Farmerice

Najvise volim obicne, tamne, teget farmerke, bez dodatnih ukrasa i obavezno da se pri kraju nogavice sire. Ne stoji mi lepo ova moda sada farmerke u cizmama ili zavrnute. Leti mogu da budem malo opustenija, pa mogu da obucem neke svetlije farmerke, kapri duzine, a moze da mi se potkrade i neki stras negde, ali retko ;-)
 
Ja je ne nadjoh. Ja volim malo plice, da se sire dole nikako da budu uske. Sto se tice tih cirkoncica i svetlucavih detalja trudim se da ih izbegnem. Svidjaju mi se replay stariji modeli, bas su za sve prilike
 
Volim farmerice i jos ako mogu da budu zvonaste,..volim ih u svim bojama (osim i rozim i pastelnim) imam ih kuci u teget,svetlo plavoj,plavoj,crnoj,...Obozavam farmerice,..stalno sam u njima....
 
da se navuku.....ako uspem :(
ne ynam volim one kao ove sad shto ih imam samo da se ne ugojim. onako obichne su kao 501 valjda mozda se malo shire dole nekako izgleda dobro :)
ne volim one shto imaju vazduh.. kao ( : ) tako
joj ne ovlim to mada imam
joj ugojicu se
ove su ovako vishe I:I ali mi dupe izgleda ok ne debelo. zhivele optiche varke

ali da nisu one ko helanke to ne bih. mada mogu da nosim i ono shto kao mislim da ne volim
 
Obozavam farmerice, mogu uz sve da se nose i kombinuju. Najvise volim model sa sirim nogavicama pri dnu a gore plice. Al problem sto su sad sve uske ili ravne farke :cry: Volim jednostavnije farmerice, da nema nekih sljastecih ukrasa. Imam ih u raznim plavim nijansama, al najbolje su mi neke srednje tamne.
 
Ako nisu lasteks( uske i gore i dole - koje najbolje obozavam ) mogu da prodju i ove :-D :

new-front-right-sml.jpg
 
plitke ne volim jer u njima mozes samo da stojis
ako sednes vide ti se gace ili cak i pola boolje
ali trenutno ima samo takve da se kupe:roll:
videla sam u cosmo neke sa lepim aplikacijama i stvarno cu da nabavim nesto tako...drugacije,to je hit ovog proleca a svidja mi se
 
Ja ne volim one koje se rastežu. I ne volim presvijetle i široke, ni preplitke, ni preduboke. I ne volim neke pretjerane ukrase i imam stvarno zeznut ukus što se farmerica tiče...Lakše mi je reći koje ne volim. :)
 
Ne volim plitke, a uglavno samo njih i ima. Volim i uske, i siroke, uske gore sire dole, svih boja... imam i sa aplikacijama i jednostavne obicne.... U sustini samo ne plitke.
 
ja ih obozavam i najvise sam u njima...imam ih raznih modela i nijansi, sa sarama...mada mi bolje stoje one koje se dole suzavaju ili su ravne...naravno sada su mi sve plitke ...
 
Volim one koje se pri dnu nogavica malo sire, a gore su plitke ali ne previse.
Takvih vise u Beogradu NEMA!!! :)
Sve su ravne ili sa 'sljokicama'.
Ili onako grozno beljene.
 
Obozavam farke, ali u zadnje vreme kad krenem da kupim neke sve mi se smuci. Ne znam da li je problem u meni, ali redovno po mesec dana obilazim ceo grad ne bi li nasla bar jedne koje mi se svidjaju, sve su neke cvetne ili roza, kao za devojcice. Nervira me sto vise ne mogu da se nadju obicne farke bez nekih vezova, sljokica, cirkona... Grrr!
 
I ja ne mogi nikako da nadjem farmerice kakve mi najvise odgovaraju: sa normalnim a ne preterano spustenim strukom, sa dovoljno dugim nogavicama, bez aplikacija, ravan eventualno pomalo zvonast kroj i da udu od tamnog, malo debljeg teksasa.
 

Back
Top