ABBA

Courtney:
. . .:
Courtney:
. . .:
Slusa li ih neko?
Meni su oni bas dobri.
Mene smaraju i nekako su bas bili komercijala...ne znam ne svidjaju mi se
Pa dabome da su bili komercijala i to teska. Negde sam cuo da su momentalno jedan od najbogatijih bendova na svetu, sto i necudi.
Jesi li slusala onaj Tribut sto su im pravili metalci?
Nope. Kakav je?
Pa ono nije los. Dobar je, ako mozes nabavi ga da ga preslusas.
 


Obozavam ABBA – u. Celog zivota je slusam. Kada sam bila mala isla sam na njihove koncerte. Igrala uz Dancing Queen i uzivala u disco carolijama. Tada sam mislila da je svet divan. To mislim i sada. I sada uzivam uz ABBA- u, ali ne idem tako cesto na njihove koncerte. Ponekda se vidim sa Anna Fridom ili Agnetom Faltskog, a i sa Bjornom i Bennijem. Tada se setimo svih tih lepih druzenja. Hladni rat. SFRJ. Medutim, mnogi obozavaoci ovog mega band se cesto pitaju, ko je koja pevacica iz ovog ultra mega banda. Ja nemam problema da ih razlikujem, ali da li vi, drugari se zbunite, pa za “brinetu” kazete ona je Agnetha Faltskog, a za “plavusu” kazete ona je Anna Fridd Lyngstad. Ja takve dileme nemam, tako da bih pomogla vama da znate ko je koja. Dakle, da ponovimo Agnetha Faltskog je plavusa, a Anna Fridd je brineta. Sta vi mislite o pevacicama grupe ABBA, posle raspada grupe Abba? Anna Fridd je postala grofica i cesto idemo zajedno na otmene prijeme. Postala je i dobra prijateljica, moje super drugarice, svedske kraljice.
8-)
 
Lizo,pozdravi ih! Ja sam se s njima mnogo dobro druzila,ali sam menjala broj telefona oko Novaka,pa smo izgubile kontakt nazalost...I kad je Madonna isla da pita da pozajmi deo iz `Gimme,gimme,gimme` ja sam bila s Annom pile smo kaficu...8)
 
Pa, iako su se razveli oni su par godina funkcionisali zajedno, a o razlozom zasto se ko razveo, ja, iskreno, ne zelim da pricam. Ja se ne bavim tracevima. 8-)
 
KROSTIC:
hahahaha...ova je dobra...inace,abba nije los band...mada ja njih ne slusam...znam samo da su se raspali negde pre 20 godina...i cula sam par pesama...
lako udju u glavu,lake su to note...ne znam sta da kazem to je sve sto znam...
lizo,ja se s tobom ne bih raspravljala,ali brate... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Bubnjar ABBA-e pronađen mrtav

Španjolska policija ispituje smrt Ola Brunkerta, bivšeg bubnjara slavne švedske grupe, koji je pronađen mrtav u vrtu svoje kuće na Majorci s prerezanim vratom.


Policija je potvrdila da su susjedi u nedjelju pronašli 62-godišnjeg Ola Brunkerta mrtvog u vrtu kuće u gradu Artu.

U tijeku je obdukcija, no dosadašnja je istraga pokazala da je riječ o slučajnoj smrti te da nitko nije osumnjičen.

Policija vjeruje kako je Brunkert pao u kući i prerezao vrat, te izašao u vrt kako bi potražio pomoć, gdje se i srušio i iskrvario do smrti.

Ola je svirao bubnjeve već na prvom ABBA-inom singlu People Need Love, a tijekom 1970-ih bio je jedan od najtraženijih bubnjara u Švedskoj. Zajedno s basistom Rutgerom Gunnarsson, Ola je vjerojatno jedini glazbenik koji se pojavljuje na svim studijskim albumima grupe. Slavnu je četvorku pratio i na turnejama 1977., 1979. i 1980.

Četiri zvijezde ABBA-e – Björn Ulvaeus, Benny Andersson, Agnetha Faeltskog i Anni-Frid Lyngstad – postali su međunarodna senzacija s hitovima poput Money, Money, Money, Waterloo, Fernando i Dancing Queen.

Iako su se raspali 1982. godine, ABBA još uvijek prodaje između dva i tri milijuna albuma godišnje.


Net.hr
17.03.2008.
 

Back
Top