Zasto treba posetiti sajam

Ozbiljno? Jeftino to nesto u Beogradu.
icon10.gif
 
pa catch je u tome sto imas posla sa cigankama sa ulice, to je bottom line
e sad ako hoces da ides gore, ponuda na ulici uglavnom prestaje osim retkih riba koje rade pored autoputa i to uglavnom pored pumpi ili naplatnih rampi. sledeci korak je da zoves oglase za "poslovnu pratnju" "salone za masazu" ili "ponuda za druzenje" i tu sve moze i sve ima i cene se krecu od 30-50 e pa na vise. cene su iste u bg i ns dok je na jugu jeftinije...
 
znas kako je, smislio sam foru....
devojke koje rade za mene imaju sve benificije, ne tucem ih, ne mucim i dajem im cak 30 % zarade i vrlo sam korektan ( tezak je to posao i ja to postujem ).
ne moraju da se vuku po ulici, imam 4 iznajmljena stana, strateski rasporedjena po celom gradu... uredno placam reket muriji i niko nas ne dira a veoma brzo se proculo da sam ok gazda pa se sad lome da rade za mene.....
sve u svemu, ne zalim se....


Magic.jpg
 
Ruzicasto odelo imam, kao i sesir sa perom, cipele sa platformom i zlata oko vrata, ruku i na zubima....Bez toga se ne ulazi u biznis. E sad, skoro sam uzeo i malog majmuna da mi cuci na ramenu a vezan je zlatnim lancem za moj struk. Zovem ga Sugar i vec je naucio da dzepari.....
59 Caddy mi je vise za rock a billy varijante i Elvisa, za prave pimp gangsta likove kao sto sam ja je pre Caddy Eldorado 76 ili raniji modeli i to bas bele boje!!! :lol:

C76FE.JPG
 
Moj brat je fenomenalan u toj igrici. Ja uglavnom volim da modifikujem aute i da se ludiram po gradu (posebno uzmes onaj SUV, Rancher, stavis off-road gume na njega i onda sledi voznja off-road), missions ne volim da igram.
Ja trenutno najvise igram NASCAR 2006: Total team control. Imam 87% predjeno i konacno sam potpisao ugovor sa Roush Racing, sad sam poceo da kupujem i svoje timove.
 

Back
Top