Maltezer

Stigla mi je posiljka iz Amerike putem ebay-a, 2x150gr Angel Eyes (ukus piletina). Jedan je za moju Lili, a drugi prodajem po nabavnoj ceni, odn. 45e.
Pakovanje je neotvarano, hermeticki zatvoreno + zapeceno u plasticnoj foliji sa rokom upotrebe 11/2015.
Ne znam da li ovo spada u oglasavanje, a ako jeste, molim administratora da obrise moj post.

Administratori su prezauzeti da zaviruju ovamo a ja, moderator, kazem da ostane jer nema istaknutog kontakkta. ;)
 
attachment.php

ARIZONA
attachment.php

VERONA
ABINE BEBE
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
 

Prilozi

  • 610 ARIZONA.jpg
    610 ARIZONA.jpg
    31,6 KB · Pregleda: 218
  • 638 VERONA.jpg
    638 VERONA.jpg
    39,3 KB · Pregleda: 219
Poslednja izmena:
attachment.php

attachment.php

RIO I MONAKO...abine bebe...
HVALAAAAAAAAA BOMIDA....
ma nije da su ova dva legla najlepsa nego smo se malo ovog puta manekenisali :heart:
ja u svakom leglu imam ljubimca... obicno je to najglasniji, najnemirniji, .... .... i sve NAJ NAJ NAJ :)
nemam vise lepih slicica
pozzz svima ...
 

Prilozi

  • RIO.jpg
    RIO.jpg
    17,5 KB · Pregleda: 198
  • 641 MONAKO.jpg
    641 MONAKO.jpg
    28,8 KB · Pregleda: 197
Poslednja izmena:
videla sam da se ne sme reklamirati neko ovde tako da ne pisem pa da se brise vec kome treba angels glow ili eyes ili bilo sta drugo napisite mi poruku da vam napisem gde mozete poruciti sami za sebe po najpovoljnijim cenama jer se sad i od nas moze platiti paypal-om
 
Nova sam na forumu tako da nisam sigurna da li cu pravilno da posaljem ovu poruku. Od skora smo vlasnici male zenke maltezera i kao i vecina imamo problema sa crvenim suzicama. Dosta sam citala po forumima i sl i vidim da samo ova dva preparata zaista pomazu. Ako mozete da mi napisete gde mozemo da ih nabavimo bicu vam veoma zahvalna :)
 
kako da postavim slike svoje kuce ovde ako neko moze da mi objasni?
na kraju stranice imas ODGOVORI NA TEMU
e tu ces videti ikonice u nizu
4 ikonica odpozadi je za slike
pritisnes ubacis slike sa svog kompa, onda prvu ikonicu pritisnes da se link pretvori u sliku
i zatim drugu ikonicu da uvelicas sliku
ja tako radim a mozda ima nesto i jednostavnije... ne znam...

i dobrodosli ti tvoja bebica :heart:
 
Poslednja izmena:
Nova sam na forumu tako da nisam sigurna da li cu pravilno da posaljem ovu poruku. Od skora smo vlasnici male zenke maltezera i kao i vecina imamo problema sa crvenim suzicama. Dosta sam citala po forumima i sl i vidim da samo ova dva preparata zaista pomazu. Ako mozete da mi napisete gde mozemo da ih nabavimo bicu vam veoma zahvalna :)

moras tri poruke poslati da bi ti se mogla slati privatna poruka
 
MINA
Dobro dosla na forum.Zelim da MNOGO GODINA UZIVAS u svom novom clanu porodice.-
Sto se tice postavljanja slika :slika:, najlakse je da ides na http://www.dodaj.rs/ ,ne moras se ni registrovati.
Kad otvoris dodaj rs ides na odaberi datoteku, imas i dodatne mogucnosti da smanjis ili povecas sliku, to radis u dodaj mogucnosti, zatim ides na donji desni ugao dodaj,
nakon toga ce se u novom prozoru pojaviti slicica, a ti ces desnim klikom markirati sve sto je u prozoru kod za forum zatim se vratis na ove maltezer strane i u delu za odgovore, videces ikonice iznad,- pritisni slicicu na kojoj je drvo ,zatim pritisni from URL , pojavice se uzano polje URL u koji nalepis adresu slike koju si kopirala i stisnes OK ,,, i to je to. Kad jednom to uradis videces da nije komplikovano.
Jedva cekam sliku. :super: :bye:
 
Maso, kad posaljes par poruka mozes da dobijes privatne poruke.Moze se naci kod nas ono sto te interesuje ali je mnogo jeftinije u inostranstvu a postoji mogucnost da se poruci, ali to se ipak pise preko PP.:bye:
 
MINA
Dobro dosla na forum.Zelim da MNOGO GODINA UZIVAS u svom novom clanu porodice.-
Sto se tice postavljanja slika :slika:, najlakse je da ides na http://www.dodaj.rs/ ,ne moras se ni registrovati.
Kad otvoris dodaj rs ides na odaberi datoteku, imas i dodatne mogucnosti da smanjis ili povecas sliku, to radis u dodaj mogucnosti, zatim ides na donji desni ugao dodaj,
nakon toga ce se u novom prozoru pojaviti slicica, a ti ces desnim klikom markirati sve sto je u prozoru kod za forum zatim se vratis na ove maltezer strane i u delu za odgovore, videces ikonice iznad,- pritisni slicicu na kojoj je drvo ,zatim pritisni from URL , pojavice se uzano polje URL u koji nalepis adresu slike koju si kopirala i stisnes OK ,,, i to je to. Kad jednom to uradis videces da nije komplikovano.
Jedva cekam sliku. :super: :bye:
uh,ovo zvuci komplikovano ali probacu hvala u svakom slucaju :ok:
 

Back
Top