neobavezan,prijateljski seks

  • Začetnik teme strumpfeta
  • Datum pokretanja
S

strumpfeta

Gost
u vremenima kad nemam decka(kao sad npr) imam druga sa kojim sam super,najbolji smo,ali jos je boljeto sto mozemo da vodimo ljubav jer se obozavamo i na tom polju,razumemo se u potpunosti u svemu,ali ni ja ni on ne bismo da se vezujemo niti bismo bili jedno sa drugim u vezi.Imate li nekoga takvog?Ili sam jedina... :oops:
 
Mi se znamo isto 5 god. ali tek od nove godine doslo je do sexa. Trajalo je 5 meseci. Najbolji smo drugovi pricamo o svemu... O svim perverzijama... i imamo izvarnredan odnos... Ali ... Ma nemam pojma... Problem je sto je ona ispricala nasoj drugarici za nas... i jedan dan ja i drugarica sami u mom stanu... i ona me spopadne... i ona sazna...
 
strumpfeta:
u vremenima kad nemam decka(kao sad npr) imam druga sa kojim sam super,najbolji smo,ali jos je boljeto sto mozemo da vodimo ljubav jer se obozavamo i na tom polju,razumemo se u potpunosti u svemu,ali ni ja ni on ne bismo da se vezujemo niti bismo bili jedno sa drugim u vezi.Imate li nekoga takvog?Ili sam jedina... :oops:

objasni mi razliku izmedju druga i momka :roll: :roll:
 
sta hoces da kazes da ja ne znam razliku ili da razlika ne postoji :?: znam da je tesko da se razume,ja vise ni ne pokusavam,ali uvek nam je lepo,i neobavezno,nisam ljubomorna ako mi kaze da mu se neka devojka svidja,niti da je bio sa nekom,bas kao sto drugarica ne bi bila,ali kada dodje do sexa,poznajemo se i to nam je super.naravno nije sa svakim drugom tako,on je jedini :) prema tome znam da nisam pomerena :lol:
 
strumpfeta:
u vremenima kad nemam decka(kao sad npr) imam druga sa kojim sam super,najbolji smo,ali jos je boljeto sto mozemo da vodimo ljubav jer se obozavamo i na tom polju,razumemo se u potpunosti u svemu,ali ni ja ni on ne bismo da se vezujemo niti bismo bili jedno sa drugim u vezi.Imate li nekoga takvog?Ili sam jedina... :oops:

svaka chast ... ma boli te kita ti znash shta je zivot... samo se vi i dalje obozavajte i vrhunski ka..jte... eto bila sam kulturna...
imam najboljeg druga samo shto se ne jashemo, yebiga samo smo drugovi, znash to je i razlika izmedju tebe i nas oshtalih.. kapirash... tjaoooo
 
strumpfeta:
u vremenima kad nemam decka(kao sad npr) imam druga sa kojim sam super,najbolji smo,ali jos je boljeto sto mozemo da vodimo ljubav jer se obozavamo i na tom polju,razumemo se u potpunosti u svemu,ali ni ja ni on ne bismo da se vezujemo niti bismo bili jedno sa drugim u vezi.Imate li nekoga takvog?Ili sam jedina... :oops:



heheh...Pa ti znash da smo ti i ja najbolji drugovi.....
 

Back
Top