Ostecena kosa i maske za kosu!

osim odgovarajucih (neagresivnih) pakovanja i ostalih preparata za negu, vrlo je vazno kakva ti je ishrana, nacin zivota, kojim uticajima je kosa izlozena, sam tip kose itd

pakovanje stavljam jednom nedeljno, koristim prevashodno biljne sampone i regeneratore, svakodnevno unosim vitamin B i trudim se da jedem vise proteina, izbegavam feniranje, izbegavam izlaganje jakom suncu, prestala sam da pusim i izbegavam prostorije u kojima se pusi, ne koristim lak za kosu, penu, gelove i slicne preparate koji ne odgovaraju mojoj kosi,samo neke lagane kreme za kosu........

jedino nikako da naucim da se oslobodim stresa :lol:
 
Zavisi od mnogo faktora. Nekom nesto odgovara, a nekome ne. Rascvetale krajeve moras da osisas. Ja koristim goldwell, koji kupujem kod svog frizera. Meni silikoni ne odgovaraju, izazivaju kontra efekat, a to mi je rekao i moj frizer.
 
Ne reaguje svacija kosa isto na sva pakovanja. Na primer, mojoj kosi verovatno ne odgovaraju neki sastojci koji se nalaze u loreal pakovanju za suvu kosu i onda kada ga stavim na kosu i isperem kosa mi bude suva i kruta, a inace nije takva. Eto, objasnjeno potanko!
 
Najbolji preparat za popuniti prorijedjenu kosu je Toppik. Kupujem ga vec 4 mjeseca u Capello u Sarajevo.
Capello ( www.capello.biz ili 062-206-106 ) - ekskluzivni uvoznik i distributer Toppik-a za citav Balkan iz Amerike, izvanredan je produkt.

Evo deskripcije sa njihove web stranice:
"Toppik je najprodavaniji i najpopularniji proizvod za jačanje prorijedjene kose na cijelom svijetu. Toppik je novi,
izvanredan kompleks neprimjetnih "mikrofiber vlakana" koja će se savršeno uklopiti sa vašom kosom.
Toppik vlakna su napravljena od istih organskih proteina keratina kao i vaša vlastita kosa. Kroz jedan jedinstveni
proces, ova vlakna se restruktuiraju izbijajući neprimjetno. Tako ćete odmah dobiti puniji i prirodniji izgled vaše
frizure kakvu nikad ranije niste mogli ni zamisliti. Toppik Fiberi za Kosu su najbolji preparat za puniju i prirodniju
frizuru."

Svi ga u USA koriste, i najpoznatiji glumci da popune kosu. Moze se kupiti u Bosni i Balkanu kroz Capello u Sarajevu.

Super je Toppik, morate uzeti i zaboravite gledati prorijedjenu kosu i sekirati se. Nakon godina sekiranja zbog gubitka tako mnogo kose, ona odjednom izgleda kao nova. Još ne mogu da vjerujem šta se dogodilo kad sam upotrijebio Toppik. To je gotovo kao da se moja kosa duplirala pred mojim očima. Ništa nije radilo tako dobro kao ovo, a sve sam pokušao…
 

Back
Top