Vikend i provod...

Vidim, ljudi se nesto ne trude da pisu na ovu temu... :lol:
Viken ko vikend, nijedan nije isti stoga ne mogu da ti nabrajam kako se provodim!
Najcesce ponavljana kombinacija je igraonica na pivo, blijar klub na pivo i bilijar ili pikado i zavrsetak u nekom klubu uz nesto zestoko (tequilu, pelinkovac, votku...)
To je kada bas ocu da se alkoholisem i izloodojem,a ovako je svaki put nesto drugo...
Toliko sam najludjih provoda imao u zivotu i toliko je besmisleno da o njima pricam jer sam siguran da nikog to bog zna kako ne zanima! :roll:
 
*november rain*:
jojj zhivim za vikend.. nashe drushtvance se obichno okupi na Banji (priroda, klupice, vidikovac) i uzhivamo.. (: puuuno ljepshe nego da se vuchem po zagushljivim klubovima u kojim svi 'djuskaju' uz DZHoganija.. ;pPpp
Ja idem samo u 'fine' klubove gde nema DZoleta & co. :p
Od mojih niko nema gitaru, a ja bih bas praktikovao to sviranje i sl...ebi ga! :p
 
Shinoda:
Ja idem samo u 'fine' klubove gde nema DZoleta & co. :p
Od mojih niko nema gitaru, a ja bih bas praktikovao to sviranje i sl...ebi ga! :p
znash kako, kod nas ima jedna glavna diskoteka u gradu u koju ide SVA bagra iz moje shkole i okolice i od koje mi se povracja. ostalo su vrlo pristojni kaficji, ali guzhva bude vecj od 20h, i jedva nadjemo mjesto... ipak, imamo 2-3 nasha lokala na koja izlazimo gdje poznajemo i konobare i sve ljude koje tamo izlaze... i obichno neko i tu naleti s gitarom, pa iskljuchimo zvuchnike i dernechimo.. :mrgreen:
shta da ti kazhem, Tuzla je mali grad. (;
 
Izlazim svaki vikend, bar subotom a nekad i petkom i subotom. :-) Odem do centra prvo, ili do nekog kuci i onda u neki klub. Obozavam da izlazim... Jedino sto mi ovde u NS nema vise tako dobrih mesta za izlaske, aktivno izlazim od sedmog razreda i imam utisak ko da se nista novo nije otvorilo(a kao stalno nicu nova mesta) :-?
 
*november rain*:
znash kako, kod nas ima jedna glavna diskoteka u gradu u koju ide SVA bagra iz moje shkole i okolice i od koje mi se povracja. ostalo su vrlo pristojni kaficji, ali guzhva bude vecj od 20h, i jedva nadjemo mjesto... ipak, imamo 2-3 nasha lokala na koja izlazimo gdje poznajemo i konobare i sve ljude koje tamo izlaze... i obichno neko i tu naleti s gitarom, pa iskljuchimo zvuchnike i dernechimo.. :mrgreen:
shta da ti kazhem, Tuzla je mali grad. (;
Ni Pancevo nije bog zna kako veliko i lepo mi je u njemu dok sam mlad...
Nema puno mesta za izlazak koje bih pohvalio, ali ima par stvarno dobrih mesta gde se mogu osecati lepo i gde izlazi "fin" svet!Kad se ta mesta izgustiraju, uvek mi je tu Beograd i NS....
 
mala vestica:
Sta radite,kako se provodite vikendom(subotom i nedjeljom uvece)?Mozda to vama nisu posebni dani,ali meni vjerujte jesu.........A najludji provod u vasem zivotu bio je?


Kako bih samo udarila tog idiota kad mi kaze da ima potrebu za svakodnevnim izlascima ili da zivi za vikend, jer je tako nesto glupo. Nece nista da mu fali i da ne izadje, da pozove neko drustvo kuci, pa cak i da ostane sam uz neku knjigu ili TV.

I te diskoteke, kafici, splavovi...retko koji moze da se pronadje gde ima normalnih ljudi, gde ne izlaze debilni momci koji izgledaju kao klosari i devojke koje se ponasaju i oblace kao najgore moguce k.urve i ostala slicna stvorenja koja ne bi trebalo da postoje.
 
BlackDragon:
I te diskoteke, kafici, splavovi...retko koji moze da se pronadje gde ima normalnih ljudi, gde ne izlaze debilni momci koji izgledaju kao klosari i devojke koje se ponasaju i oblace kao najgore moguce k.urve i ostala slicna stvorenja koja ne bi trebalo da postoje.
da.. svijet bi bio puuno zanimljiviji da smo svi isti...
njaa.
 
jao, Blekice......
gej.gif

ajmo da pobijemo sve te idiote koji ne bi trebali da postoje.
a onda da sami sebe ubijemo, jer se sa ovim nashim hejtom ne da zhiveti.
ali...
pre toga...
malo...
ebe.gif
ebe2.gif
 

Back
Top