Astrologija: Eksperiment

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
Evo, u ovoj temi cemo da razmotrimo sve sto je bitno za jedan eksperiment. Dakle, bez filozofiranja, i bez izjava tipa - zna se da je to tako.
Neko ce uraditi neki test licnosti, a neko ce pokusati da otkrije koji je neko horoskopski znak.
Dakle, ono sto sledi su ideje....koji test licnosti, ko ce da radi taj test i ko ce (pogadjamo) da otkriva znak.
Ponavljam, bez filozofiranja, samo cisti podaci....
Ako ste za ovakvu temu, blago nama, a ako ne...hm...ajmo na pivo....
 
Ja sam za da radimo test. I opet kazem ako pogodis horoskpski zank skidam ti kapu zaista. I imas moju naklonost. Pazi, vec dva puta su omanuli u vezi mene, mozda si ti trecea sreca.
Reci koji test radim, i sta jos zelis da znas?
 
Obersturmfuehrer:
brza pretraga Interneta i dobijamo sledece:

http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes1.htm
http://similarminds.com/personality_tests.html

na drugom linku ima tusta i tma testova. Astral, koji smatras da bi trebalo da radimo? Ja mislim da bi neki od jungovih testova bio pogodan.

rezultate svih tih testova cemo postovati ovde u ovu temu.
ja mislim da ovi testovi nisu pogodni za astrolosko izvodjenje zakljucaka.
Najbolji test bi verovatno bio ,ostaviti podatke o rodjenju ,pa na osnovu toga donositi zakljucke o tipu licnosti,jer se astrologija na tome i zasniva.Naravno ,ako nekoga ne smara da se bavi time.....Mene licno smara ,da nekome dokazujem da astrologija funkcionise........
 
ja mislim da ovi testovi nisu pogodni za astrolosko izvodjenje zakljucaka.
Najbolji test bi verovatno bio ,ostaviti podatke o rodjenju ,pa na osnovu toga donositi zakljucke o tipu licnosti,jer se astrologija na tome i zasniva.Naravno ,ako nekoga ne smara da se bavi time.....Mene licno smara ,da nekome dokazujem da astrologija funkcionise........

Bas u tome i jeste stvar, da mi hocemo da on nama kaze nesto o nasem rodjenju, dakle o nasem znaku. Ono sto bi on regularno " pogodio" iz naseg datuma mi cemo mu dati, sve podatke sve sto pozeli. A on iz toga treba da odredi nas znak. MIslim da je to cilj igre.
 
Iskreno, nisam ni strelac ni vodolija. No, kao sto sam rekao, necu se sladiti promasajem nisam takav. Pomoci cu ti jos malo. Do neke 15 godine, sam bio jako povucen, stidljiv, cak i strasljiv ovakvih razgovra. Prilicno sam bio emotivan i dosta sam u svoje prosudjivanje ukljucivao emocije. Nakon 15 godine izdesavalo se dosta toga, no necu o tome,ali bitno je da je to bio preokret i u mom razmisljanju i u mojim principima. Ateista sam. Nisam sklon narkoticima. Zdravlje mi je najbitnije na svetu. nikad cigaretu nisam probao, nikad kafu, nikad nijednu vrstu droge niti alkohola. Smatram da sam rodjen zdrav, i cist i mislim da takav treba sto duze da ostanem. Vec si primetio da mi je nauka nacin zivota bukvalno. Nekada mi je voluntarizam bio prisutan ( priat volje nad razumom) sada se trudim da postavim sto vise ciljeve koje na racionalnom nivou mogu da dostignem. Mlad sam se ozenio sa 21 godinu. I danas dan donosim supruzi ruze u krevet, pisem i slicno... ( ovo znam da ce ti pomoci). Razlika izmedju mene sada i pre 15-te je pre svega u nacinu rasudjivanja i osecanja. Sada sve racionalizujem i trazim logicna objasnjenje u vezi svega sto trebam uraditi ili radim. Nekad sam bio jako jako jako cak bolesno ljubomoran. Zanimljivo je to da sada to ne osecam ali skoro nikakao. Naucio sam da verujem osobi koju volim. Nisam osoba koja voli timski rad. Mnogo mnogo bolje funkcionisem kao pojedinac nego kao deo tima. Vise se trudim jer ne podnosim neozbiljnost u grupi i tada odustajem.

Ok, to bi bilo to od prilike. Ajd ako ti jos nesto zatreba od informacija tu mozes slobodno pitati. Cak i ako opet ne pogodis nije frka brate. Svi gresimo. Bar se malo sad zanimamo i ubijamo vreme. Sve je ovo zivot zar ne?
 
proximo:
Iskreno, nisam ni strelac ni vodolija. No, kao sto sam rekao, necu se sladiti promasajem nisam takav. Pomoci cu ti jos malo. Do neke 15 godine, sam bio jako povucen, stidljiv, cak i strasljiv ovakvih razgovra. Prilicno sam bio emotivan i dosta sam u svoje prosudjivanje ukljucivao emocije. Nakon 15 godine izdesavalo se dosta toga, no necu o tome,ali bitno je da je to bio preokret i u mom razmisljanju i u mojim principima. Ateista sam. Nisam sklon narkoticima. Zdravlje mi je najbitnije na svetu. nikad cigaretu nisam probao, nikad kafu, nikad nijednu vrstu droge niti alkohola. Smatram da sam rodjen zdrav, i cist i mislim da takav treba sto duze da ostanem. Vec si primetio da mi je nauka nacin zivota bukvalno. Nekada mi je voluntarizam bio prisutan ( priat volje nad razumom) sada se trudim da postavim sto vise ciljeve koje na racionalnom nivou mogu da dostignem. Mlad sam se ozenio sa 21 godinu. I danas dan donosim supruzi ruze u krevet, pisem i slicno... ( ovo znam da ce ti pomoci). Razlika izmedju mene sada i pre 15-te je pre svega u nacinu rasudjivanja i osecanja. Sada sve racionalizujem i trazim logicna objasnjenje u vezi svega sto trebam uraditi ili radim. Nekad sam bio jako jako jako cak bolesno ljubomoran. Zanimljivo je to da sada to ne osecam ali skoro nikakao. Naucio sam da verujem osobi koju volim. Nisam osoba koja voli timski rad. Mnogo mnogo bolje funkcionisem kao pojedinac nego kao deo tima. Vise se trudim jer ne podnosim neozbiljnost u grupi i tada odustajem.

Ok, to bi bilo to od prilike. Ajd ako ti jos nesto zatreba od informacija tu mozes slobodno pitati. Cak i ako opet ne pogodis nije frka brate. Svi gresimo. Bar se malo sad zanimamo i ubijamo vreme. Sve je ovo zivot zar ne?
Prema ovom tvom opisu, ti prosto moras imati Sunce ili Mesec u Devici. Prepoznajem i neke osobine Jarca, a sve drugo bi me silno iznenadilo. Jbg, znam ovo je vec cetvrti pokusaj, ali i to bi bio uspeh u ovim okolnostima.
 
Veruj mi care opet nista. Reci cu ti ja sam sta sam u horoskopu i znam da ces se i sam iznenaditi. Ali pre toga cu ti reci zasto su i ranije pogresili u pokusajima. Ja sam ranije mislio da je astrologija vise neka vrsta psihologije nego to sto ima vezu sa planetama. Ja sam pokusao studirati psihologiju. Zbog materijalne situacije nije se moglo. Od kada znam za sebe imao sam tendenciju da ispitujem ljudske misli. Ne smatram sebe nekim edukovanim psihologom ili nesto slicnom ali uglavnom mi je polazilo za rukom da provalim na koji nacin ljudi razmisljaju. To je meni cisto nacin posmatranja. U celom mom zivotu, znaci za 22 godine, ne postoji ni jedna jedina osoba koju sam ja mrzeo. Znaci ni jedna. Postoje oni prema kojima ne osecam nista, ali to je cista neutralnost. NIti sam kome pomislio nesto zlo. Pa cak ni tebe ne dozivljavam kao losu osobu. Tebe sam shvatio kao nekog ko zeli pomoci ljudima, nekog ko sa sigurnoscu u sebi zna put ka sreci. Ja svoju srecu mogu naci u sitnim stvarima. Ali najvecu srecu osecam kada usrecim nekog drugog. Volim taj osecaj da sam korstan, da sluzim necemu ( ne nekome), nekoj svrsi. Dajem zivotu neki smisao. Danas su ljudi oko nas dosta i zli i obuzeti mrznjom prezirom i zaviscu. Jednostavno sam izgradio takav imuni sistem da u opste vise se ne obazirem na to. Naravno, nisam od onih koji ce pustiti da ih neko gazi.
Sad mi je palo na pamet sto bi ti mozda jos moglo koristiti. Kada docekam svoju decicu, voleo bih imati dve cerke. Volim decu, mislim da je su ona najvece bogatstvo koje svet ikada moze imati. Voleo bih raditi sa decom, pogotovu u periodu od do 4 razreda ali moze i do 8. Mislim da je to period u kome se izgradjuje ili dobro ili lose u njima. Sto tada nauce cesto ostane ukorenjeno u njima. OK, omiljene knjige: ,, Mali Princ", " Sofijin Svet" , " Budjenje", " Moc Nuke" , Crne rupe" , " Genom " ... ( nemoj traziti smisao u redosledu kojim sam naveo knjige, naveo sam ih cisto po nekom redosledu citanja, od prilike ). Sa 17 sam napisao knjigu, " Zivot je otkucaj srca " koja na jedan racionalan nacin opisuje moj nacin razmisljanja.
Sa, 20 upoznajem svoju poslednju devojku, danasnju suprugu. Evo ti jos jedan detalj koji ce ti biti mozda korisan, ( znali smo se oko godinu ipo dana od cega je ona 10 meseci provela u USA a vezu smo uspeli odrzati na daljinu bez ikakvih problema. Pitaj me sta je strpljenje i tolerancija i pisemo ti esej veruj mi.:-) ) Posle sto sam nju upoznao dobijam ideju da korz fiziku objasnim " determinizam" ( odnosno njegovo prisustvo ili odsustvo ). Ta zamisao je tek sada dosla do finalnog dela i ja se nadam uspehu. Ali polako.

Eto, opet sam ti pruzio gomilu informacija. Sve sto sam ti napisao je maximalno iskreno. Sad sam ti sveo predpostavke na preostalih 8 znakova. Dakle nisam ni jarac, ni devica, ni strelac, ni vodolija. Ja znam zasto gresis. Reci cu ti na kraju. Ali cu ti opet pomoci. Vec sam spomenuo voluntarizam, primat volje nad razumom, primat osecanja nad raumom. Taj deo je kod mene iskljucen. Ne dozvoljavam da me osecanja vode korz zivot. Jaci sam od sebe.
Postoji dosta osoba koje poznajem da su isti horoskopski znak kao ja. Samo jedna od njih je poput mene. ( nemamo uticaja jedno na drugo, dakle nemoj tu greskom graditi sud). Moje stavove, nacin razmisljanja i ostalo nije nastao pod direktnim uticajem nekoga. Vec iz cistog posmatranja i dedukcije, dakle empirijski. A sto se tice nauke, trudim se...Slabo podnosim autoritet nad sobom.

E sada, izvini ako ima gresaka u tekstu, a verujem da ima, jako sam pospan tako da mi nemoj zameriti.
Ako ni ovaj put ne uspes, nemoj se jediti. Nije ni vazno. Opet kazem sve je zivot. Samo opusteno.
 
@proximo, OK nisam do sada pogodio, nije tragedija. Mada, iskreno receno sam ocekivao da cu do sada pogoditi. Ali po svemu sudeci, ovo je totalno drugacije nego kad neku osobu analiziram uzivo, a tu sam imao najiskrenije ti govorim na desetine cistih pogodaka (iz prve). Ovako nesto nisam nikad probao. U svakom slucaju, dobra vezba.

Evo i moj poslednji pokusaj. Da nisi mozda Skorpion sa Mesecom u Raku ili ti je Sunce u Raku.
 
@proximo, OK nisam do sada pogodio, nije tragedija. Mada, iskreno receno sam ocekivao da cu do sada pogoditi. Ali po svemu sudeci, ovo je totalno drugacije nego kad neku osobu analiziram uzivo, a tu sam imao najiskrenije ti govorim na desetine cistih pogodaka (iz prve). Ovako nesto nisam nikad probao. U svakom slucaju, dobra vezba.

Evo i moj poslednji pokusaj. Da nisi mozda Skorpion sa Mesecom u Raku ili ti je Sunce u Raku.
Naravno da nije tragedija. Ovo mozes shvatiti kao savet da ne podlezes pritisku rulje,( u ovom slucaju nas troj ) da radis ovakve stvari na ovaj nacin. U mojim ocima nisi pao jer mislim da znam kako je sa tvog stanovista.
Evo sad konacnog odgovora. Nisam ni rak ni skorpija. Ostalo je jos 6 znakova. Necemo ici dalje. Rodjen sam 1.3.1984. u 11:30 ( znaci ujutru ) Da sam rodjen dan ranije sada bih kalendarski imao 5 ipo godina. Tada je bila prestupna godina, i bio bi to 29 februar.
Sve sam iskreno ti govorio, sve vremen, nista nisam ni slagao ni dodao. Jesam li Izrod??? Neces biti prvi slobodno reci. :-)
I ono sto je najbitnije iz svega, je zakljucak ili puka iz ovog testa? Ne mislim da se odnosi ni na nauku ni na astrologiju. Vec na nas same, na ljude. Uvek posle svakog uspeha ili neuspeha, opravdanog ili ne opravdanog, trazim u sebi pouku iz svega toga. Daj nam sad svima iskren savet.

A sto se tice neogeo i oberstrumfhrer, mislim da ces imati mnogo vise uspeha oko njiha. Ne kosta te nista da probas. I dalje neces pasti kao osoba u mojim ocima.
 
proximo:
Naravno da nije tragedija. Ovo mozes shvatiti kao savet da ne podlezes pritisku rulje,( u ovom slucaju nas troj ) da radis ovakve stvari na ovaj nacin. U mojim ocima nisi pao jer mislim da znam kako je sa tvog stanovista.
Evo sad konacnog odgovora. Nisam ni rak ni skorpija. Ostalo je jos 6 znakova. Necemo ici dalje. Rodjen sam 1.3.1984. u 11:30 ( znaci ujutru ) Da sam rodjen dan ranije sada bih kalendarski imao 5 ipo godina. Tada je bila prestupna godina, i bio bi to 29 februar.
Sve sam iskreno ti govorio, sve vremen, nista nisam ni slagao ni dodao. Jesam li Izrod??? Neces biti prvi slobodno reci. :-)
I ono sto je najbitnije iz svega, je zakljucak ili puka iz ovog testa? Ne mislim da se odnosi ni na nauku ni na astrologiju. Vec na nas same, na ljude. Uvek posle svakog uspeha ili neuspeha, opravdanog ili ne opravdanog, trazim u sebi pouku iz svega toga. Daj nam sad svima iskren savet.

A sto se tice neogeo i oberstrumfhrer, mislim da ces imati mnogo vise uspeha oko njih. Ne kosta te nista da probas. I dalje neces pasti kao osoba u mojim ocima.
Ovo je nevidjeno. Veruj mi da sam posle tvog prethodnog posta znao da si vodeni znak. Ali eto nisam hteo da predjem tu granicu od 50%. Mislim da bih pre pogodio bilo koji drugi znak nego Ribe, jer one su u astroloskom smislu mesavina svih ostalih. Da te poznajem uzivo, siguran sam da ne bih ovoliko lutao sa pogadjanjem. Ti si jedan krajnje ne tipican predstavnik znaka Ribe, malo ko bi pogodio kad si rodjen, pogotovo ovako "na daljinu".

Dalje, veruj mi da ovo bio izazov za mene i nema veze sa pritiskom "rulje". Znao sam da nece biti nimalo lako, ali sam zeleo da se okusam. U svojim ocima sigurno nisam pao, jer znam sta znam. Trebalo je ipak petlje za ovako nesto. Na to bi malo ko pristao. No dobro, imao sam tu "nesrecu" da naletim bas na tvoj izuzetno tesak horoskop za pogadjanje. Znakom Riba vlada planeta Neptun, koja u astrologiji simbolise obmanu, nesto nejasno, nepoznato, ali predstavlja i greske. Zato sam se verovatno i ispromasivao kao blesav. Nisi slucajno izabrao astronomiju i kao zanimanje, savrseno ti odgovara. Astrologiju neces nikada razumeti, iako u dusi (podsvesno) ipak osecas da tu "ima necega".

Ribe su same po sebi cudne. Ali ti si kontradiktoran maksimalno. Imas gomilu elemenata u svojoj natalnoj karti koji potiru jedni druge i maksimalno otezavaju mogucnost da se pogodi znak. Znam da je sve sto si rekao o tebi tacno, tvoja karta to potvrdjuje. Ti i ja u principu imamo mnogo slicnosti, to sam osetio iz tvojih postova. Ali eto, nije mi palo na pamet da smo u istom znaku rodjeni :) ,jer smo se toliko svadjali i raspravljali. Ali za to su krivi neki drugi pokazatelji, a ne Sunce u Ribama.Znam,znam lako je biti general posle bitke, ali zaista je tako. I ja obazavam psihologiju, nauku (posebno prirodne), astronomiju da i ne pominjem, sve sto si rekao za zdravlje i kod mene vazi, i tako, sta da ti pricam.

P.S. Ako nije tajna, gde si rodjen ili mi samo daj koordinate - treba mi za vrhove polja.
 
Dalje, veruj mi da ovo bio izazov za mene i nema veze sa pritiskom "rulje". Znao sam da nece biti nimalo lako, ali sam zeleo da se okusam. U svojim ocima sigurno nisam pao, jer znam sta znam. Trebalo je ipak petlje za ovako nesto. Na to bi malo ko pristao. No dobro, imao sam tu "nesrecu" da naletim bas na tvoj izuzetno tesak horoskop za pogadjanje. Znakom Riba vlada planeta Neptun, koja u astrologiji simbolise obmanu, nesto nejasno, nepoznato, ali predstavlja i greske. Zato sam se verovatno i ispromasivao kao blesav. Nisi slucajno izabrao astronomiju i kao zanimanje, savrseno ti odgovara. Astrologiju neces nikada razumeti, iako u dusi (podsvesno) ipak osecas da tu "ima necega".
Kao sto rekoh u mojim ocima nisi pa jer imam razloge zbog kojih mogu da te cenim, a ti si upravo ih gore naveo. Mozda ce ti ovo zvucati glupo i cudno, u svom predposlednjem postu, sam ti napisao da postoji jos jedna osoba koja je rodjena u istom znaku kao i ja ali da ne utice na mene i da se ne hvatas za to. Jedna sekunda je falilo da ti napisem i da se ne poznajem licno sa tom osobom. Nisam napisao jer sam se plasio da ces onda pogoditi. Nadam se da znas o cemu pricam.

I ja obazavam psihologiju, nauku (posebno prirodne), astronomiju da i ne pominjem, sve sto si rekao za zdravlje i kod mene vazi i tako, sta da ti pricam.
Ocigledno je da obozavas i psihologiju i astronomiju. Obojici bi lezala i filozofija verujem. Kao sto rekoh, jedna osoba mi je slicna sa istim znakom. :-)

Rodjen sam u Zvorniku, mali gradic u Republici Srpskoj. Nekih 20tak km od loznice.
Nisam spavao jer sam predpostavljao da si budan i da ces odgovoriti ponovo.
Koje si ti godiste i kad si tacno rodjen ako nije tajna? Mislim da si stariji, mislim da imas svetle oci. Mozda i svetliju kosu. Ne gledam u zvezde,jer smeju mi se, cisto intuitivno postavljam predpostavke.
 
Iako nisam uspeo pogoditi tvoj Suncev znak, ipak sam na neki nacin dokazao da astrologija itekako funkcionise i ima smisla. Naime, o cemu se radi. U tih 6 znakova koje nisam pomenuo prilikom pogadjanja se nalaze: Ovan,Bik,Blizanci, Lav i Vaga. Ono sto je vise nego interesantno je da upravo u tim znacima ti nemas NIJEDNU planetu, a takodje ni podznak. Dakle,nista sto bi me navelo da pomislim na njih. Razmisli malo o ovome, mislim da je jako vazno. To pokazuje da sam prilikom pogadjanja pravilno koristio astrolosku logiku i svoju intuiciju.Cak i za Devicu postoji astrolosko opravdanje, jer ti u samom Zenitu, tj. vrhu 10. polja imas Merkura (koji je u psiholoskom smislu analogan znaku Device). Inace 10. polje govori sta nam je u zivotu najvaznije. A tebi su to upravo Merkur (zdravlje, racio), i naravno nauka (jer ti Zenit pocinje u znaku Riba). Nadam se da uvazavas ove moje argumente, jer mislim da su stvarno objektivni.
proximo:
Mozda ce ti ovo zvucati glupo i cudno, u svom predposlednjem postu, sam ti napisao da postoji jos jedna osoba koja je rodjena u istom znaku kao i ja ali da ne utice na mene i da se ne hvatas za to. Jedna sekunda je falilo da ti napisem i da se ne poznajem licno sa tom osobom. Nisam napisao jer sam se plasio da ces onda pogoditi. Nadam se da znas o cemu pricam.
Cekaj, zar ti hoces da kazes da si nekako naslutio da sam i ja rodjen u znaku Riba. Ako je tako, svaka ti cast na intuiciji, zaista, s obzirom da se ne bavis astrologijom. Meni je recimo posebno bio interesantan onaj post gde si govorio o zdravlju, emotivnosti, o tome kako ne volis timski rad i neke druge stvari. A ja citam i onako pomislim u sebi, sta je sad ovo? Pa ja se u ovome prepoznajem 80-90%. :) Cak sam u neku ruku i ateista, jer ne verujem u Boga, naprotiv, ja znam da postoji, tako da nema potrebe da verujem u Njega. Jedino pitanje za mene jeste, da li je On bas onakav kako je opisan u Bibliji.
proximo:
Rodjen sam u Zvorniku, mali gradic u Republici Srpskoj. Nekih 20tak km od loznice.
Nisam spavao jer sam predpostavljao da si budan i da ces odgovoriti ponovo.
Koje si ti godiste i kad si tacno rodjen ako nije tajna? Mislim da si stariji, mislim da imas svetle oci. Mozda i svetliju kosu. Ne gledam u zvezde,jer smeju mi se, cisto intuitivno postavljam predpostavke.
OK, hvala na informacijama. Inace, stariji sam od tebe 5 godina i imam crnu kosu, tacnije tamno braon. A i oci mi nisu svetle, nego braon-zelenkaste. Skrecem ti jos jednom paznju da se astrologija bazira na uticaju PLANETA, a ne zvezda. Pozdrav
 
Iako nisam uspeo pogoditi tvoj Suncev znak, ipak sam na neki nacin dokazao da astrologija itekako funkcionise i ima smisla. Naime, o cemu se radi. U tih 6 znakova koje nisam pomenuo prilikom pogadjanja se nalaze: Ovan,Bik,Blizanci, Lav i Vaga. Ono sto je vise nego interesantno je da upravo u tim znacima ti nemas NIJEDNU planetu, a takodje ni podznak. Dakle,nista sto bi me navelo da pomislim na njih. Razmisli malo o ovome, mislim da je jako vazno. To pokazuje da sam prilikom pogadjanja pravilno koristio astrolosku logiku i svoju intuiciju.Cak i za Devicu postoji astrolosko opravdanje, jer ti u samom Zenitu, tj. vrhu 10. polja imas Merkura (koji je u psiholoskom smislu analogan znaku Device). Inace 10. polje govori sta nam je u zivotu najvaznije. A tebi su to upravo Merkur (zdravlje, racio), i naravno nauka (jer ti Zenit pocinje u znaku Riba). Nadam se da uvazavas ove moje argumente, jer mislim da su stvarno objektivni.
Naravno.

Cekaj, zar ti hoces da kazes da si nekako naslutio da sam i ja rodjen u znaku Riba. Ako je tako, svaka ti cast na intuiciji, zaista, s obzirom da se ne bavis astrologijom.
Nazvao sam to intuicijom, taj osecaj koji sam imao. Glupo je reci da ljudi imaju cula za takvo nesto, ali ja sam imao osecaj da si riba. Nisam bio siguran.

Meni je recimo posebno bio interesantan onaj post gde si govorio o zdravlju, emotivnosti, o tome kako ne volis timski rad i neke druge stvari. A ja citam i onako pomislim u sebi, sta je sad ovo? Pa ja se u ovome prepoznajem 80-90%.
:-).

OK, hvala na informacijama. Inace, stariji sam od tebe 5 godina i imam crnu kosu, tacnije tamno braon. A i oci mi nisu svetle, nego braon-zelenkaste. Skrecem ti jos jednom paznju da se astrologija bazira na uticaju PLANETA, a ne zvezda. Pozdrav

Za kosu sam ofulio a za oci sam takodje predpostavljao da imas zelenkaste ili tako neku nijasnu samo sto sam se pogresno izrazio kad sam rekao svetle jer sam kao mali sebi izdefinisao da su svetle oci sve one koje nisu crne i tamno smedje. No to je cisto vec bilo nagadjanje.

U svakom slucaju dobro strucan si u svom poslu, bravo s moje strane.
 

Back
Top