dakle jedno iskustvo

slip2006

Početnik
Poruka
10
Nisam siguran da je tema bila otvarana ali pre 3 meseca doziveo sam nesto sto se moze podvesti pod iskustvom nas cetvorica bilo je u jednoj lepoj avanturi ONA je bila nasa avantura pa me zanima misljenje vas ovdasnjih devojaka na tu temu
 
slip2006:
Nisam siguran da je tema bila otvarana ali pre 3 meseca doziveo sam nesto sto se moze podvesti pod iskustvom nas cetvorica bilo je u jednoj lepoj avanturi ONA je bila nasa avantura pa me zanima misljenje vas ovdasnjih devojaka na tu temu
u toj guzvi po mojoj rachunici ima bar jedna rupica manjak, ko se od vas ponudio da to nadomesti?
 
Ne bih da budem zlonameran ali ne vidim razlog zasto neko ima konstantnu potrebu da svojim mislima direktno i nekako rekao bih bez potrebe omalovazava svako pitanje postavljeno na forumu
Ja sam ovde izneo svoje iskustvo i imao sam potrebu da pitam suprotni pol za njihova iskustva jer mi je bilo to nekako potrebno da bih sebi pojasnio neke dogadjaje koji su predhodili a i dogadjaje koji su se desavali nakon iskustva
sto se tice mog vidjenja celog dogadjaja nisam siguran da se bas ponosim time jer se prosto odigralo tako da niko to nije planirao nego je negde sve spontano krenulo
ideja momamcke veceri pretvorila se u grupnjak sve sa mladozenjom s tim sto je to bila zelja devojke koja je unajmljena u svrhu uveseljavanja manjeg drustva
 
Slip, kritika na racun ponasanja pojedinih forumasa ti je na mjestu...
Sto se tice uzdrzavanja od iznosenja detalja s te vesele veceri, ne mislis li da je malo licemjerno da ti vaspitanje dozvoljava da ucestvujes u tome, a ne dozvoljava da pricas o istom?!
 
E slip...ne yedi govna...dosao si ovde da se pohvalis da ste vas cetvorica yebavali jednu jadnicu. Ala si junacina vas cetvorica na nju jednu. :lol: :lol:
Ja sam bio sam sa 10 pichaka odjednom! Sta mislis kako mi je bilo?! Jedva sam zivu glavu izvuk'o! :lol:
 

Back
Top