ZIVOTNO OSIGURANJE

pre svega hvala na odgovoru, ali da pojasnim, prvo nismo imali ideju da odustajemo, nego da stedimo uz zivotno osiguranje, tacno to smo i pitali doticnog agenta i on je tada dao informacije koje su potvrdile da je bas to u pitanju, imate zivotno osiguranje i usput stedite... Ne samo da je pecutao cinjenicu da necemo moci da podignemo nas novac, nego nam je dao kako rekoh potpuno netacne, citajte lagao, informacije. E sad sto se tice iznosa bar u nasem sucaju tabela Otkupa sve do poslednje godine nije jednaka uplacenoj sumi premije, pa ni to nije bas lepo od Delte...
 
pre svega hvala na odgovoru, ali da pojasnim, prvo nismo imali ideju da odustajemo, nego da stedimo uz zivotno osiguranje, tacno to smo i pitali doticnog agenta i on je tada dao informacije koje su potvrdile da je bas to u pitanju, imate zivotno osiguranje i usput stedite... Ne samo da je pecutao cinjenicu da necemo moci da podignemo nas novac, nego nam je dao kako rekoh potpuno netacne, citajte lagao, informacije. E sad sto se tice iznosa bar u nasem sucaju tabela Otkupa sve do poslednje godine nije jednaka uplacenoj sumi premije, pa ni to nije bas lepo od Delte...

Сасвим је нормално да не можете да подигнете новац пре рока, јер сте уговором везани. То није банка где можете како желите да управљате својим парама. Е сад то што се десио пропуст, ствар је особе са којом сте разговарали.
 
Сасвим је нормално да не можете да подигнете новац пре рока, јер сте уговором везани. То није банка где можете како желите да управљате својим парама. Е сад то што се десио пропуст, ствар је особе са којом сте разговарали.

To nije nikakva osiguravajuca kuca, vec obicni prevaranti, za specijalni sud.
 
Poslednja izmena:
A jel tebi samo treba verovati?
Proterati kao Karica, cak malo vise.

Ми овде говоримо о животном осигурању компаније Генерали. Евидентно да ниси упућен на којој су релацији Делта Холдинг и ова компанија. :roll:
 
pre svega hvala na odgovoru, ali da pojasnim, prvo nismo imali ideju da odustajemo, nego da stedimo uz zivotno osiguranje, tacno to smo i pitali doticnog agenta i on je tada dao informacije koje su potvrdile da je bas to u pitanju, imate zivotno osiguranje i usput stedite... Ne samo da je pecutao cinjenicu da necemo moci da podignemo nas novac, nego nam je dao kako rekoh potpuno netacne, citajte lagao, informacije. E sad sto se tice iznosa bar u nasem sucaju tabela Otkupa sve do poslednje godine nije jednaka uplacenoj sumi premije, pa ni to nije bas lepo od Delte...
..

Postovani syrus-su,
i svi ostali gradani koji su naznacili nelegalni rad Delta Generali".
Moj brat je upravo prekinuo zivotno osiguranje kod navedenih,nakon tri godine.Od 1800 eura(50 eura mesecno i interesa 1 godine na 600 eura,kamata 4 eura,na 1200 eura druge godine 4 eura?!?!,treca godina je zavrsena isto 1800 eura 4 eura kamate!!!!!!???Tabelu isplate u slucaju prekida osiguranja dobio je tek KADA JE HTEO DA PREKINE OSIGURANJE!!!!!!!Nije bila prilozena uz treci primerak ugovora,koji mu pripada i koji su mu oduzeli prilikom isplate,smatrajuci ga vrednosnim papirom?!?!?Od ulozenih sredstava dobio je samo 40%,dok je delta generali zadrzala 60%!!!!!!!!!!!Nijedna banka ,osiguravajuci zavod ne uzima toliki procenat(ustvari treba da je obrnuto,da ne pricamo o kamati od 4 eura godinje na sva tri iznosa uplate,koja ustvari treba da raste!!!!Prilikom posete sedistu,kada sam zahtevala da mu se da NJEGOV UGOVOR,koji su nelegalno oduzeli,tek su me shvatili ozbiljno kada sam zapretila inspekcijom.Razgovarala sam telefonski i sa odgovornom osobom,izlozivsi ovaj problem,nasta me je ubedivala da to nije moguce i da ce proveriti..ne znam da li je to i ucinila,jer sutradan ,mom bratu je bio dodeljen drugi agent za ovaj slucaj,a ona je uvek na sastanku kada zovem.?!?Da ne bih duzila pricu,kako i gde sam se sve obratila:korisnicka zastita@nbs.rs,inspekciji,medijima..(do danas nije stigao nijedan odgovor),kontaktirala sam i njihovo sediste u Trstu,gde me je odgovorna osoba za Beograd,zamolila da posaljem ugovor brata sa napisanom zalbom.Po ugovoru,koji je potpisan,sve je uredu,medutim problem je sto ljudi apsolutno nisu obavesteni,i ako se bolje pogleda brosura koja je dobijena sa trecim primerkom ugovora,ne postoji nijedna tacka"isplata u slucaju prekida ",niti navodim ponovo,nije "prikacena"tabela isplate u slucaju prekida!!!!!!!!!!Verovati na lepu rec da vam se isplati da prekinete ugovor tek posle trece godine SA MALIM INTERESOM BANKE!!!!!Ubedivana sam da je tabela bila prisutna,povezana sa ugovorom,prilikom potpisivanja,jeste bila je jedna tabela ,ali o daljem ulogu investicija,posle 20 godina,nista vise...Ponavljam od dokumenata koji poseduju potpis mog brata,tabela isplate i ostali dokumenti,moj brat ne poseduje apsolutno nista,jer mu je sve NELEGALNO ODUZETO",prilikom isplate od 720 eura(manje vise,od ulozenih 1800 eura).Istoga dana sreli smo u sedistu Deltagenerali osobu koja je htela da prekine penziono osiguranje..placano 35 eura mesecno..Naravno bio je jako iznenaden iznosom koji treba da dobije od ulozenih sredstava..Kako iznenaden?Zar nije dobio tabelu isplate?Naravno da nije!!!!!!!prema tome dragi moji sugradani,bilo bi lepo da ne ostanem sama u ovoj borbi(mesec dana pretrage po internetu,i veliki telefonski racun,jer zovem iz inostranstva Beograd,trazeci prava),nego da se i vi malo pokrenete i pocnete da zovete TV,novinare i da iznesete ovaj nelegalni rad Deltagenerali.
Srdacan pozdrav syrus-su,a#ila,gospodarica,dadazr
Ocekujem vase odgovore na Krstarici
 
Postovani syrus-su,
poslala sam jedan malo duzi tekst vezan za Deltagenerali,medutim ne znam kada ce ga objaviti,jer sam se tek danas uclanila u forum
Najpametnije od svega je da svi oni koji su prevareni radom deltagenerali pozovu i prijave slucaj Narodnoj Banci Srbije korisnicka zastita ,a u isto vreme pozovu i medije(TV i novinare).i da na tome insistiraju..Do sad sam u ovom ratu sa bankom sama,medutim ako nas bude vise mozda nesto i promenimo ili ce se samo dokazati da nasu drzavu ovakva prevara uopste ne zanima i da je odobravaju.
 
Коју камату очекујете у прве три године, када је новац у том периоду у реосигурању? И није ми јасно да се неко обавеже вишегодишњим уговором, па да очекује да ће без последица исти и моћи да раскине. Свашта...

А и од уложених 1800еура враћено је 720? То сасвим у реду.
Само очигледно да нисте узели у обзир да штедите у осигурању, а не у банци.
 
Poslednja izmena:
..

Postovani syrus-su,
i svi ostali gradani koji su naznacili nelegalni rad Delta Generali".
Moj brat je upravo prekinuo zivotno osiguranje kod navedenih,nakon tri godine.Od 1800 eura(50 eura mesecno i interesa 1 godine na 600 eura,kamata 4 eura,na 1200 eura druge godine 4 eura?!?!,treca godina je zavrsena isto 1800 eura 4 eura kamate!!!!!!???Tabelu isplate u slucaju prekida osiguranja dobio je tek KADA JE HTEO DA PREKINE OSIGURANJE!!!!!!!Nije bila prilozena uz treci primerak ugovora,koji mu pripada i koji su mu oduzeli prilikom isplate,smatrajuci ga vrednosnim papirom?!?!?Od ulozenih sredstava dobio je samo 40%,dok je delta generali zadrzala 60%!!!!!!!!!!!Nijedna banka ,osiguravajuci zavod ne uzima toliki procenat(ustvari treba da je obrnuto,da ne pricamo o kamati od 4 eura godinje na sva tri iznosa uplate,koja ustvari treba da raste!!!!Prilikom posete sedistu,kada sam zahtevala da mu se da NJEGOV UGOVOR,koji su nelegalno oduzeli,tek su me shvatili ozbiljno kada sam zapretila inspekcijom.Razgovarala sam telefonski i sa odgovornom osobom,izlozivsi ovaj problem,nasta me je ubedivala da to nije moguce i da ce proveriti..ne znam da li je to i ucinila,jer sutradan ,mom bratu je bio dodeljen drugi agent za ovaj slucaj,a ona je uvek na sastanku kada zovem.?!?Da ne bih duzila pricu,kako i gde sam se sve obratila:korisnicka zastita@nbs.rs,inspekciji,medijima..(do danas nije stigao nijedan odgovor),kontaktirala sam i njihovo sediste u Trstu,gde me je odgovorna osoba za Beograd,zamolila da posaljem ugovor brata sa napisanom zalbom.Po ugovoru,koji je potpisan,sve je uredu,medutim problem je sto ljudi apsolutno nisu obavesteni,i ako se bolje pogleda brosura koja je dobijena sa trecim primerkom ugovora,ne postoji nijedna tacka"isplata u slucaju prekida ",niti navodim ponovo,nije "prikacena"tabela isplate u slucaju prekida!!!!!!!!!!Verovati na lepu rec da vam se isplati da prekinete ugovor tek posle trece godine SA MALIM INTERESOM BANKE!!!!!Ubedivana sam da je tabela bila prisutna,povezana sa ugovorom,prilikom potpisivanja,jeste bila je jedna tabela ,ali o daljem ulogu investicija,posle 20 godina,nista vise...Ponavljam od dokumenata koji poseduju potpis mog brata,tabela isplate i ostali dokumenti,moj brat ne poseduje apsolutno nista,jer mu je sve NELEGALNO ODUZETO",prilikom isplate od 720 eura(manje vise,od ulozenih 1800 eura).Istoga dana sreli smo u sedistu Deltagenerali osobu koja je htela da prekine penziono osiguranje..placano 35 eura mesecno..Naravno bio je jako iznenaden iznosom koji treba da dobije od ulozenih sredstava..Kako iznenaden?Zar nije dobio tabelu isplate?Naravno da nije!!!!!!!prema tome dragi moji sugradani,bilo bi lepo da ne ostanem sama u ovoj borbi(mesec dana pretrage po internetu,i veliki telefonski racun,jer zovem iz inostranstva Beograd,trazeci prava),nego da se i vi malo pokrenete i pocnete da zovete TV,novinare i da iznesete ovaj nelegalni rad Deltagenerali.
Srdacan pozdrav syrus-su,a#ila,gospodarica,dadazr
Ocekujem vase odgovore na Krstarici
To se i meni desilo sa tim da mi je rata iznosila 40eura mesecno.Sve ostalo navedeno je tacno i mom ogorcenju nema kraja ni danas.No,niko me nije vukao za usi.Svaka se skola placa,pa i ova.Da je bila vidljiva tabela za slucaj prekida ugovora,debelo bi sigurno razmislio.To je prevara i nema drugog imena za tu radnju.
 
[QUOTE = KianyRiws; 13943145] Questo è accaduto a me con quella per me la guerra è stata mesecno.Sve 40eura altro è indicato in modo accurato e la mia amarezza danas.No senza fine, nessuno mi ha trascinato alla scuola usi.Svaka pagare, e ova.Da ed è stata la tabella visibile nel caso di denuncia, sarebbe certamente razmislio.To colon è una truffa e non vi è nessun altro nome per questa azione. [/ QUOTE]

KianyRiws,
kazete da nas niko nije vukao za usi?Sam sistem poslovanja ovog osiguravajuceg drustva nije uredu!Sa kojim pravom ne prilazu tabelu isplate(u slucaju prekida) prilikom potpisivanja ugovora?I sa kojim pravom oduzimaju treci primerak ugovora koji po zakonu ostaje vama,prilikom isplate,ODUZIMAJUCI VAM SVE DOKUMENTE(ostavljajuci samo brosuru).
Nemojte sa tako obeshrabrivati i govoriti:to se u Srbiji desava!Naprotiv borite se za svoja gradanska prava i insistirajte da se istina dovede na videlo.Mislim da smo svi imali dosta vremena da blejimo i da govorimo sami sebi da ne mozemo nista da promenimo,dok mocni iskoriscavaju .Lep pozdrav
 
[QUOTE = KianyRiws; 13943145] Questo è accaduto a me con quella per me la guerra è stata mesecno.Sve 40eura altro è indicato in modo accurato e la mia amarezza danas.No senza fine, nessuno mi ha trascinato alla scuola usi.Svaka pagare, e ova.Da ed è stata la tabella visibile nel caso di denuncia, sarebbe certamente razmislio.To colon è una truffa e non vi è nessun altro nome per questa azione. [/ QUOTE]

KianyRiws,
kazete da nas niko nije vukao za usi?Sam sistem poslovanja ovog osiguravajuceg drustva nije uredu!Sa kojim pravom ne prilazu tabelu isplate(u slucaju prekida) prilikom potpisivanja ugovora?I sa kojim pravom oduzimaju treci primerak ugovora koji po zakonu ostaje vama,prilikom isplate,ODUZIMAJUCI VAM SVE DOKUMENTE(ostavljajuci samo brosuru).
Nemojte sa tako obeshrabrivati i govoriti:to se u Srbiji desava!Naprotiv borite se za svoja gradanska prava i insistirajte da se istina dovede na videlo.Mislim da smo svi imali dosta vremena da blejimo i da govorimo sami sebi da ne mozemo nista da promenimo,dok mocni iskoriscavaju .Lep pozdrav
Taj Miskovic je ustvari jedan od par gospodara Srbije.Sumnjao sam malo pri pocetku,ali sam mislio da ima dobar tim i da ce se tu nakotiti neke parice.Medjutim,nista.Pouka za ubuduce.Samo u novi posao ili nekretnine.Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani.Inace,slazem se sa vama da su maximalno ispali nefer i nekorektni.Nije bilo bas sve po zakonu,ali ocigledno moze da radi,kako mu se hoce.pozz...
 
[QUOTE = KianyRiws; 13954878] La fotografia è davvero uno dei pochi maestri Srbije.Sumnjao un po 'all'inizio, ma credo che ci siano una buona squadra e che ci saranno alcuni parice.Medjutim nakotiti, nista.Pouka ubuduce.Samo per il nuovo Lavoro nekretnine.Bolje o passero in mano che un piccione su grani.Inace, concordo con te che il massimo licenziato ingiustamente e nekorektni.Nije è stato appena fatto per la legge, ma ovviamente non può lavorare, come egli hoce.pozz ... [/ QUOTE]

Kiany,
imas ti apsolutno prava .Nista se ne moze promeniti.Evo sedim za kompjuterom vec mesec dana,saljuci e mailove svim mogucim odgovornim licima:inspekciji,ministarstvima,medijima....Da ne pricam o troskovima telefona,(jer e mailovi koji su objavljeni na internetu,nisu tacni,i morala sam da zovem Beograd da bi dobila pravu adresu).Zivim u Italiji,i na pocetku sam pomislila da je to moja prednost,medutim jako sam se prevarila.Bilo ko od mojih prijatelja Italijana,koji se saslusao ovu pricu,samo se nasmejao kada sam spomenula ovu banku: sto dalje od njih!!!!!!!!!!Imaju na desetine advokata,koji rade na ovakvim slucajevima i od toga jako lepo zive,udobno hodajuci u cipelama kreiranim od ljudske koze(u njima se stopala ne znoje jer ima previse pora)..Da ne spominjem ostala moja istrazivanja,gde sam ostala bez reci.
Ostaje samo da se o radu ovog osiguravajuceg drustva prosiri glas na internetu,medu prijateljima,samo tako cemo uspeti da zastitimo sve one koji razmisljaju o osiguranju...
Lep dan svima i hvala na vasem dragocenom vremenu,koje sam vam oduzela
 
[QUOTE = un nucleo #; 12155616] in modo che .. non riesco a smettere .. ma che posso fare # # e solo dopo 3 anni .. e il disegno di legge è in mezzo secondo .. ho bisogno di un altro anno e poi .. se ti fermi 400eura perdere .. perché sarà pagato # i # 500eura .. ho una fattura mensile è di 25, significa 900eura per tre anni ... Ero molto iznervirao, perché io non sono un analfabeta .. ho due atti di me .. e nessuno ha ancora sbagliato ... e queste sono le mie # se tirato bene ... e se ti è venuta # .. base uzbe farem i. #. sono certo le variabili # trovato nel contratto che offrono .. no .. e io ho solo un'offerta scritta da # .. una o #, s # # O mio contratto scritto è valido solo per .. o # s # oji .. il contratto e che # 's in mente il contratto è seguito da circa 20 giorni dalla mente # merito a questa offerta .. # se ho potuto conoscere # I. .. non lo so s # e che faccio, mi propas # # e perché molti di loro s # o ina # euro, ma in realtà non mi piace quando SMA # Rau sciocco ... ma ora chi mi scrive un #, annuncia che sono della DG # e fuorviante, e che solo un lontano # O da loro ....[/ QUOTE]

Garantujem ti da ce ti uzeti 60%!!!!!!:dash:
 
Ugovarac osiguranja ne sme nakon sklapanja ugovora da utice na povecanje opasnosti od stetnog dogadjaja Niti da dopusti da do njega dodje uticajem treceg lica.
U slucaju povecavanja opasnosti GRAWE na osnovu cl.914 i 915 zakona o obligacionim odnosima ima pravo da otkaze ugovor odnosno da predlozi uskladjivanje visine premije i opasnosti.
Ako ugovarac osiguranja ne plati rate na vreme ili pak ako ugovor o osiguranju bude prevremeno raskinut sve neplacene rate premije dospevaju odmah na naplatu.
Ako je nakon sklapanja ugovora nastupilo povecanje opasnosti, tada GRAWE ima pravo da raskine ugovor ili da ugovaracu osiguranja ponudi produzenje ugovora uz povisene premije.
kod neispunjenja jedne od obaveza koju GRAWE treba da ispuni nakon nastupanja osiguranog slucaja, ugovarac osiguranja je GRAWE-u obavezan da naknadi onu stetu koju mu je svojim postupkom prouzrokovao.
Ugovarac osiguranja je obavezan da se pridrzava navedenih obaveza i ne sme da dozvoli krsenje tih odredaba od strane treceg lica.
Iskljucenje obaveze GRAWE-a: Iz osiguranja su iskljuceni slucajevi nastali za vreme:
ratnih dogadjaja (posredno ili neposredno)
posrednog ili neposrednog uticaja jonizujuceg zracenja ili atomske energije (zracenja)
nesrecnog slucaja koji je posledica srcanog udara (infarkta) ili mozdane kapi. Srcani udar ne vazi ni u kom slucaju kao posledica nesrecnog slucaja.
Kod hernija naknada ce biti isplacena samo ako su nastale pod direktnim mehanickim delovanjem na kicmu i ako se radi o pogorsanju bolesti nastalih pre nesrecnog slucaja.
Promena zanimanja odnosno profesije osiguranika potrebno je odmah da se prijavi GRAWE-u.
Smrtni slucaj treba da se prijavi u roku od tri dana bez obzira sto je nesrecni slucaj vec prijavljen.
Ovlascen lekar GRAWE-a moze da pregleda, da otvori i da ekshuminira les.
Sve odredbe koje vaze za osiguranika adekvatno vaze i za lica koja ostvaruju neko pravo iz osiguranja. Ta su lica pored osiguranika obavezna da ispunjavaju sve duznosti posebno sprecavanja nastanka i umanjenja posledica nesrecnog slucaja.
Nesrecnim slucajem se u smislu ovih uslova ne smatra obicne i zarazne bolesti.
Ako osiguranik u toku trajanja osiguranja postane radno nesposoban, prekida se ugovor o osiguranju.
U slucaju otkaza grawe ima pravo na zaostale premije.
Ako ugovor prestaje da vazi zbog smrti osiguranika ili je isti postao nesposoban za osiguranje GRAWE ima pravo na premiju za tekuci period osiguranja, ako je uzrok prestanka osiguranja slucaj. Inace ima pravo samo na premiju za proteklo vreme osiguranja.
... Zastupnici nisu ovlasteni da u ime i za racun GRAWE-a daju izjave koje obavezuju GRAWE.

El treba jos?
 
Ово се све даје на увид будућим клијентима, ништа се не крије.
Клијент је дужан да се упозна са условима осигурања пре потписивања уговора.
 
Bas mi je drago da sam pronasao bar jedan forum i temu sa ovom problematikom! Moj problem je sledeci u DetlaGenerali osiguranju, su meni i zeni prodavali zivotno osiguranje uz objasnjenje da je to i jedan vid stednje, tako da cemo imati na raspolaganju uplaceni novac posle isteka dve godine ako odustanemo od osiguranja. Naravno, uz agenta bila je prisutna i devojka koja se obucavala, zenina prijateljica, tako da nismo bili sami (cisto zbog dokazivanja da nismo pogresno razumeli ili nesto slicno...) i da ne duzim do nedavno smo ziveli u ubedjenju da eto imamo, ako zagusti, i taj novac da bi tek sada saznali posle 2 godine da od tog novca nema nista (bukvalno nula!) sve do konacnog isteka osiguranog roka, ili ti ne daj boze smrti pre toga... E sad moje pitanje je da li mi mozemo ista uraditi povodom ove klasicne prevare, da li vredi tuziti DeltaGenerali ili da se lepo oprostimo od para, kao i obicno u Srbiji...
Napominjem da se sve ovo desilo u sedistu DeltaGeneralija i da nam kao i u slicnim slucajevima nije data Polisa, nego samo ponuda osiguranja na potpis, naravno na njoj nije bilo nikakve tabele otkupa, a da ni mi nismo pogledali na vreme (pre 2 godine!!!) polisu i lepo procitali da cemo dobiti k...c od nasih para....
Ako neko ima slicnih iskustava ili neki savet sta ciniti bio bih mu zahvalan na odgovoru...

citam sta pisete...koje neznanje...boze
ja imam vec 4 godine uplacenu istu polisu kao Vi.
lepo i citko sve pise???ne razumem???umete sesti i procitati covece???
nije kradja u pitanju vec cinjenica da je dobit veca sto je duzi period uplate,sto je i logicno zar ne?
ZASTO STE UPLACIVALI PREMIJE AKO ZELITE DA ODUSTANETE POSLE 2 GODINE????
ovo je smesno zaista...
ja bih Vas licno izbacila iz kancelarije da mi dodjete i pokusate da me tuzite!
 
Poslednja izmena:
Зашто сте уопште покретали причу око животног осигурања, ако сте планирали да одустанете? Понуда је заправо уговор који је обавезује обе стране, клијента на редовно измирење обавеза и друштво на исплату осигуране суме. Наравно да ће прекид уговора пре рока повући и одређене последице.
Новац се реосигурава у прве две године, тако у том периоду не постоји могућност повраћаја новца. Тек од треће године штедње може се подићи откупна или редукована вредност. Та вредност је једнака уплаћеној суми тек на половини периода осигурања.
Савет: наставите са плаћањем осигурања, јер ћете имати много више користи од осигуране суме, него да тражите кривца. Ако тренутно немате могућности за то, боље замрзните полису па је реактивирајте када се стекну услови за то. :)

AMEN!
 
citam sta pisete...koje neznanje...boze
ja imam vec 4 godine uplacenu istu polisu kao Vi.
lepo i citko sve pise???ne razumem???umete sesti i procitati covece???
nije kradja u pitanju vec cinjenica da je dobit veca sto je duzi period uplate,sto je i logicno zar ne?
ZASTO SET UPLACIVALI PREMIJE AKO ZELITE DA ODUSTANETE POSLE 2 GODINE????
ovo je smesno zaista...
ja bih Vas licno izbacila iz kancelarije da mi dodjete i pokusate da me tuzite!
Znas li sta je posredi???Posredi je generalna frka koja se ovih dana digla u zemlji oko kursa dinara(koji gubi na snazi u odnosu na euro),kriza oko eura u odnosu na dolar,najava moguceg povlacenja Nemacke iz monetarnog sistema EU(odlazak iz eurozone),najava da ce mozda Miskovic da pobegne iz zemlje(kriza oko placanja poreza drzavi)...pa se narod malo uplasio,sto je sasvim normalno imajuci u vidu dogadjaje iz proslosti i sadasnju politicku i ekonomsku krizu u zemlji.Inace,Delta nije odigrala bas korektno,tako da su kritike sa pravom upucene.Mislim konkretno na listu kojom se odredjuje svota koja ti pripada nakon raskida ugovora.Nije istina da su agenti to tako izricito spomenuli kada su davali svoju ponudu.
 

Back
Top