MOJA NOVA FILOZOFIJA

S

srebro

Gost
Startovala mene prošle subote jedna devojka,16 godina,prilično dobro izgleda (plava,moje visine-187 cm,vitka,velike sike..)..izašli smo tri puta,ali sam već od ranije znao da nije nevina i da je praktikovala i "prijateljski" seks i zato sam joj dao korpu i to sam joj otvoreno i rekao (reakcija je bila prilično burna :D ).Razmišljao sam kasnije o tome i shvatio da će i ubuduće biti tako,tj. da devojka koja nije nevina nema kod mene šta da traži..Dakle imam novu filozofiju (ovo je veoma važan trenutak).Kako se vama svidja i delite li moje skromno mišljenje :?: 8)
 
strumpfeta:
a zar ne mislis da bi onda bilo sasvim u redu da tebe devojka otkaci zato sto nisi nevin,ipak je ovo 21.vek i ako nista drugo malo smo ravnopravnije sa muskarcima,bar se meni tako cini :lol:
Bilo bi u redu i razumeo bih takvu odluku.A ja sam bio samo sa jednom i to u ozbiljnoj vezi koja je tragično završena i tako nešto bih mogao tolerisati kod devojke mojih godina,ali kod mladje jok :!:
 
srebro:
strumpfeta:
a zar ne mislis da bi onda bilo sasvim u redu da tebe devojka otkaci zato sto nisi nevin,ipak je ovo 21.vek i ako nista drugo malo smo ravnopravnije sa muskarcima,bar se meni tako cini :lol:
Bilo bi u redu i razumeo bih takvu odluku.A ja sam bio samo sa jednom i to u ozbiljnoj vezi koja je tragično završena i tako nešto bih mogao tolerisati kod devojke mojih godina,ali kod mladje jok :!:
fair enough :lol: mislim da ok mislis,ipak je to malo 16 godinica za takav promiskuitet :wink:
 
jao zaista nisam mislila da postoje muskarci kojima je to bitno!bas si me iznenadio!SVAKA TI CAST!
jos kad pomislim kako ces se dobrovoljno zrtvovati da bi bilo sto vise nevinih devojaka kojima ces moci da se ozenis.....ili s kojima ces bar lepo moci da se zabavis jer ispunjavaju tvoje kriterijume......ostajem bez tekste!zaista!
tako se lako odreci sexa (jer vidim da nisi od onih koji bi da k*resu,a da ozene nevinu) je zaista velikodusno!eto jedan kreten manje na grbaci nama devojkama!
samo tako nastavi!zelim ti interesantan zivot!
(mi koji smo poklekli i kojima je zivot tako komplikovan cemo se drzati sto dalje od tebe i necemo te uznemiravati)[/b]
 
alexxxandra:
jao zaista nisam mislila da postoje muskarci kojima je to bitno!bas si me iznenadio!SVAKA TI CAST!
jos kad pomislim kako ces se dobrovoljno zrtvovati da bi bilo sto vise nevinih devojaka kojima ces moci da se ozenis.....ili s kojima ces bar lepo moci da se zabavis jer ispunjavaju tvoje kriterijume......ostajem bez tekste!zaista!
tako se lako odreci sexa (jer vidim da nisi od onih koji bi da k*resu,a da ozene nevinu) je zaista velikodusno!eto jedan kreten manje na grbaci nama devojkama!
samo tako nastavi!zelim ti interesantan zivot!
(mi koji smo poklekli i kojima je zivot tako komplikovan cemo se drzati sto dalje od tebe i necemo te uznemiravati)[/b]
Hahahahahahaa, stvarno svaka cast...alexxxandra:)
 
alexxxandra:
srebro:
Alexxxandra tvoja ironijica bila bi zabavna samo da nije tužna...

ko je tuzan,a ko zalostan-pokazace ti vreme!sreca je sto neces morati dugo da cekas!
a da bi naucio da pravis razliku izmedju ironije i sarkazma ce ti trebati -ocigledno- mnogo vise vremena!
Da,vreme će pokazati ko je ko,pa ćemo već videti jednog lepog dana...I drago mi je što ti je život toliko lep pa se razumeš u sve vrste ironija i sarkazama :o
 
Da,vreme će pokazati ko je ko,pa ćemo već videti jednog lepog dana...I drago mi je što ti je život toliko lep pa se razumeš u sve vrste ironija i sarkazama :o[/quote]
pa da!recept za to ti je relativno jednostavan:treba se obrazovati,puno citati,druziti se s pametnim ljudima.......onda se nekako mnoga vrata otvaraju i zivot jeste zaista lep!sve ti se samo kaze!mada,nemoj bas krenuti od ironije i sarkazma.to je ipak malo komplikovano za pocetnika!mozda kreni od neke lagane deskripcije i sl.polako!
e pa izvini,ne mogu ti vise objasnjavati i deliti savete-ovo ce ti za pocetak biti dovoljno-.
a u raspravu se ne mogu upustati s tobom-nisi mi dovoljno veliki izazov i nisi ni malo inspirativan!
cao! :P
 
srebro:
Startovala mene prošle subote jedna devojka,16 godina,prilično dobro izgleda (plava,moje visine-187 cm,vitka,velike sike..)..izašli smo tri puta,ali sam već od ranije znao da nije nevina i da je praktikovala i "prijateljski" seks i zato sam joj dao korpu i to sam joj otvoreno i rekao (reakcija je bila prilično burna :D ).Razmišljao sam kasnije o tome i shvatio da će i ubuduće biti tako,tj. da devojka koja nije nevina nema kod mene šta da traži..Dakle imam novu filozofiju (ovo je veoma važan trenutak).Kako se vama svidja i delite li moje skromno mišljenje :?: 8)

Prijatelju sa tom tvojom filozofijom ces zavrsiti ispred obdanista, a to nikako ne valja, jer bi te mogli uhapsiti. Nego menjaj brate filozofiju i baci se na posao. Uostalom za cega ti sluzi "Goblen"
 
srebro:
Startovala mene prošle subote jedna devojka,16 godina,prilično dobro izgleda (plava,moje visine-187 cm,vitka,velike sike..)..izašli smo tri puta,ali sam već od ranije znao da nije nevina i da je praktikovala i "prijateljski" seks i zato sam joj dao korpu i to sam joj otvoreno i rekao (reakcija je bila prilično burna :D ).Razmišljao sam kasnije o tome i shvatio da će i ubuduće biti tako,tj. da devojka koja nije nevina nema kod mene šta da traži..Dakle imam novu filozofiju (ovo je veoma važan trenutak).Kako se vama svidja i delite li moje skromno mišljenje :?: 8)

Ha ! kazi de si je sutnuo da odem da je pokupim :)
 
Stari Lisac:
srebro:
Startovala mene prošle subote jedna devojka,16 godina,prilično dobro izgleda (plava,moje visine-187 cm,vitka,velike sike..)..izašli smo tri puta,ali sam već od ranije znao da nije nevina i da je praktikovala i "prijateljski" seks i zato sam joj dao korpu i to sam joj otvoreno i rekao (reakcija je bila prilično burna :D ).Razmišljao sam kasnije o tome i shvatio da će i ubuduće biti tako,tj. da devojka koja nije nevina nema kod mene šta da traži..Dakle imam novu filozofiju (ovo je veoma važan trenutak).Kako se vama svidja i delite li moje skromno mišljenje :?: 8)

Ha ! kazi de si je sutnuo da odem da je pokupim :)
CCCC zgrožen sam što bi jedan moj sugradjanin spao na najobičniju fukaru :!: Čoveče pa gde ti je nestao muški ponos? :?
 
Hm.Jel ti to ozbiljno..mislim ako si ozbiljan onda nisi normalan,a mozda si neki opak folirant.Nadam se,ipak,za tvoje dobro da se salis.I kako ti delis devojke skojima bi bio..e,ti super riba!a nisi nevina,****** pokusacu sa onom ruznom..ALI i muskaraca ima ruznih.PUKAO SI!
 
srebro:
anakin:
mislim da uskracujes sebi mnoga zadovoljstva zbog svojih radikalnih stavova.
a i nije lepo nazivati devojke koje ne zive po tvojim merilima fukarama.
Ne treba mi zadovoljstvo koje je gadno i prljavo,a i u mom životu mogu da nazivam kako god koga hoću. :!:
da ali to se tice druge osobe,a ne tebe :x mnogo si ti ljut za jednog devetnaestogodisnjaka,u zivotu nije sve crno i belo,a i ne mozes ti da odredjujes drugima kako ce da zive,dragi moj,ljudi su toliko razliciti,pa opusti se malo,i ne drci se mnogo,pitao si za misljenje i dobio si razna.ovo ti je dobar primer za razlike u stavovima,tj.razlike u karakterima i zivotnim razmisljanjima :!:
 
strumpfeta:
srebro:
anakin:
mislim da uskracujes sebi mnoga zadovoljstva zbog svojih radikalnih stavova.
a i nije lepo nazivati devojke koje ne zive po tvojim merilima fukarama.
Ne treba mi zadovoljstvo koje je gadno i prljavo,a i u mom životu mogu da nazivam kako god koga hoću. :!:
da ali to se tice druge osobe,a ne tebe :x mnogo si ti ljut za jednog devetnaestogodisnjaka,u zivotu nije sve crno i belo,a i ne mozes ti da odredjujes drugima kako ce da zive,dragi moj,ljudi su toliko razliciti,pa opusti se malo,i ne drci se mnogo,pitao si za misljenje i dobio si razna.ovo ti je dobar primer za razlike u stavovima,tj.razlike u karakterima i zivotnim razmisljanjima :!:
Ja nikome ne odredjujem kako će da živi i niko mi ne može zabraniti da imam svoje mišljenje i da ga iznesem...
 
srebro:
strumpfeta:
srebro:
anakin:
mislim da uskracujes sebi mnoga zadovoljstva zbog svojih radikalnih stavova.
a i nije lepo nazivati devojke koje ne zive po tvojim merilima fukarama.
Ne treba mi zadovoljstvo koje je gadno i prljavo,a i u mom životu mogu da nazivam kako god koga hoću. :!:
da ali to se tice druge osobe,a ne tebe :x mnogo si ti ljut za jednog devetnaestogodisnjaka,u zivotu nije sve crno i belo,a i ne mozes ti da odredjujes drugima kako ce da zive,dragi moj,ljudi su toliko razliciti,pa opusti se malo,i ne drci se mnogo,pitao si za misljenje i dobio si razna.ovo ti je dobar primer za razlike u stavovima,tj.razlike u karakterima i zivotnim razmisljanjima :!:
Ja nikome ne odredjujem kako će da živi i niko mi ne može zabraniti da imam svoje mišljenje i da ga iznesem...
po meni to je bilo preslo u osudjivanje pa cak i nabacivanje svog misljenja drugom,ej,ali ja zaista ne zelim da nastavljam ovim tonom :oops: nego da nastavimo lepo,ko ljudi :wink: :oops: :D
 

Back
Top