferiram srpski i ondnosu na engleski,ne koristim reci tipa respect,ultimate,so..wtf.whatever,btw,nice i mnoge druge koje su uzele maha na forumu.
mozda samo fak...da definitivno to koristim,kao manje je vulgarno od jbt.
a jesi li ti na nekom dejt sajtu?
 
Tuzni_patak:
To što pišete ide vama na obraz, pošto čast nemate....

Ne bih ni komentarisao dati dogadjaj, da su bili oni sajtovi što izlaze ,kad downloadujete neke stvari .....
Ono što sam video su devojke i mladići koji su članovi nekih sajtova i koji stvarno to koriste, a mislim da retko koji sajt je besplatan.
Meni se lično svidela ideja onog sajta za zezanje , poljubac kom, ali čovek je to i zamislio kao zezanje.....
No ovde je očigledno sve sebično , gordo i visoko elitno , tako da ne trošim više reči....

izviiini patak molim te ako chast nemamo...e ovaj ima ovde upoznavanja...poznanstva i tako to...on nju ona njega i slichno...90% ok 80 su budale...mozhda sam nekoga uvredio mozhda sam previshe gord i shta ti ja znam...ali to mi sve lichi na one oglase iz panerotike 90tih...jednom sam i bio na nekom chatu to mislim kad sam qpio komp pa nisam znao na koji i kako...ne znam kako se zove al nije forum nego chat ima biraju najboljeg lika i najbolju devojq...ne mogu da se setim uglavnom prelistao sam profile i provalio da su pola neki izgubljeni frikovi koji dal zbog bolesti il zbog zbog necheg drugog ochajnichki poqshavaju natji sebi par...nemam nishta protiv nalazhenja para il upoznavanja il tako necheg...jednostavno mislim da su takva mesta stecishte ljudi koji inache nisu najnormalnijeg ponashanja ovako inache na ulici...i sve to kao zezanje preraste u neshto drugo kad ljudi umeshaju emocije u celu prichu...mislim da su neki sajtovi koji imaju zapravo tematiq daleko zdravija mesta za sklapanje poznanstava od date sajtova...ja sam napisao mishljenje ako si se uvredio izvini molim te sledetji put tju da hvalim shta pomenesh...
 

Back
Top