Bas mi nije jasno?!?!

GrafWriter

Početnik
Poruka
8
Stvarno mi nekada devojke uopste nisu jasne!
Evo na pr. na faksu ima jedna devojka koja mi se svidela i cini mi se i ja njoj jer su nam se cesto pogledi susretali tokom pauza tamo.Ali posto je na faksu redovno guzva i svako je u nekoj frci nikako da je startujem,ali smo se ipak upoznali u jednom kaficu.I posle par dana lepo je nazovem kao varijanta da se vidimo i kao ona ce mi se javiti posto je u frci sa ucenjem.....
I da da korpa jednostavno....
 
Polako čoveče! Nemoj tako brzo da izvodiš zaključke! Sačekaj malo da vidiš kako će se stvari odvijati... Mada je mene jedna tako otkačila... na foru treba uči, stalno zauzeta... bolje da mi je lepo rekla da ne želi...
 
Ma da ,..da ti je rekla da Ne zeli...garant bi pljuvao po njoj kakva je,...:) Znam ja vas muskarce,......Ili bi plakao i kukako :"pa zaaaaaaaasto neces,..zastoooooooo" - To je uradio moj drug na nekom rodjendanu,...Nisam mogla da verujem ,....Jadnik napio se :lol: :lol:
 
A sutra ce da prica kako je lepa,zgodna, obrazovana i nema decka!! Ju, jadna ona!!

A, ustvari daj joj malo vremena, da nauci to sto ima, pa pokusaj ponovo :lol: , ako ni tad ne upali, znas sta ti je ciniti!!

P.S. Sto ja imam jednog druga, kad pocne da sere "gledala me ova, gledala me ona", a on suva qurca citav zivot, digne mi se kosa na glavi!
 
GrafWriter:
Stvarno mi nekada devojke uopste nisu jasne!
Evo na pr. na faksu ima jedna devojka koja mi se svidela i cini mi se i ja njoj jer su nam se cesto pogledi susretali tokom pauza tamo.Ali posto je na faksu redovno guzva i svako je u nekoj frci nikako da je startujem,ali smo se ipak upoznali u jednom kaficu.I posle par dana lepo je nazovem kao varijanta da se vidimo i kao ona ce mi se javiti posto je u frci sa ucenjem.....
I da da korpa jednostavno....

Kazi mi na kom je faxu ? Mozda je moja sestra, ona ima te fore ! :lol:

A nesto mi je i prica poznata !
 
Ih, a meni vi niste jasni... :P
Kad idem i zabijem nos u patos pa nešto razmišljam svi kukaju kako im se nisam javila, i kako sam uobražena :lol:
Kad zveram da vidim ko mi ide u susret startuje me gomila, uglavnom matorih, perverznjaka... A ovi "normalniji" utripuju da ih muvam...
Gde je rešenje, ah, zlatna sredina, ali koja je? Ah, uh, pih... :lol:
 
Hehe stvarno ce tu neko dobiti srcku od silnog trcanja... :lol:

Ne mora da znaci da je korpa... ionako se slabo poznajete... Tako da razmisljaj pozitivno i imaj malo samopouzdanja u sebe... mozda je stvarno imala neki bitan ispit... moras imati i malo razumevanja... Mada i ja bi, da budem iskren, to cekanje i odlaganje okarakterisao kao minus... Ja bi prvo ispipao situaciju malo izokola i ako da pozitivne signale pitao jos jednom... ako negativne onda batali...

I sa zenama ti je uvek vruce ladno... navikni se na to... i ne opterecuj se previse sa tim...
 

Back
Top