Da li vam smeta....

Secam se da sam u bioskopu gledala film "Crna macka, veli macor", a neka zena do mene je stavila neki odvratni parfem. Ja sam na pola filma izasla da povratim, a kada god gledam ovaj film ili ga neko pomene ja odmah osetim taj odvratni miris i smuci mi se.Fuj!
 
Dobro, dobro nemojte sad da preterujete :wink: Kad stavljam parfem, gledam da ne preteram, nekako mi je nepristojno da "ugusim" nekoga, ali ipak volim da se moj miris malo oseti, sto da ga stavljam ako ga ni ja niti iko oko mene ne oseca :confused:
Desavalo se da namirisem na nekome parfem koji mi se ne svidja, sta znam nije mi bilo nesto nepodnosljivo, ako se njima svidja neka uzivaju :lol:
 
mmmm
ma volim da mirišem.
volim da se okupam. i volim jake parfeme.
trenutno se kupam u sicily (D&G)i hot couture(givenchy)
btw hani, potrošila sam ga na dnu mi je, pa ti vidi koliko mi se dopada:p:p:p
(kupila sam ga krajem novembra)
 
xpajamacax:
mmmm
ma volim da mirišem.
volim da se okupam. i volim jake parfeme.
trenutno se kupam u sicily (D&G)i hot couture(givenchy)
btw hani, potrošila sam ga na dnu mi je, pa ti vidi koliko mi se dopada:p:p:p
(kupila sam ga krajem novembra)
e da,,,nego se samo hvalis kako si bogata i kupujes te skupe parfeme !!!
i sad necu da stavim smajlija..izinata
 
Postoji jedna zena kod mene na poslu koja se bukvalno kupa u Angelu. Neverovatno je koliko ona mirise na taj parfem, sigurna sam da ima citavu kolekciju, znaci i gel za tusiranje i mleko za telo jer je nemoguce da od parfema neko bas toliko mirise. Kad udjem u lift posle nje nije mi dobro. Jednom sam usla u zgradu i jos na ulazu sam osetila parfem i samo sam pogledom pocela da je trazim u onoj guzvi, kad eto nje na deset metara od mene.....Da li je moguce da se posle godina koriscenja nekog parfema on uvuce u nasu garderobu i sve sto nosimo?
 
death.gif

Amfibasta, 'ocesh sok?
 
Jedna moja dalja rodjaka, tipichna yugo-shwabitza (sa njive u Mercedes), obozavala je te naj-heavy parfeme u nenormalnim kolichinama. Kada bi me videla, uvek bi napala da me izgrli i izljubi. Posle nisam znao kako da skinem taj miris sa sebe.

Zato me i dan-danas teshki mirisi asociraju na sredovechne gastarbajterke.
 

Back
Top