pitanjce...

moze i neki mali detaljcic necu se ljutiti.
ja sam sa 18 na plazi sa nekim ko je bio prelepo nezan znajuci da sam nevina,i vise se nikad nismo videli,ostala je samo uspomena,aaahhh...
 
Hajde, strumfeta, kad si tako znatizeljna:)
Dakle , na moru, Gradac n/m to je blizu Kardeljeva, ja iz Zemuna, ona iz Mostara, rekao sam da je starija tri godine.
Bili smo kod istog gazde u kuci, par dana me je coolirala, i cini mi se da posto nista nije navatala , a trebalo je da ide kuci imao sam srece, kao klinac, da joj se nadjem pri ruci.
Bilo je to posle izlaska u diskoteku gde smo se malo ljubili i otisli u moju sobu.
Prvi put je bilo katastrofa, a posle toga jos jednom, ali puno bolje.
Nakon toga nesto smo se kao dopisivali, ali nikad vise je nisam video.
Zvala se Gorana, to sam zapamtio
 
Pa evo detaljčića :D
Posle 4 i po meseca u vezi,jedne zimske večeri prepune snega bio sam sam kod kuće...Pozvao sam je,došla je omotana šalom i sa crvenim nosom kao irvas :) ,spremio sam nam večeru,večerali smo uz sveće,pustili staru dobru muziku (80s collection),razmenili nežne reči i obećanja o budućnosti,počeli da se mazimo i dalje su stvari išle svojim tokom...bilo je nežno i trajalo sat i po,a sneg je padao sve jače i jače...I tako smo napravili jednu uspomenu za ceo život.
 
DellBoy-011:
Bilo je to posle izlaska u diskoteku gde smo se malo ljubili i otisli u moju sobu.
Prvi put je bilo katastrofa, a posle toga jos jednom, ali puno bolje.
pa dobro prvi put ti je,ne moras da budes "pastuv" :lol: a ne moras ni da se pravdas da si posle bolje :D niko se nije naucen rodio :wink:
 
Ja se sa tom devojkom nisam ni upoznao.Bili smo u istom drustvu,onako tinejdjerski se lupale gluposti..pa posto niko nije hteo sa njom na ljuljaske odem ja i mic po mic smuvali se mi.Dodje ona kod mene posle par dana i ja ko svako musko navalio odma...pa rano je,ako bude sad bicemo samo zbog toga zajedno...Pretpostavljate da sam se bunio..ha ha,bilo je dobro!Eto ti detalja.
 
posle 6 meseci zabavljanja (zaista) :shock: .standardno,ali lepo.uz uz muziku,svece........lagano.
i danas smo zajedno.......posle 5 godina.
ah bas si me lepo podsetila....... :D
 
"...a long time ago in a galaxy..."
ma traljavo bre, nismo imali pojma sta radimo (on takodje nevin) ali je bilo zabavno....
hm, zapravo nije bilo ni preterano romanticno. ne znam, ali umrem od smeha kad se setim :lol:
 
Au, ja tek sad vidim koliko sam bila "zaostala"...Tek u 20-toj godini sam "navatala" tipa iskoristila i ostavila. Bilo me sramota da setam nevina po belom svetu! Zao mi je jedino njega, utripovao da je zaljubljen i da je Bogom dan! Surovo, ali sta da radim, takav mi bio bioritam!
 

Back
Top