Naj SCG frajeri

I meni je Vasil super! A od stranih - he he - onaj sto je muz od one nikakve Monike Beluci! Shala za Moniku, naravnooo! :P Vincent Cassel, covek s harizmom!
Z0418500.JPG
vincent_cassel_3.jpg
affi.jpg
 
Aphroditi:
Nemacki glumac, Kristian mu ime, a Kiehling prezime. I sinoc mi muz skrene paznju na film sa njim,...i ja evo danas ceo dan sebi ne mogu da dodjem. Mozda to pomogne mom sexualnom apetitu. :lol:
hehe.. Znachi ne bi imala ni$ta protiv nemachke okupacije!? Ono.. Kristian iz Gestapoa te ispituje gde ti se kriju muzh i deca :wink: hehe
Nego... Zamisli Kristian ti predlozhi trojku.. on, tvoj muzh i ti.. Ti sva srecna jer ima$ podr$ku muzha za najvecu sexualnu vantaziju iz momenta pochinje$ da treperi$ i da se razliva$. I krenete vi tako, a Kristi te ne zarezuje ni 5% vec se bacio na siroma huzbenda :D i $to je najgore zamisli da ti se muzh ne buni?! Neverovatan obrt.. haha

Meni je nekada Lau$evic bio medju najboljim na$im frajerima, a Bjelogrlic ima mnogo bezobrazno prezime kada se malo bolje razmisli :twisted:
 
cLick - OR - Die:
hehe.. Znachi ne bi imala ni$ta protiv nemachke okupacije!? Ono.. Kristian iz Gestapoa te ispituje gde ti se kriju muzh i deca :wink: hehe
Nego... Zamisli Kristian ti predlozhi trojku.. on, tvoj muzh i ti.. Ti sva srecna jer ima$ podr$ku muzha za najvecu sexualnu vantaziju iz momenta pochinje$ da treperi$ i da se razliva$. I krenete vi tako, a Kristi te ne zarezuje ni 5% vec se bacio na siroma huzbenda :D i $to je najgore zamisli da ti se muzh ne buni?! Neverovatan obrt.. haha

Meni je nekada Lau$evic bio medju najboljim na$im frajerima, a Bjelogrlic ima mnogo bezobrazno prezime kada se malo bolje razmisli :twisted:

Аух :shock:
Виш' о томе нисам размишљала.:-?
Него ти хоћеш да кажеш да су Немци у старту геј? :roll:
Ма нема шансе....овакав баја, па још геј.....НИ У ЛУДИЛУ! :-P
И немо ми квариш фантазију, БРЕ! :evil:
 
To si ti rekla da je gej.. Ma nisu bre gejaci nego se ja malo zekim sa tvojom vantazijom :)

Eto Dzordz Majkl naprimer.. frajerchina i heterosexualac :lol: haha .. ma nema veze... da su on i Elton Dzon zdravi i da naprave jo$ par hitova pa nek idu u zasluzhenu penziYU

Daj zhene napravite top 10 srpskih frajera da vidimo $ta je u trendu
 
Ја сам тотално оут.
Немам појма ко су тренутни СЦГ фрајери. Више од пола имена ми ама баш ништа не
значи.:-?
Ајде, рецимо да ми се Срђан Драгојевић ђасви. Васил Хаџиманов, Небојша Дугалић, ....бла, бла.....отприлике, тако нешто.:razz:
 
Goscica:
I meni je Vasil super! A od stranih - he he - onaj sto je muz od one nikakve Monike Beluci! Shala za Moniku, naravnooo! :P Vincent Cassel, covek s harizmom!
Z0418500.JPG
vincent_cassel_3.jpg
affi.jpg
jeste sa harizmom...ali sto je ruzan jbteeee
ja ne bih mogla s njim ni za brdo karamela:?,nije da patim da mora da bude lep ali bar pristojan...ovaj je mnoooogo ruzan
 
Kako mozete da se palite na frajere koje niste videli 3d?
Ko zna na sta lice - svi su verovatno metar i zilet, i pedesetak kilograma.

Iako licno nemam nista protiv niskih muskaraca (otrov u malim flasicama i tako to).
 
sto se ja lozim na svetozara cvetkovica! uh... :shock: :-D vode i secera! brzo! svasta mi se sad mota po glavi........ :roll: :-D
dalje.... hm.... recimo, milan mladenovic, pa dzoni stulic,
zarko lausevic, nikola kojo.... djaswi mi se i djule van gog, zbog "r".... :roll: :-D
ih... ne mogu sada da se setim..... eh da! srdjan todorovic takodjeR nije za bacanje.... uh.... seticu se ja jos....
 
joj ala se meni ne dopada pola tih vasih favorita :)
zarko lausevic iz mladjih dana je pravi baja...
petar jelic takodje...videla sam ga kad je vozio bajs, onako golisav, po zemunu... mnogo je dobro gradjen...
sad ce nekom zvucati neobicno...ali videla sam srdjana sreckovica pre neki dan u kraju...pa slaaadak je...od tada pratim njegov lik i delo...sve sam danas, dok sam gledala piramidu, vikala - srdjane, srdjane! :lol:
 
Učlanjen:: 10.01.2006.
Lokacija: Bgd
Poruke: 535 Re: Naj SCG frajeri

--------------------------------------------------------------------------------

evo jos nekih:Neven Boskovic(stara garda manekena),Bajaga(glas i French style),glumac S.Custic-Custa,Frano Lasic.......e,dosta je bilo......

e, otkad je frano lasic beogradski frajer.........
 

Back
Top