ROMSKI KUTAK

Lady Arwen

Obećava
Poruka
78
Ljudi ja obozavam cigane da ne bude zabune, ali vicevi sa njima su mi najjaci. Ove koj vam saljem mi je ispricao moj tamnoputi drug. Znaci, posalice su iz prve ruke.


Dosla ciganka u sedmom mesecu trudnoce kod doktora da se raspita za abortus.
-Jel si normalna, zeno, takoreci si pred porodjajem ...
-Al, doktore, bolje ja da ga ubijem nego da mi bude lopov, majku mu ***** cigansku
-Odkud znas da ce da bude lopov?
-Pa sinoc kad sam se kupala ukrao mi sapun.




Igra cigance u dvoristu fudbal sa belom decom i majke opominju decu sa prozora:
-Milane, nemoj toliko da trcis, mozes da padnes i isprljas novu trenerku.
Druga vice:
-Pedja, sine, ne igraj fudbal u tim novim patikama, pocepaces ih
Kad ce ciganka:
-Ljubisa, ne trci, bre, tolko
-Pa sto,bre, mamo? Ja nemam ni nove patike ni novu trenerku.
-Pa ce da ogladnis dileo.




Posvadjali se cigan i ciganka i cigi se "otkaci ruka". Vidi ciganka da joj je modro oko i poce da sprema listove kupusa za obloge. I sve joj se nesto stuzilo pa poce da kuka:
-E, jadna ja. Jadan ti je moj zivot. Jadna li mi majka sto mi sisu dala...
Gleda je ciga, pa mu doslo zao, pa ne zna sta ce, pa kaze:
-E Ruzo, Ruzo, pa ne valja ti ta rabota. Sto bre volis toliko da se svadjas s mene? Eto,da si bila dobra sad bi taj kupus drzala na drugo mesto.
 
Lady Arwen:
Dosla ciganka u sedmom mesecu trudnoce kod doktora da se raspita za abortus.
-Jel si normalna, zeno, takoreci si pred porodjajem ...
-Al, doktore, bolje ja da ga ubijem nego da mi bude lopov, majku mu ***** cigansku
-Odkud znas da ce da bude lopov?
-Pa sinoc kad sam se
kupala

ukrao mi sapun..
Ovo je SF.
 
i meni je cigo favorit...svaka chast za naziv teme...


ide matora ciganka ulicom i naidje na shaht...pogleda dole i vidi dvoje malih ciganchitja
-shta bre radite dole majq vam cigansq
-nishta babo yebemo se
-aaaa dobro ja reko prchkate neshto oko vodovod


tim vicevima shmek daje onaj romski naglasak...ko zna da ispircha vicevi s ciganima rulz...al opet ko ne zna trt...
 
preuzet odavde najbolji je ovaj :

dolazi ciga na gajbu i kaze
pi shto sam se iznerviro danas
u prevoz
shto gzime shta je bilo?
neka kreten mi stao na nogu
ja nisam izdrzao nego sam mu rekao
mamu ti'ebem krvavu da ti mamu 'ebem u 'icku
da pusis usran ****,'ebem te u dupe kaljvo
popusis mi za novu godinu 'ebem te u tu ruznu facu
pas ti 'ebo mater i napravio macice
glupi cigane.....
a sve se neshto mislim....jedi bre goovna :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Otvorio ciga kovacku radnju i tamo zaposlio svih 9-oro dece. Posle 2 h vec fale kljeshta.
Ciga : Ta ko je ukrao, sve cu da vas pokoljem !! Pita ciga prvog, ovaj kaze da nije on i ciga nozem KRR!!
Pita drugog, ovaj isto a ciga ponovo KRR!! Dodje do najmladjeg i mali ciga mu kaze : Evo ti kljeshta, ****** te kljeshta, pobi mi celu familiju !
 
Prica ciga sa sinom u vojsci telefonom: -Sine zena ti se porodila. -odlicno tata sta sam dobio sina ili cerku? -Dobio si brata budalo.

ide ciga ulicom , gura ona kolica puna kartona iz smeca , vrti 50 para u ruci i peva :
"kes , kolica..."

Zašto Ciga boji kontejner u crveno-žuto? Pa da mu deca pomisle da su u McDonalds-u!
 
Ciga na gradilistu - ciglan
Ciga koji se lepo odeva - elegancija
Ciga koji voli da cita - roman
Kako se zove ciga koji ima puno para, zlata oko vrata, petoro kola, popularan je...-Ljuba Alicic
Kako se zove ciganka koja peva? Romana
Ciga koji bezi?-Ciganstura
Ciga koji se lepo oblaci?-Eleganci
Ciga koji je nacitan?-Roman
Ciga koji radi u EPS-u? -Grom
Ciga koji radi u Mobtelu?-Roming
Ciga koji radi u telekomu?-Djura
Ciga koji prodaje cd-e?-CD ROM
Ciga coban?-Jaganci
Ciga u veleprodaji?-pROMet
Kako se zove novorodjeni ciga? Gancnov!!!
Kako se zove ciganin koji ide u prodavnicu? CENTROPROM!
Kako se zove Ciga kuvar? KROMPIR
 
ide ciga ulicom , gura ona kolica puna kartona iz smeca , vrti 50 para u ruci i peva :
"kes , kolica..."
lmao.gif
lmao.gif
lmao.gif



Zikica:
Ciga na gradilistu - ciglan
Ciga koji se lepo odeva - elegancija
Ciga koji voli da cita - roman
Kako se zove ciga koji ima puno para, zlata oko vrata, petoro kola, popularan je...-Ljuba Alicic
Kako se zove ciganka koja peva? Romana
Ciga koji bezi?-Ciganstura
Ciga koji se lepo oblaci?-Eleganci
Ciga koji je nacitan?-Roman
Ciga koji radi u EPS-u? -Grom
Ciga koji radi u Mobtelu?-Roming
Ciga koji radi u telekomu?-Djura
Ciga koji prodaje cd-e?-CD ROM
Ciga coban?-Jaganci
Ciga u veleprodaji?-pROMet
Kako se zove novorodjeni ciga? Gancnov!!!
Kako se zove ciganin koji ide u prodavnicu? CENTROPROM!
Kako se zove Ciga kuvar? KROMPIR
lmao.gif

ciga koji je u trendu - CIGANIN
prastari cigani - romani
kad cigani padaju s neba - rominja
ciga koji drzi poslasticarnicu - romansa
:lol: :lol: :lol:
 
Posmrtni ciganski govor

Tuzni zbore dragi Miko, kao sto vidis evo se tvoji cigani sastadesmo pred tvoju rupu, da te ispratimo sa ovaj svet. Ne secas se Miko bre, kada si bio ziv, bio si bre sila, bio si bre otoritet na nas cigani. Bio si bre kmet opstine i naj-laf. Ne secas se Miko bre kada se dohvatimo ja sos Peru, Pera sos Jovu, a Jova sos Gile, ti dodjes bre Miko i rasteras sve u p**** materinu. Ti si Miko jedini bio laf, jer si ti jedini smeo da prdnes pred Lale pandur bez stra'. Ne secas se Miko bre kada si bio primat na nasu cigansku kapelu. Svirao si Miko bre kao Poganini u usta te j****! Druze Miko ti si bio veliki vrtoguz na violinu. E tuzni zbore, sto je svirao Mika, da mu j**** mrtvu majku cigansku, a kad sa svoje cemane uvati visoko CE, pa kad zasvira "Kosku" pa "Madam j**** te fraj", a publika skici u sav glas, i nas, ima da nas nema.
Lele, ti kurafti bila sudbina bre Miko, kad te vidim na tu mrtvu dasku sas pruzeni papci i zatvoreni kapci, kako lezis mlad i krut, ko moj kur**, dodje mi bre Miko da idem u p**** materinu. Dosta bre Miko, u guza te j****, od silne zalbe ce mi srce napukne, tresnem ti ga tetki u carapu, kad si umreo tako mlad i zelen - ko finansijska bluza. Ti si bre Miko otiso na onaj svet, a evo ti moj kur** sto ces se vratis na ovaj. Laka ti bre bila nasa ciganska zemlja. Zdravo da si bre Miko, ziveo!
 
Kako počinje recept za cigansku tortu ?
" Ukradeš dva jaja...."

Otiš'o ciga kod doktora, pa mu se žali :" Bre doktore kad god radim one radnje sas moju Živanu, ona ostane trudna. Sve smo probali, stavljo sam po dva prezervativa, oba popucaju, Živana pila tablete, ništa. Šta da radim ? Pomagaj. "
" A jesi li probao da svršiš napolje ? " pita ga doktor.
" E to nisam, fala ti doktore, idem odma da probam. "
Ode ciga kući pa još sa terase poče da viče " Živanooo iznosi krevet napolje da se jeb.mo "

Viče ciganga :" Žikooo upalo nam dete u klozet, šta će da radimo ?"
A Žika odgovara : " 'Će ga vadimo, il' da pravimo drugo !!! "

Dolazi ciga kući i pita ženu gde su deca ? "Igraju se žmurke" kaže ciganka. " Ajd' da se onda malo jeb.mo. Baci ciga ciganku na krevet i počnu da rade radnju, a krevet istruleo, samo što se neraspadne.
Kad ispod kreveta proviri malo ciganče i viče :" A bre tato ti jedno praviš, a tri će da ubiješ !!!"

Prostire ciganka veš, kad u kući čuje neku ciku, dreku. Udje u kuću a deca prave haos, ciga spava u fotelji. " Jao Žiko mečke te izele, što ne pričuvaš malo tu decu, ne mogu ja na sve strane " kuka ciganka. " Dobro bre idi radi ti ja sam tu " odgovara ciga u polu snu. Izadje opet ciganka napolje kad posle nekog vremena u kući mir i tišina. Udje u kuću kad ima šta da vidi, Žika izvadio kur.c i spava dalje, a deca se igraju sa njim. " Jao 'bem ti mater cigansku, pa zar sa kur.c da se igraju deca " - viče ciganka. A Žika još sanjiv odgovara " Jok, nego da im dam makaze oči da povade."

Cigi se porodila žena, pa on otišao kod kuma ta pita za ime.
- " Kume 'teo bi da mu daš neko poznato ima, al' da opet može da se peva, da ga ima u pesmu ".
Kum se malo razmisli pa kaže " Neka se onda zove ZIDAN. "
- " Dobro kume to je poznato ime, al' koja pesma ima za njega ? "
- " Kako koja pesma, pa ona prolaZI DAN, prolazi noć....."

Ciga daje oglas :
"PRODAJEM fiću i mečku. Fića je havarisan, a mečka vezana za tarabu"
 
Sta radi ciga na dunavskom keju? Ceka da mu poplava donese kola iz Nemacke!

KAKO SE ZOVE DISKOTEKA GDE IZLAZE CIGANI? CIGLANA.

Sta je to malo crno sto skace po tezgi? Dzej! A sta je to malo crno u bolnici? Dzej pao sa tezge!
 

Back
Top