Maltezer

Mackic

Iskusan
Poruka
5.350
Imam drugaricu koja ima muzjaka malteske pudle,star je 1,5 godinu, i htela je da ga vodi na ocenu na izlozbu,medjutim izgleda da pas ima pogresan zagrizaj (ne znam kako se to zove) tj donja vilica ide preko gornje. Da li neko zna koliko ce to da mu smanji ocenu,i da li moze negde da se vidi snimak dobrog i loseg zagrizaja?
 
У питању је предгриз и колико сам упућена (водила сам пса 5 година по изложбама) може да дође до дисфалификације, јер се то сматра маном. Зубало мора да буде маказасто (да горњи зуби "леже" преко доњих и при том да се додирују). Треба видети на Ветеринарском факултету да ли имају таква снимања.
 
Yoy... ja sam letos nag0varala kevu i caleta da mi kype psa... ( vetj imam papagaja, zeca i 2 hrcka) , oni su rekli kao "nikako" ... 0nda sam uspela da ix ubedim... ali je usl0v bi0 da pas bude male rase zat0 sxto ziwim0 u stanu, i da se ne osetja... 0tisxli sm0 k0d neke zene prek0 0glasa i videla sam m0g Lea...Bi0 je basx maaweeen... :D ... najsladji pas k0ga sam ja u ziwoty widela... uzeli smo ga sa swe pedigreom, :D ,,, ima0 je 3 mesetza... Dusxa m0ja slaatka...:D... Sada ima 8 mesetzi i uwek je wese0 i 0b0zawa da skakutje...l0l,,,:D ... 0b0zawam ga... :heart::heart::heart:... ali kada je bi0 mali uwukao se u neku kesu i spava0 je ty, d0k sm0 ga mi trazili p0 cel0m stany...xD :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: ----
 
Na prolece bih trebala da dobijem psa...i trebao bi da bude malogf rasta...:)
videcu jos malo na netu o ovoj rasi pa cu se odluciti da li da uzmem ili ne :)
Puno pozdrava od mene :)
 
Ne znam da li sam uspela ali pronasla sam neke slike maltezera! bas su slatki! Bilo bi lepo da imam takve! medeni su!:zaljubljena:
 

Prilozi

  • Maltezeri.jpg
    Maltezeri.jpg
    23,7 KB · Pregleda: 38
  • Mal. pas.jpg
    Mal. pas.jpg
    7,1 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Imam drugaricu koja ima muzjaka malteske pudle,star je 1,5 godinu, i htela je da ga vodi na ocenu na izlozbu,medjutim izgleda da pas ima pogresan zagrizaj (ne znam kako se to zove) tj donja vilica ide preko gornje. Da li neko zna koliko ce to da mu smanji ocenu,i da li moze negde da se vidi snimak dobrog i loseg zagrizaja?

Tu nije bas diskvalifikacija nego teska greska, sada znam vise o njima!:D
 
Ja jos ne kupujem, barem ne do aprila, u aprilu kupujem stene staro 2 meseca, verovatno bi majka trebalo sada da nosi moju buducu kucu:D:aha::aha::zaljubljena::zaljubljena: ili se vec danas rodilo i sudbine trebaju da nam se ukrste!
 
Poslednja izmena:
Ja jos ne kupujem, barem ne do aprila, u aprilu kupujem stene staro 2 meseca, verovatno bi majka trebalo sada da nosi moju buducu kucu:D:aha::aha::zaljubljena::zaljubljena: ili se vec danas rodilo i sudbine trebaju da nam se ukrste!

Ocekujem kocenje moje zenkice u naredna dva-tri dana. Zenka je izuzetno sitna kao i muzijak. Za preuzimanje ce biti sredinom aprila. :D
 
Da li zna neko ,gde u Beogradu ima da se nadju Chris Christensen ili All sistem cetke ,treba mi za maltezera?:think:

imash All system chetke u pet shopu preko puta bazena Tashmajdan, a i u Pet centru na Novom Beogradu. U pet centru ih drze u vitrini kod kase, pa morash pitati za njih.
 
Zasto bi ti prodaval "cistu rasu " za te pare kad se oni ladno prodaju za 300e? Ovde ipak nesto smrdi. Ovo je izgleda oglas za naivne.:(

Iz razloga sto nemam uzgajivacnicu, vec ih drzim u kuci, pa mi je glupo da stavim regularnu cenu...A naravno da je cista rasa, ne bih sigurno parila svoju zenku koja je bas mnogo placena, sa nekim mesancem ili drugom rasom...To je totalno apsurdno...
 

Back
Top