Problem sa filmom i "blinkanjem" titlova

lucci

Obećava
Poruka
68
Hmm imam problemcic koji smara i umara
Skinula sam neke filmove sa neta i pokusala da ih pustim u bs playeru i koci i skinem mediapleyerclassic i sve ide super mislim nista ne kasni i sl al eto ti vraga blinkaju mi titlovi aaaaaaaaaaaa jako nervira kad gledate film mislim ne kasne ne zure al blinkaju
Upomoc molim vas .......razbicu komp hehehe
Unapred hvala
 
Ako koristiš BS plejer ne bi trebalo da se to dešava. Koristim isti plejer i sve je u redu. Mislim da se to dešava po nekom mom iskustvu gde postoji sukob kodeka. Na par kompjutera sam to rešio skidanjem svih kodeka (a bilo ih je gomila nepotrebnih) i instaliranjem jednog paketa kodeka. Pokušaj tako ako ne nađeš neko drugo rešenje.
 
hahahaahah e super sam sada vidis da se ja samo smesim nisam ja bas toliki negativac heheeh al doduse imam slabe nerve al samo na trenutke...znas kako upravo sam pre jedno 4 minuta skinula player i super je ...na googlu sam nasla al dva su bila ostecena pa mi je trebalo vremena da googlu objasnim par stvari i kazem mu sunce li ti tvoje nadji to i sam ima da skines i instaliras hehehe
salim se ja samo .......salu na stranu player je super i radi kako treba ma hvala na pomoci trebala mi je i posluzila je
Hvalaaaaaaaaaaaaa
 
e da imam i jos jedno pitanjce znam da davim al evo jos ovo i necu vise
sta da radim kad imam preko 700 mb velicine filma i nece da nareze na disk ..ima li nesto sto moze da smanji velicinu filma da gane rezem na dvd???Sorry znam da sam dosadna al reko kad sam vec upala u pricu da pitam i to
faja
 
Je l' ti to daviš uz osmeh da bi nekom bilo lepše kad mu poplavi vrat? :-D :-D :-D
Znači, ti i Google ste ipak izgladili odnose. :D

Nero ima opciju overburn koja se koristi baš u te svrhe.
Uđeš u Nero BurningROM, u Preferences. Pronađeš karticu Expert Features, štikliraš opciju Enable overburn Disc-at-once burning i ispod u polju za minute pod opcijom Maximum CD lenght upišeš npr. 90 i, naravno, onda OK. Pre rezanja takvog CD-a moraš izabrati na kartici Burn pod opcijom Write method: Disc-at-once. I to je rešena stvar.

Sledeće pitanje, molim! :-D :-D :-D
 
Kh KHm khm khm smrc .....dakle opet ja ne znam sta je al ev ga opet..hehehe...Paracinac ti to zemljak kazes da ti plavi vrat od mene cccc nije bilo lepo sad sa tvoje strane salim se dosadna sam kao komarac ...znam....
Nego ja sad imam velikih problema..... bas velikih......zasto mi niste ranije rekli da sklidanjem mv2 playera skidam i trojanac???? Jao mog problema sada ..dakle sad se nalazi izolovan u nortonu al je norton poblesavio nacisto ne mogu da uninstaliram sada ..stavila sam kaspersky i jao al sad komp trokira ...uzas..nego koja je ta verzija mv2 playera koji nema virus???Upomoccccccccccccccc
 
lucci:
Kh KHm khm khm smrc .....dakle opet ja ne znam sta je al ev ga opet..hehehe...Paracinac ti to zemljak kazes da ti plavi vrat od mene cccc nije bilo lepo sad sa tvoje strane salim se dosadna sam kao komarac ...znam....
Nego ja sad imam velikih problema..... bas velikih......zasto mi niste ranije rekli da sklidanjem mv2 playera skidam i trojanac???? Jao mog problema sada ..dakle sad se nalazi izolovan u nortonu al je norton poblesavio nacisto ne mogu da uninstaliram sada ..stavila sam kaspersky i jao al sad komp trokira ...uzas..nego koja je ta verzija mv2 playera koji nema virus???Upomoccccccccccccccc
:D
Dobro, nemoj da vičeš čujemo te svi. :-D :-D :-D

Onaj link koji sam ti ostavio gore, da li si skinula sa njega ili sa nekog drugog?
Milsim na ovaj link http://mv2.czweb.org/download.php?lang=eng
To je matična stranica programa. Sa nje sam skinuo MV2 Player za brata i nema nikakve trojance niti bilo kakva čuda. Isti sam instalirao i na mom kompjuteru da vidim kakav je u toj novijoj beta verziji i sve je u redu.
 

Back
Top