Fetish

Imam.......kako ne bih imala....Fetish - donji ves,..poludim kad vidim neki dobar donji ves odma' kupujem Imam jedan koji sam kupila u Victoria Secret-u.....Parfemi - od givansy-a HOT obavezno,...Laura biajdjoti,..Mmmmmmmm ma luda sam skroz...te dve stvari...poznata sam po njima
 
jbt moji fetisi su opusi lancome yves saint laurent i dior :lol:
i garderoba mada me sramota to da kazem jer nemam nista da obucem:lol: je l mi verujete
da li pamtite u cemu ste bili kad ste videli nekoga pa izbegavate to za sledeci susret?ja za to imam savrseno pamcenje
 
Samantha Jouns:
Imam.......kako ne bih imala....Fetish - donji ves,..poludim kad vidim neki dobar donji ves odma' kupujem Imam jedan koji sam kupila u Victoria Secret-u.....Parfemi - od givansy-a HOT obavezno,...Laura biajdjoti,..Mmmmmmmm ma luda sam skroz...te dve stvari...poznata sam po njima
I sve to pa opet ne mozez da nedjes tuki.:grin:
 
jao ja znam par osoba koje su uvek isto obučene.
e sad i meni se desi,jer imam omiljene kombinacije,
ali (osim na putovanju) me nećeš videti npr 2 dana za redom u istoj garderobi.
šta mislite o tom?
a hani? jel znaš ti nekoga u tom fazonu?
 
haha ja sam jednu osobu upoznala i do kraja vidjanja vidjala uvek u istom:lol: mislim jednom ne primetis ali vec nekoliko puta isto upada u oci:lol:
a ti maco?
 
pa o tome ti pričam. jbt kako to bar ne operu?
ja sam jednu baš slatku devojku upoznala, kao uspešna zanimljiva..nja nja nja
a yebote tri puta za redom se viđamo a ona u istoj košulji i suknji, a sve crno.....
nemam pojma,ali možda je ultra čista pa sve zapere pre spavanja, pa popegla ranom zorom...
 
i da kada se ponovo viđam sa nekim, onda baš povedem računa da nemam iste stavri na sebi.
npr,sada kada sam se spremala za sastanak sa tobom, za malo da obučem onaj crni dzemper:p
ali sam se setila, pa sam se odlučila za jednu košulju...
jes da sam se smrzla ko 3,14čka ali....ma sve za utisak
 
pa cipelice, suknjice i naravno parfemi... tako to... :)

E, da, ja bih pre gola nego u isto obucena otisla da se vidim sa nekim dva puta zaredom. Narocito ako je a man I'm involved with.

Cak imam i trip "srecne" i "baksuzne" garderobe...
 

Back
Top