Kako tumacite ovaj gest

Beh_emot

Početnik
Poruka
4
Mozda je ovo pitanje bas za ovaj forum.

Zove me jutros prijateljica. Ima problem, ako se to moze tako nazvati.
Pre sest meseci je upoznala jednog mladica od 35 god., lepog, sarmantnog, pravi moderni Kazanova. Jako su se dopali jedno drugom, ona njemu cak vise. Ipak odmah joj je stavio do znanja da on nece vezu vec samo seks i da on ima paralelno vise devojaka sa kojima ima odnose. I sam kaze za sebe da je "muska *****" da je prema zenama zivotinja i da se zbog toga nece zeniti. Takav je, tako funkcionise, ali je bar iskren. Ona je to prihvatila. Znaci to nije veza vec povremeno vidjanje. Kaze da joj je lepo sa njim, da je strasan, probudio je u njoj zenu i td. Desetak dana nakon sto su se upoznali rekao joj je: "neces verovati ali od kako sam te sreo, nisam nijednu drugu zenu zvao. Neka ti to kaze kakav sam i koliko mi se dopadas."

Inace on ima imenik sa sezdeset imena. Dovoljan je samo poziv. Citav harem.

Onda se jedno vreme nisu vidjali. On je bio sa drugima, menjao ih kao ciganin konje, a njoj se povremeno javljao, pricao o svojim seksi avanturama i govorio kako mu nedostaje. Ona je za to vreme bila odustna, nije bila u istom gradu u kome i on. Sad se ponovo vidjaju, zbog seksa naravno. I zadnji put kad su proveli pola noci a on krenuo ka vratima kuci, poljubio ju je ali u obraz. E stvar i jeste u ovome. Kada ga je upitala zasto u obraz kad ju je ranije uvek ljubio normalno, onako kako to rade ljubavnici, odgovorio je: ne mogu jer sam pre tebe vec ljubio drugu devojku. Seks je drugo a ovo ne mogu, zbog tebe, ne zbog sebe. Kad budem prvo dolazio kod tebe, onda cu da te ljubim.".
Nije hteo da joj dalje objasnjava taj svoj postupak.

Ne umem ni ja! A ona se ziva pojede.
Ja nekako mislim da je njemu ipak jos stalo do nje.
Plasim se da ce se na kraju istinski zaljubiti u njega cim je taj postupak toliko muci.

Kako vi tumacite taj njegov gest?
 
ma se re
lepo te upozorio i sto se sad ti nalazis u nedoumici?nema od toga nista,tj moze i veza da bude al dva meseca :wink:
a ako si vec pristala na sex zasto postavljas sebi ta pitanja?ko ga ebe
 
ja sam bila s jednim takvim
zvao me "princezo" u krevetu haha profesionalna deformacija mislim nije bio zigolo al navikao na te fore
i od toga nema nikakvih ocekivanja,ah oh pa ciao bambino vidimo se sedece nedelje
 
c008.gif
Izvini, ali sam morao da se nasmejem. Ja mogu reci da je sazaljevam ako se zaljubi u njega, ali ako ona voli da ucestvuje u takvom sistemu neka uziva. O postupku nemam pojma sta da mislim jer mi je sve smesno i glupo.
 
Hvala na odgovorima.
Hanibal, nije upozorio mene jer ja tu osobu ne poznajem licno. Radi se o prijateljici. Divan je covek i drug, usamljena je (u sredini u kojoj smo obe stranci) pa je normalno da mi sve poverava. Volela bih da joj pomognem a ni sama ne znam odgovor na neka njena pitanja, zato sam i postavila ovaj topic.
Uvek je dobro cuti misljenja iz drugog ugla.
 
Meni stvarno nije jasno što neke žene uleću u igru sa ovakvim tipovima kad unapred znaju da će se zaljubiti? Kao odgovara i meni da se "organizujemo" povremeno. Jeste, kako da ne, trt milojka! A kad on ode, ona mašta kakvu će venčanicu da ima...
 
Beh_emot:
Pitanje je bilo kako tumacite gest sa poljubcem a ne da li ona sanja o vencanici ili ne.

Ako mašta kako treba da je poljubi mašta i o venčanici. Vrlo prosta matematika. Nema tu šta da se tumači.

Beh_emot:
Ja nekako mislim da je njemu ipak jos stalo do nje.
Plasim se da ce se na kraju istinski zaljubiti u njega cim je taj postupak toliko muci.

Brine tebe što se to već odavno desilo...
 
ma napushio je spustila mu je sujetu pa je on njoj podigao pa spustio

pa to boli

ma uzhas..... samo ce ga ganjati u jednom trenutku a on ce da spusti slushalicu ... "mala, nemam sad vremena"

mora sad da igra istom merom i da se ne unosi ali bojim se da nije u stanju... sad se treba opushteno igrati i drzati ga na uzici
 

Back
Top