Maltezer

U, super su! Jos da znam neke cake... Moram da namolim neku od komsinica da mi pokaze kako se dodaje, oduzima i zavrsava. :aha: Ova moja se tako izvestila u svlacenju, redovno nalazim dzemper nasred livade kod komsija. :lol:
 
Treba mi mala pomoc.Dobila sam maltezera za rodjendan,zensko.. :) Ima 2 meseca i 20 dana..Da li je normalno da laje na vlasnika,i da ujeda? Treba mi savet kako sa njima postupati.. I sto se tice granulica,dajem joj Hils skill plan,da li i dalje treba da ih omeksam u vodi,pa da joj dam da jede ili moze normalno?
Hvala unapred.. :)))
 
Treba mi mala pomoc.Dobila sam maltezera za rodjendan,zensko.. :) Ima 2 meseca i 20 dana..Da li je normalno da laje na vlasnika,i da ujeda? Treba mi savet kako sa njima postupati.. I sto se tice granulica,dajem joj Hils skill plan,da li i dalje treba da ih omeksam u vodi,pa da joj dam da jede ili moze normalno?
Hvala unapred.. :)))

Dobro nam došla Jelena. mislim da za granule kad su tako mali savetuju da malo omekšaju u vodi , mada je ovaj moj ješan pa ih je jeo i onako. Ja sam mog zeznula sa jogurtom od koga je dobio proliv pa sa tim oprezno. Znači granule možeš 1.-2 puta nedeljno da preliješ sa malo jogurta. Za lajanje ne znam. Moj je grizao deci pantalone i maltene visio s istih a oni tako s njim koji reži šetali po stanu, ali meni to nije radio. Sada laje na zvono interfon, kad vidi da se spremamo da idemo napolje i kad mu nešto nije po volji a tad je baš bezobrazan i nevaspitan. :bye:
 
JELENA- Dobro došle tii tvoja kuca.:vatromet:

Koliko je već kuca kod tebe? Možda je to samo reakcija na novu sredinu, jer je možda uplašena promenom.
Moja jetrva ima jednog opasnog maltezera, stalno reži i laje, čak i na nju, ali to mu je ona dopustila, kaže da ga takvog voli.Moj Munja je na sreću prava dušica,a oba su od istih roditelja.Nadam SE da ćeš ga uspešno prevaspitati.
Kako se mala lajavica zove?:kiss:
 
Poslednja izmena:
Treba mi mala pomoc.Dobila sam maltezera za rodjendan,zensko.. :) Ima 2 meseca i 20 dana..Da li je normalno da laje na vlasnika,i da ujeda? Treba mi savet kako sa njima postupati.. I sto se tice granulica,dajem joj Hils skill plan,da li i dalje treba da ih omeksam u vodi,pa da joj dam da jede ili moze normalno?
Hvala unapred.. :)))
Moja se kuma konacno setila da pise... :D Ta mala lajavica je Luna...:D
 
Maltezeri i bišoni nemaju dodirnih tačaka kad je šišanje u pitanju,maltezeri se ne bi trebali šišati uopšte a bišoni bi trebali na 2 meseca. E sad ti sama vidi šta možeš da mu priuštiš.:bye:
 
Hoćemo li da proslavimo 100. stranu našeg foruma sa najlepšim fotkama naših maltezera? :slika:


b4pah9gcrkcynfc.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Poslednja izmena:

Back
Top