VEZA IZ ZEZANJA.................

Psihologue:
Iz koga razloga ulazite u vezu?
Pa recimo na pocetku svog bivstvovanja sam ulazio u vezu jer sam tripovao da je to tako normalno i da je to jedini ispravan nacin... (al sam klinac bio :lol: )
Pa onda sam ulazio u vezu jer sam nesto osecao prema njoj, a bilo mi extra glupo da trazim samo sex...
Pa sam onda ulazio u vezu zato sto sam dugo bio u kres semi... pa kao logicno posle duzeg vremena da to nazovete vezom...
Pa sam onda usao u vezu jer je bilo otprilike ili veza ili nista (naravno da je trajalo vrlo kratko na takvim osnovama)

I eto danas ne ulazim u veze uopste... :lol: (zreli ja)
 
Psihologue:
Iz koga razloga ulazite u vezu?
Da li imate potrebu da ka nekom usmerite svoja osećanja i emocije
ili u vezu ulazite iz zezanja i potrebe da se dobro zabavite..

Dobra tema...ja sama sebe znam da demantujem kad je ovako nesto u pitanju...Npr krene neko muvanje s nj strane hoce da se vidimo da popijemo kafu pice itd itd i ja pricam iako me ne pita niko nista kako mi veza ne pada na pamet kako sam se opekla kako mi sad treba mir ucenje rad i bla bla bla bla...on me gleda gleda i kaze "Boze kako si ti lepa kad si ozbiljna" ja opet kao nedodirljiva ne dam se zbuniti...kazem Hvala bilo mi je drago idem sad...On opet "pa kad se vidimo"...ja ono kao pa javi se sta znam...eto prekosutra sam slobodna...Pa prekosutra opet: znas sve je ovo ok al ja necu vezu mislim bar za sad ne...Onda tu padne poljubac pa ja opet kao ovaj da e bas je lepo jao kako se ti ljubiiiiiiis...heheheh a on plete mrezu...i tako iz dana u dan eto mene u vezi iz zezanja...Pa dok je zezanje super je...kad prestane zezanje....e zeznuto je...
 
Ja sam malo "problematicna" po tom pitanju, kad me neko u startu shvati isuvise ozbiljno ja vrlo brzo bezim od te osobe...cini mi se da me gusi i sl. a kad pocnem nesto iz zezanja i taj neko mi se vise dopadne i ja pozelim nesto ozbiljnije e onda naidjem na otpor kod suprotne strane ...i tako u krug dok se povremeno zelje ne poklope....
 

Back
Top