evo jos jednog zanimljivog pitanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lady U

Obećava
Poruka
73
za pocetak, hvala na tako dobrim odgovorima prosli put. ovo se biti jos zanimljivije pitanje:

1. PO VASEM MISLJENU, KOJE SU 3 NAJPOPULARNIJE ZENE U SRBIJI?

(ovde nije bitno da navedete koje su po vama najbolje, najkvalitetnije, najbolji uzori nego da realno procenite iz vase perspektive koje zene uzivaju najvecu popularnost i medijsku paznju).

mislim da ce i vama odgovori bit zanimljivi a nadam se da ce vas navesti na razmisljanje. please, budite tako dobre kao prosli put pa mi odgovorite. veeeeeeeeeeliko hvala i lepo pozdrav!
 
mozda cu ispasti neinformisana ali ko je KEKA?
mislim na to na koga se najvise devojcice i devojke danas ugledaju. koga najcesce vidjate na televiziji, ciji je zivot najinteresantniji medijima?

ja mislim da su to pre zene tipa ceca, jelena k, razne tine, goge, goce i sl
 
lady U:
mozda cu ispasti neinformisana ali ko je KEKA?
mislim na to na koga se najvise devojcice i devojke danas ugledaju. koga najcesce vidjate na televiziji, ciji je zivot najinteresantniji medijima?

ja mislim da su to pre zene tipa ceca, jelena k, razne tine, goge, goce i sl
ovaj izraz pocinje da bude bas smor i neoriginalno je
nista licno ali kad cujem izraze poput pink populacija i slicno najezim se
 
Ja bih Isidoru stavila na prvo mesto, da nije prosta kao što jeste ne bi ni bila propast da se malo više ugledaju na nju nego na Seku...
Seka je na drugom...
Na treće bih stavila neku od onih voditeljkica "sladunjavih" emisija - Marijanu, Irenu, Anu, jel' ima i Marina?
Takođe mislim da nije isto na koga se devojčice ugledaju i ko je "popularan", mislila sam, više da je pitanje tu za neke profesionalce, ne medijske ličnosti po profesiji :?
Ali, Seka je, onda, definitivno čudo...
 
ma bre moja komšinica maja što vara muža sa komšijom sa prvog sprata.
i ja volim da čita, svet, onaj webovski.
svaka poštena žena, takoreći dama koja iole drži do sebe moa da bude u toku.
malo me mbla da kupim na trafiki...
ali ša je bilo?
nekome smeta naša nasvestranjenost?
a?
 
lady U:
koji izraz? ja ga nisam pomenula. na to sam zelela odgovor. a ja tebe nisam uvredila. samo sam ti dala vremena da prelistas toalet papir, doduse u www izdanju. (s'tim moze da se brise virtualno dupe) :)
zapravo ti mene jesi uvredila!i dalje si neprijatna,cak i prosta.ne ide uz imidz koji hoces sebi da napravis:roll:
aj smiri se malo,mene bas briga pricaj kako hoces samo je skroz out!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top