DS ce podrzati Vladu!

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Ovo je jedna od najlepsih vesti u poslednje vreme. Lepo je videti da se kvazi-demokratske stranke boje izbora kao djavo krsta. :)))


Tadić: DS će podržati Vladu
23. mart 2006. | 11:31 | Izvor: Beta
Beograd -- Boris Tadić kaže da će Demokratska stranka podržati Vladu Srbije ako joj podrška zatreba zbog saradnje s Hagom.

Predsednik Srbije Boris Tadić i lider Demokratske stranke izjavio je sinoć da će DS podržati Vladu ako njena većina u Skupštini bude ugrožena zbog ispunjavanja obaveza prema Tribunalu. "U javnosti se pojavljuje pretnja da će ići napad na Vladu ako dovrši saradnju s Tribunalom. DS neće obarati Vladu ako ona rešava centralne probleme zemlje, DS će je ako joj zbog toga bude uskraćena podrška", kaže Tadić.

Tadić je za RTS naveo da nema nijednog razloga da stranke demokratske orijentacije ne sarađuju ako postignu dogovor o obavezama prema Tribunalu, odnosu s Crnom Gorom, pregovorima o Kosovu, ustavnim promenama u Bosni i Hercegovini i procesom pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu po tužbi BiH protiv SCG. "Pretpostavka za to je da politički dogovor rezultira novim Ustavom Srbije. Moramo da se udaljimo od društva iz prethodne decenije i da pokažemo svoju evropsku orijentaciju", rekao je Tadić. "Poslanici DS-a vratiće se u Skupštinu Srbije ako budu ugroženi temeljni interesi zemlje, a DS se zalaže i za promenu ekonomske politike jer stižu najave populističke ekonomske politike", kaže Tadić.
 
Мислим да су легли на руду под притиском газда из Брисела.
У ствари, они су то сами "поручили" нема ту шта да се мисли.
наређење-извршење
 
Ето рецимо ово је тема број један по актуелности, а само сам ја дао коментар.
Но, можда је и другима већ све јасно, па их мрзи да куцкају.
Ајд ћао!
 
prava stvar...najzad da se demokratske snage ujedine pred najavljenom najezdom skakavaca...al sumnjam da ce nesto biti od toga..pa vucela zna da ce posle narednih izbora biti poslati nazad u rupu,nema sanse da otkazu podrsku vladi,narocito posle onoliko UO koliko su od nje dobili..i koferche,i koferche
 
Dokle god ima ovakvih poteza Srbija je na dobrom putu i dolazak rodoljubih partija na vlast je sve blizi. Sad se jos jasnije vidi koliko je neiskreno bilo dvogodisnje kritizerstvo Vlade od strane Tadica. Kamo srece kad bi se ovaj maskenbal konacno zavrsio i kad bi DOS ponovo izasao na izbore jedinstven - ali mislim da je svima vec jasno da je sve to u stvari isto i za koga god da glasate od partija DOS-a u stvari glasate za istu Vladu.
 
serb_pagan:
prava stvar...najzad da se demokratske snage ujedine pred najavljenom najezdom skakavaca...al sumnjam da ce nesto biti od toga..pa vucela zna da ce posle narednih izbora biti poslati nazad u rupu,nema sanse da otkazu podrsku vladi,narocito posle onoliko UO koliko su od nje dobili..i koferche,i koferche

nije prava stvar :(
voja je svinja koja bi htela da posle cobija bude cobi
a velja da posle marka bude marko

oni treba da odu u zaborav.

iskreno... narod je zasluzio radikale na par meseci-godina :evil:
a demokrate treba bolje da se spreme za iducu priliku, da im ne bude, kao sto milan st. skoro reche, jedini uspeh 5 0ktobra - peti oktobar :(

tuzno ali istinito.

treba radikalima prepustiti mladica i kosovo, jer su oni to i doneli... a ne da se njihovim birachima dodvoravaju neradom i neodgovornoscu.

danas, 7 godina posle gubitka kosova i potpisivanja kapitulacije od strane radikala i sps-a, oni nekom drze lekcije i brane zemlju.
narod ih oce, pomognimo im da ih izaberu.
pa kad pokazu ko su i shta su, opet izlaznos 84% a ne 34%
i taj put terazije, a ne kohabitacija!!!
tako je trebalo josh pre 5.5 godina 8)
 
Witch-king of Angmar:
хахахахахахахаха

Само настави, паганине. И после се љутиш када теби лепи етикету.

А да си ти неки Србин, ћирилицом би писао.

ne brate,nego glupo je nazivati nekoga "domobranom"ili "ustasom"...razumem ja da si ti radikal,al totalno je deplasirana i izlizana fora...sto ne smislis neku inteligentiju uvredu,pa zar je moguce da posle 60 godina ne mozete smisliti nista pametnije,vec reci "ustasa"odn.domobran...jbt,ajd uvredi malo inteligentnije,ako vec vredjas...
 
Откада је вас брига са Косово и Метохију? Ваш вођа је и тако рекао да је Србија била тамо окупатор и требало би да сте срећни што нисмо више тамо.
 
Witch-king of Angmar:
хахахахахахахаха

Само настави, паганине. И после се љутиш када теби лепи етикету.

А да си ти неки Србин, ћирилицом би писао.
da si srbin
IQ bi ti bio preko 70 8)
ko zna shta si...
 
serb_pagan:
ne brate,nego glupo je nazivati nekoga "domobranom"ili "ustasom"...razumem ja da si ti radikal,al totalno je deplasirana i izlizana fora...sto ne smislis neku inteligentiju uvredu,pa zar je moguce da posle 60 godina ne mozete smisliti nista pametnije,vec reci "ustasa"odn.domobran...jbt,ajd uvredi malo inteligentnije,ako vec vredjas...

То није увреда већ савершено тачна квалификација о вама. Штавише ако питаш свог вођу, то је комплимент.
 
@crow

ne znam da li imamo toliko vremena za gubljenje...znas moje misljenje o dss-u,al ne moze sve da bude kako se nama svidja....jbg,svi idu napred,jos malo pa ce nas prestici i bugari,a tek kad bi smo pustili crveno-crnim da nas opet uzjashu,ode ovih pet godina u nepovrat...
 
Witch-king of Angmar:
То није увреда већ савершено тачна квалификација о вама. Штавише ако питаш свог вођу, то је комплимент.

svejedno,opet je neinteligentno i prezvakano...ja ni ne znam sta su ti domobrani..ja sam srbijanac,pa me te fore srba iz hrvatske ne potresaju mnogo...malo im je sto smo ih naranili kad su stigli ovde traktorima,sad bi jos da me nazivaju ustasom u mojoj zemlji... :evil:
 
serb_pagan:
svejedno,opet je neinteligentno i prezvakano...ja ni ne znam sta su ti domobrani..ja sam srbijanac,pa me te fore srba iz hrvatske ne potresaju mnogo...malo im je sto smo ih naranili kad su stigli ovde traktorima,sad bi jos da me nazivaju ustasom u mojoj zemlji... :evil:

То што си србијанац не значи да не треба неку књигу да прочиташ у животу.
 
Witch-king of Angmar:
Ако је то критеријум српства, ти га дефинитивно не испуњаваш.

aj ti nam dodeli kriterijum...koji ti kriterijum imas...sigurno onaj krajishki..shvati brate,ovo je nasa zemlja,ne mogu izbeglice da kritikuju nas srbijance,ciji su preci gradili ovu zemlju,ratovali i ginuli za nju...zasto se ne vratite u hrvatsku i tamo se mangupirate...
 
Witch-king of Angmar:
То што си србијанац не значи да не треба неку књигу да прочиташ у животу.

dovoljno mi je sto znam o jasenovcu,progonu sa kozare i slicno...nisam izlapeo da se opterecujem sitnicama kao sto su vojne postrojbe NDH..sto bi to mene uopste interesovalo
 
serb_pagan:
aj ti nam dodeli kriterijum...koji ti kriterijum imas...sigurno onaj krajishki..shvati brate,ovo je nasa zemlja,ne mogu izbeglice da kritikuju nas srbijance,ciji su preci gradili ovu zemlju,ratovali i ginuli za nju...zasto se ne vratite u hrvatsku i tamo se mangupirate...

A ko si bre ti da predstavljas "Srbijance"?? Koju podrsku ima tvoja opcija medju "Srbijancima"?
Ne znam, rodjen sam i zivim ceo zivot u Bg, ali ovakve idiote ne vidim nigde osim na ovim forumima. Valjda ih je sramota da u rl-u odvaljuju ovakve gluposti.
 
untouchable:
A ko si bre ti da predstavljas "Srbijance"?? Koju podrsku ima tvoja opcija medju "Srbijancima"?
Ne znam, rodjen sam i zivim ceo zivot u Bg, ali ovakve idiote ne vidim nigde osim na ovim forumima. Valjda ih je sramota da u rl-u odvaljuju ovakve gluposti.

ima ogromnu podrsku...ne brini se,pricam ja ovako i u zivotu...i ne nazivaj me idiotom...nisam ja neko od tvojih shabana niti reformski pederchic....
 
serb_pagan:
@crow

ne znam da li imamo toliko vremena za gubljenje...znas moje misljenje o dss-u,al ne moze sve da bude kako se nama svidja....jbg,svi idu napred,jos malo pa ce nas prestici i bugari,a tek kad bi smo pustili crveno-crnim da nas opet uzjashu,ode ovih pet godina u nepovrat...
brate... nije mnogo!

ako se krene od dobrog temelja...

ovako, sa kohabitacijom i reketom od strane svakakvih zlochinaca (pre svega prema ne-mazo str8 srbima(objasnio na drugoj temi))... nemere 8)

a oni mazo-gay imaju isuvishe veliki % (ne broj, vec %) glasova... tako da, moramo ponovo!

a prestigla nas bugarska josh 91.
i cheshka
i slovachka
i rumunija
i madjarska...
i svi kojima smo bili pojam

:(

sad je kasno o tome da brinemo.
 
serb_pagan:
prava stvar...najzad da se demokratske snage ujedine pred najavljenom najezdom skakavaca...al sumnjam da ce nesto biti od toga..pa vucela zna da ce posle narednih izbora biti poslati nazad u rupu,nema sanse da otkazu podrsku vladi,narocito posle onoliko UO koliko su od nje dobili..i koferche,i koferche

Оно што сам јавно овде писао почиње полако да се остварује...Иако нисам члан ниједне странке, нити имам познанства са "вишим" функционерима.

Желео бих да верујем да је понуда ДС-а заиста искрена и да је у функцији наставка реформи, као и да ће допринети стабилности у Србији...
 
serb_pagan:
@crow

ne znam da li imamo toliko vremena za gubljenje...znas moje misljenje o dss-u,al ne moze sve da bude kako se nama svidja....jbg,svi idu napred,jos malo pa ce nas prestici i bugari,a tek kad bi smo pustili crveno-crnim da nas opet uzjashu,ode ovih pet godina u nepovrat...

Е, мој Пагане...Зар ти није довољан тај Вранин бисер да би скапирао какав лик је у питању...Човек је аутодеструктивац, што Србији буде горе он и његови ће више ликовати, уместо да покуша поправљати - он би радије да разбије...А последице?
Ма, ко брине о последицама...

Уосталом, одговорио ти је он, па ти види..."да пустимо радикале..." - чуј бисера!
 

Back
Top