Ко је КРИВ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.423
Данашње стање у Србији и др. Србским земљама је очајно.
Твоја толеранција с мери о количини ружних речи изговорених против СВЕТ СРБСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ И СВ.СРБСТВА. БОГ се напада и забрањује по школама. Децу одгајају неки чудни наставници који завршавају курсеве јеховиних сведока и сороша.
Куда све ово води??????????????
Ја се бојим ако се ускоро не пробудимо и отрезнимо да нећемо постојати више.
Како се ово десило и како смо дозволили да се ово зло рашири Св. Србијом
Св. Немањића
 
Ужас , ја када сам отишао са пријатељем који је полагао државни испит у једној школи где деца пуштају музику коју они хоће за време одмора, пију, пуше и кафенишу у ШКОЛИ???????
Наставници седе са њима и дуване, причају о порнићима и размењују их, питају ко је колико јебо, а девојчице које су чедне исмејавају. УЖААААААААААС
А све то одобрава МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ, а бившу МИНИСТАРКУ ОТПУСТИЛИ што је хтела ИСТИНУ ДА НАУЧИ ДЕЦУ.
Нисам паметан за своју децу
 
nasa Crkva vise ima onih: ne verujem u Boga ali verujem u Crkvu, nego pravih vernika. Nije pitanje evolucije najvaznije pitanje. ako crkva prestane da nosi poruku ljubavi i Krista i zameni porukom Srbstva i "osvetom" prema "nepriateljima" nije ta evlucija ni tako bitna.
sto vise citam Bibliju i slusam njih sve mi se vise cini da nepricaju o istom.
 
kapiram_a_ti?:
nasa Crkva vise ima onih: ne verujem u Boga ali verujem u Crkvu, nego pravih vernika. Nije pitanje evolucije najvaznije pitanje. ako crkva prestane da nosi poruku ljubavi i Krista i zameni porukom Srbstva i "osvetom" prema "nepriateljima" nije ta evlucija ni tako bitna.
sto vise citam Bibliju i slusam njih sve mi se vise cini da nepricaju o istom.

bed.gif


НИје чудо штоп се слика налази у фолдеру "Пандисти" (тако смо на форуму ДО раније назвали Чедисте) :)
 
Markelja:
Nije kruska, nego sljiva. Zanimljiva teza o bivsoj ministarki. Cemu je ona htela da nauci decu veliko je pitanje.
ИСТИНИ ПРАВОСЛАВЉА ДА НИСМО НАСТАЛИ ОД МАЈМУНА; иако за неке се и ја питам :-D (ДС и ЛДП), и чињеници да децу лажу по школама и уче јереси
 
kapiram_a_ti?:
nasa Crkva vise ima onih: ne verujem u Boga ali verujem u Crkvu, nego pravih vernika. Nije pitanje evolucije najvaznije pitanje. ako crkva prestane da nosi poruku ljubavi i( У СРБИЈИ ЈЕ ПОРУКА ХРИСТА) код вас латина је то" Krista" i zameni porukom Srbstva i "osvetom" prema "nepriateljima" nije ta evlucija ni tako bitna.
sto vise citam Bibliju i slusam njih sve mi se vise cini da nepricaju o istom.
Немаш ти појма
 
Бл:
БОГ се напада и забрањује по школама. Децу одгајају неки чудни наставници који завршавају курсеве јеховиних сведока и сороша.

Bog se zabranjuje?
moja sestra je imala profesora u gimnaziji koji je djacima pričao kako je kompjuter satansko pomagalo, kako će nam Ameri svima ugraditi mikro-čipove u potiljak pa će nas satanisti kontrolisati...kako je rock muzika satanistička muzika (ajde razumem za black metal), ali Bitlsi!!?!?!!?!??
pa majku mu...takvima bih zabranio da se bave bilo kojim poslom sem eventulano pranjem ulica....stoka....
uostalom, zar nisi video izgled novog bukvara...tu je negde na ovom forumu...užas
 
Arnold_Layne:
Bog se zabranjuje?
moja sestra je imala profesora u gimnaziji koji je djacima pričao kako je kompjuter satansko pomagalo, kako će nam Ameri svima ugraditi mikro-čipove u potiljak pa će nas satanisti kontrolisati...kako je rock muzika satanistička muzika (ajde razumem za black metal), ali Bitlsi!!?!?!!?!??
pa majku mu...takvima bih zabranio da se bave bilo kojim poslom sem eventulano pranjem ulica....stoka....
uostalom, zar nisi video izgled novog bukvara...tu je negde na ovom forumu...užas
Човек није ништа лагао, чипове већ уграђују од Малезије до УСА, РОК јесте сатанистичка музика, битлиси су будисти , а самим тим сатанисти.
ЧОВЕК ЈЕ 100% РАЈТ
 
Бл:
Човек није ништа лагао, чипове већ уграђују од Малезије до УСА, РОК јесте сатанистичка музика, битлиси су будисти , а самим тим сатанисти.
ЧОВЕК ЈЕ 100% РАЈТ
BL, dali ti nekad slušaš sebe???
 
Бл:
Човек није ништа лагао, чипове већ уграђују од Малезије до УСА, РОК јесте сатанистичка музика, битлиси су будисти , а самим тим сатанисти.
ЧОВЕК ЈЕ 100% РАЈТ


jao tebi sa tobom
:shock:
 
Ne zamjerite BL-u.. Ponekad mu se desi da pretjera.. Ipak je nekako ugrizen u sve to, ali da mu se ponekad da bude dvosmislen..
No ja prihvatam pravoslavlje ali ne i na nacin kako to neki zele da prihvate..

Odgojen sam u duhu pravoslavlja, ali isto tako i u duhu postovanja drugih nacija i religija, tako da i samo pravoslavlje po sebi to zahtjeva..

S toga ne zamjerite Bl-u na nekad jakim ocjenama..

Poz.
 
Бл:
Човек није ништа лагао, чипове већ уграђују од Малезије до УСА, РОК јесте сатанистичка музика, битлиси су будисти , а самим тим сатанисти.
ЧОВЕК ЈЕ 100% РАЈТ
Svasta covek sazna na ovom forumu! Upravo sam saznao da sa satanista!
O mudri BL, daj mi svetlo da izadjem iz ovog mracnog tunela!!!

Budisti su satanisti, a? Objasni po kojoj analogiji?
Ti pljujes po Bogu u koga verujes!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top