negoooo...čarapice....

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
Pa imaš ih (FALKE) i kod nas u prodaji. :)
Inače nosim jednobojne punije (klasika, crna, braon siva), ili mrežaste.
Volim i one italijanske Sisi Moda što imaju šare ili pruge.
Ma obožavam čarape...:D
 
kaze
Uvoznik: Fabiani D.O.O Beograd, Nebojsina 30
Zemlja porekla : EU
naziv artikla: zenska carapa dobro dalje ne mora...

oni imaju dobre carape - moja sestra ima sve takve i ne zali se - znaci dobre su, ima ih raznih i izgleda ne kostaju puno.
 
San Pellegrino su ok, imaju svakavih detalja. Ok su i Gerbi, ima ih svugde, nisu puno skupe.
U pravu je Betty to je potrosna roba.
Volim sve moguce boje, i svakakve sare i cipkice.
Ma prolece je i sve je in i svasta se nosi.
 
Betty:
e, da! U Officeu ima beltanki sa štiklom skčesrs pA DA
pa šta se ondaK brinem
na koje si bacila oko? Ja sam na neke crne sa rozle trakom i maslinasto zelene su ok :lol:

ja na one sa kao platformom, al to nije platforma, ako znaš šta hoću da kažem:lol: . ja to zovem kineska peta, kao na ovim špagericama što se nose. Ima ih u raznim bojama, bež, braon, crne, ja hoću crne:D
 
ma ima u Officeu nekih do yaya
ja sam videla još krajem januara pa smetnula s uma, davno beše
Queen jesi videl a one retro sa štikletinom, od 8.000 din? Baš se pitam kako stoje na nozi, izgledaju lepo na oko :D
inače - prošetah gradom ore neki dan, fuy su sve izložene po centru
a ni onih lepih tašni DJones više nema nego neka nova kolekcija sa nitnama i alkama i gistro neka imitacija kože i sve to ogromno i našušureno i - bljaaaak :x predrkane yebote za tetke a ne za normalan svet
 
David Jones tašne za ovu sezonu su tragične, Sisley je imao lepe u Merkatoru. Slažem se, Office ima super izbor ovo proleće:D . ja nešto ne volim da gledam stvari pre plate, jer šta god mi se svidi, prođe dok ja dobijem pare:-?
 
e pa zato draga moja - idemo po kreditnu karticu :lol:
Na računu uvek imaš keš u visini 4 plate - tzv kredit ti je na 20 meseci, a plaćaš 5% mesečno od iznosa koji si potrošila (možeš i više ako hoćeš) kamata ti je 1,3% valjda - a za dobijanje te kartice ti ne trebaju žiranti, samo popuniš zahtev i overiš u firmi...
 
ma ne prođe
osim DJ tašni :cry:
ima nešto slično njima, neka španska marka....tu treba pronjuškati, videla sam neke zanimljive modele kod Platoa u onoj maloj radnjici gde je nekad bio Applewoods

oh, sori pajamaco za offtopic :D
 

Back
Top