Maltezer

Paa nekog specijalnog, malog, najsladjeg na svetu hahahahhah :D
Definitivno zdravog kucnog ljubimca, jer ne zelim da dodjem u situaciju kao moja drugarica, da mi pas ugine posle par meseci na rukama..bas zbog ovog sto sam rekla,nzm gde bi ga kupila, nekako mi se cini sigurnije izabrati odgajivacnicu nego nekog preko oglasa. Trenutno se moja mama "zakacila" za odg "As Zemunski" al ja bi da budem 100% sigurna. A cena, pa s'obzirom kako se krecu mislim da je do 300€ sasvim :ok:
 
Sarita ..samo da vam javim da je proradila web stranica od Martine-iz Madjarske i trenutno ima jednog preslatkog dečkića za samo 400 eura Ja sam došla u iskusenje da ga kupim....http://www.bluemoonlightmaltese.com/news.html .eto da znate(Jedna poznanica sa drugog foruma je kupila stene od nje i preslatko je, mada je sitnija pa je i ona sterilisana)
.Mada vam je Zemun, naravno blizi.Nisam cula za njih.Imam neke prijatelje koji u Zemunu imaju odgajivacnicu drugih pasa, pitacu ih ,pa vam javljam
 
Evo dve slike Lili od pre mesec dana.
lili2.jpg

lili3.jpg

@BOMIDA13, mene je isto oduševila odgajivačnica u Mađarskoj, hvala za link.
 
@Sandi
Uredila se gospojica :heart:
I Ja sam zakazala Mrvici šišanje..idemo u petak :lol:

@Sarita
Ja sam imala sličan onom gornjem..ali i to veoma kratko. Mrsi im se dlaka. Vrlo brzo svi pređemo na što tanju ogrlicu i povodac :D
 
Ma ja sve razmisljam da ne uzmem ogrlicu kao da je ne bi davila, pogotovo na pocetku..al nisam pametna ;)

Ja sam mu kupila am na početku, čak nam je prvi bio za mace :lol: zgodan je što možeš da je podigneš ako naleti neko veliko kuče. A za davljenje :lol: moja nestrpljiva budala i dan danas zna da vuče i da se davi . Moj ti je savet kupi am samo za početak videćeš i sama da nećeš moći dugo jer će početi na tim mestima gde je am da joj se prave čvorići. Navićiće se na ogrlicu kao i svi pre nje :lol:
 
Bolje uzmi ogrlicu, i iz kozmetickih razloga, a i iz disciplinskih-na ogrlici se lakse uce redu. Inace, imala sam za psa taj gornji sa manje kaiseva, umeo je da se izvuce z njega.
 
@GocaMrvica postavi odma slicice :)

@Saritaa ja sam pokusala sa tom oko grudi i sa povodcem koji je na podesavanje, ali mnogo je veca kontrola meni kad je oko vrata i kraci povodac. nekako kulturnije seta... a na mestima gde nema saobracaja je vodim bez povodca...
 
Negde sam pročitao (mislim da je pisao baš kinološki sudija), da amovi prave problem u razvoju grudnog koša maltezera, ali to se dešava samo ako maltezera baš često šetaš.
Nemojte me držati za reč, treba proveriti.
 

Back
Top