Evrovizija 2006.

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Ko je, po vama, najveci favorit za pobednika na Evroviziji? Mi smo otpali, Hari- ne bih se slozila da je bash neki favorit (jeste favorit, ali verovatno ne medju prvima, ali za njega cu glasati. Za koga biste vi glasali?
 
FRIEND

Evo "dare-..." ti je dao objashnjenje zasto je treba UKINUTI

Rumunija, Jermenija, Rusija, razne Ukraine i Belorusije... Bez ikakvog smisla!!!

Pa seti se neke dobre pesme sa Evrovizije u zadnjih 15 godina. Mislom da ne mozesh.
Osim, ako nam se ukusi DIJAMETRALNO razlikuju.
Ne zelim da upotrebim tezu rec, ali, Evrovizija je UZAS!
 
ancika:
Ko je, po vama, najveci favorit za pobednika na Evroviziji? Mi smo otpali, Hari- ne bih se slozila da je bash neki favorit (jeste favorit, ali verovatno ne medju prvima, ali za njega cu glasati. Za koga biste vi glasali?

Harijeva pesma je lepa, ali iskreno nije za evroviziju, cista klasika.

Ne bi me cudilo da Severina bude medju prva tri mesta. Da ne razumem kakve baljezgarije peva, pesma bi mi bila super, sto ce verovatno mnogima koji je nen razumeju i biti.
 
Ljudi, kakva ironija! Ne idemo na evroviziju, a najvise nas ima u timovima ostalih ucesnika sa Balkana. Evo, Hariju Zeljko pisao pesmu, Seve ima u timu Borisa Novkovica koji je pisao text (roditelji mu Srbi iz Sapca, ne znam kako se on izjasnjava), i Brega pisao muziku, majka mu Srpkinja.
 
AKHENATON:
Da.

nego anci, sto te nema nesto na Istoriji?
Da ti kazem pravo, chekam da se onaj Rufim malo skloni-mrzi me vishe da se raspravljam s njim, a kad god izadje neka nova tema pojavi se i on... A i neko vreme sam vidjala tamo teme strogo politickog karaktera, u kojima medjusobno ponizavanje nije izostalo. Ja sam ipak za ona mirna i "demokratska" prouchavanja istorije...
 

Slične teme


Back
Top