Naj SCG frajeri

cucla

Zainteresovan član
Poruka
150
Cao curice, devojke, zene... :) Primetio sam da na ovom forumu ima dosta emancipovanih pripadnica lepseg pola pa sam stoga odlucio da topic postavim bas ovde.

Pitanje, dakle, glasi:-Ko su, trenutno, najbolji EX_YU, SCG ili bar beogradski frajeri? Novi ili vec omatoreli, poznati ili manje poznati - nebitno! Znaci, ko je u trendu?
Bas me interesuje kakav trenutni ukus preovladava kod vas i na ciji stil se najvise furate!

eto, pa nadam se da cete biti kolegijalne i odgovoriti na pitanje... pozzz svima ;)
 
Evo,posto se svi nesto "neckaju"; ja cu da ti odgovorim : 1.Nebojsa Krstic-Krle iz Idola;sada savetnik Predsednika,malo se ugojio,ali covek je dzentlmen,zavodnik,sarmer,obozava zene,znam iz razmenjivanja pogleda sa doticnim(davno bese),a par puta mi je u blizini Jovanove ulice pomogao oko "sitnica"..........moji ujko i ujna ziveli u istoj zgradi sa njegovim.......Jeste dosta stariji,ali je dasa........Lakse bi mi bilo da si strance postavio/la ; tu imam 3 definitely favorita...........2.Lazar Ristovski-glumac,eh,vidis,volim starije......,pa i decko mi je "mator"..........3.od mladjih,recimo pevac Ortodox Celts-a ili pisac Vlada Arsenijevic;4.glumci:Cvele-Svetozar Cvetkovic i Miki Manojlovic....... i neki manje poznati tipovi,pa da ne nabrajam...Kao klinka sam se "lozila" na Gileta iz Orgazma,svi me zezali jer je r....Ah,da,predivni Dzoni(Stulic).................
 
xpajamacax- ne znam koliko se salis, a koliko ozbiljno mislis. Jeste, pitanje je glupo, i mozda nije za svaciji nivo, ali svako moze da ga protumaci na svoj nacin! Nisam zeleo da ga postavim na teen, jer sam unapred pretpostavljao kakav ce da bude odgovor i nadao sam se da ce, vec, neko od vas, ovde, odgovoriti. Ako si bolje procitala gore navedeno, mogla si da uocis da ne trazim odgovore o trenutnim hit-zvezdicama nase muzicko-glumacko-sportske ili vec neke druge scene, za kojima klinke danas balave (i kao takvu - potvrdu njihove popularnosti), koliko o smekerima koji su se u izvesnoj meri vec "dokazali" pred neznijim polom, pa bili mladji ili stariji...

Stoga kazem, Ava, hvala ti na odgovoru! Ovako nesto sam i ocekivao. Znaci, staroj gardi iz 80-ih jos uvek ne bledi sjaj? ;)

A koliko ja imam godina (recimo da sam prerastao teen-period, ali jos uvek nesazreo i traga za pravim vrednostima :lol: heheh - jedan obican student) i zasto bas nick "cucla"-to je druga i duga prica...

Jos jednom - Pozdrav svima (i onima koje pitanje smatraju nedostojnim i posebno drugima koje su spremne odgovoriti na isto) ;)
 
muvalo:
Eh, beogradski frajeri...

3. Zoran Paunovic, profesor/prevodilac

sve, naravno, samo platonski :)
muvalo,muvalo,ne diraj mi profesora............. :lol: ;) ;) Da nisi i ti sa anglistike ? p.s.Mnogo je dobar Zoran,pravi profesor,i dobrica,za razliku od nekih sa anglistike........engleska knjizevnost 3,a i 4-tako bese? ;)
 
Ava G.:
Evo,posto se svi nesto "neckaju"; ja cu da ti odgovorim : 1.Nebojsa Krstic-Krle iz Idola;sada savetnik Predsednika,malo se ugojio,ali covek je dzentlmen,zavodnik,sarmer,obozava zene,znam iz razmenjivanja pogleda sa doticnim(davno bese),a par puta mi je u blizini Jovanove ulice pomogao oko "sitnica"..........moji ujko i ujna ziveli u istoj zgradi sa njegovim.......Jeste dosta stariji,ali je dasa........Lakse bi mi bilo da si strance postavio/la ; tu imam 3 definitely favorita...........2.Lazar Ristovski-glumac,eh,vidis,volim starije......,pa i decko mi je "mator"..........3.od mladjih,recimo pevac Ortodox Celts-a ili pisac Vlada Arsenijevic;4.glumci:Cvele-Svetozar Cvetkovic i Miki Manojlovic....... i neki manje poznati tipovi,pa da ne nabrajam...Kao klinka sam se "lozila" na Gileta iz Orgazma,svi me zezali jer je r....Ah,da,predivni Dzoni(Stulic).................

Za Dzonija ti SVAKA CAST! Vise puta sam citao kojekude,izjave zena koje su bile sa njim u vezi (uglavnom poznate)...da boljeg frajera,dzentlmena,muskarca u svakom smislu nisu srele. Jedan je Dzoni! (zbog pesama,a ne zbog zena,hehehehe)
 

Back
Top