Brsljan gel...

Bio je oko 50E, to je original, verovatno ima na pijaci dosta jeftinijih, ali se takav mojoj drugarici pokvario za dva dana. Ne znam koliko sad tacno kosta. Tu liderinu kremu koristi drugarica i kaze mi da je odlicna. Ja koristim onu salonsku, ali posto je izgleda slican efekat, probacu ovu
 
Ne znam šta su gipsane pantalonice:?
Ja sam kupila Afroditine, ovako piše: ''Aroma čarape sa hlačicama za masažu:razz:
blablaaa... pospešuju cirkulaciju, aktiviraju protok limfe i oblikuju telo od struka nadole. Povećava se upijanje i anticelulitno delovanje aktivnih supstanci iz programa body slim.......''

Samo što čekam da se porodim, sad ne mogu da ih navlačim, idu skroz preko stomaka i dosta stežu.

I mislim da smo se pogrešno razumele za ''pojas''. Vi ste mislile na onaj što kao strujom izaziva kontrakcije mišića? Ne mogu nigde da nađem sliku onoga na šta sam ja mislila; a nemam sad ni vremena, potrudiću se kasnije:wink:
 
Mislis na one zelene sa mirisom grejpfurta? Imam i ja te! I mogu vam reci da jesu delotovrne. Ja ih obucem re vezbanja, namazem onaj naturabel brsljen gel, i nakon toga mi je koza glaaatkaaa. Mislim da imaju uticaja.

Ali ja sam mislila na one.. kad ides na neku kao operaciju..bla,bla.. i onda te zacementrijau time :-) i kao kad skinu... mrsaviji si za 2 broja manje :-)
 
300 din. Ja ga stavim pre i za vreme vezbanja i stomak mi bude skroz mokar. Odlican je u kombinaciji sa trcanjem. Znam mnoge koji to koriste i sve u svemu, mislim da pomaze u ravnjanju stomaka, mada ja ne mogu tu videti bog zna kakve rezultate jer sa salom na stomaku nemam nekih problema. Preporucujem ga
 
Samo 300 dinara??? A gde to? Meni to zvuci mnogo jeftino. Mislim na one pantalonice..koje su prikazivali u "PRE I POSLE" kod one, Branke cini mi se... Zar je moguce da je tako jeftino?
Ako mozes preciziraj mi gde si radila tretmane. Hvala.
 
U pravu si, sad kontam da nije meni odgovorila.
Da ima tih pojaseva (bez struje) kod Kineza koliko hoces! Mozes da qpis 3, pa 2 stavi na nogama :-) Inace..jednom sam cula moju nanu kako mi je rekla da kad vezbam stavljam kese oko nogu i stomaka. Mislim na one suskave, i da budu uz telo. I probala sam! Ono je strasno koliko su nakon vezbanja bile mokre. Znaci da deluje!!! :-) Jeste da shuuuushhhuuusshhhkas sve vreme, i malo je nezgodno.. ali mora se trpeti i neka zrtva :-(
 
A na koji pojas ti mislis? Ja znam za taj gumeni, sauna belt i za onaj sto kontrakuje misice. Nisam isla na taj tretman gipsanim bermudama, isla sam na parafango. Posle 10 tretmana, obim mi se smanji nekih tri santimetra i riba mi kaze "Pa tebi ne moze vise ni da se skine, ti nisi debela, tvoj celulit nije strasan, sto je vise celulita bolje se skida, vise se smanjuje obim" E, onda sam ja shvatila da sam brdo para bacila uzalud i od tada mi ne pada na pamet da trosim na takve gluposti. Sa ovom kremom koju koristim isti je efekat kao i kad sam isla u salon.
 
Ja sam cula za parafango na rukama.. a za celulit prvi put cujem. Jel i to toliko skupo?
Ne znam..meni se cini da oni neuspehe ili neifaksnosti svojih tretmana kriju time sto ti kazu..pa ne moze vise, to su geni..to je tako..i sl. :-( A citala sam da slicnu masazu mozemo pruziti i same sebi uz dovoljno strpljenja i nekog brsljen gela. Ali redovno ujutru i uvece.
 
Pa i s tim sam probala. NEgo to mozes jednom upotrebiti i baciti. Jer se pri skidanju skroz umota. I porpilicno je lepljivo, ali je ok. Mada jednom sam sve potrosila.. :-( pa nije bilo za hranu :-( :-)
 
Pa dobro,to i nije nesto skupo,a i ne treba ti cela.Dovoljno ja da se ne odlepi,jer isto cuva toplotu 1 ili 2 sloja.
Nego ja nikako da napravim trbusnjake.Vezbam vec 3 meseca,mackam se,nemam ni gram sala,ali ti misici nikako da se pojave.Uradim preko 200 trbusnjaka bar 3 puta nedeljno,a imala sam i onog leptira na baterije. Ali bar mi je ravan stomak.
 
Pa ne te muske.Cisto malo,jer koliko god da je stomak ravan nekad moze da se naduje,sto kvari ceo utisak,a kad imas jake misice,oni sve drze na svom mestu.
A celulita imam vrlo malo jer je na hormonskoj bazi (zbog kontracepcije).Smanjila sam ono sto je moglo,ali mislim da ovo sto je ostalo nema niikakve sanse ni vezbama ni tretmanima,jer jr bas duboko u kozi.Kako jedan sloj nestaje vezbanjem,tako se drugi stvara.
Ali to se tek primeti kad obucem kupaci,pa me neko dobro zagleda na jakom suncu.
Nego kad vidim druge devojke,nekako se utesim.
 

Back
Top