Dve godine i od seksa NISTA!

  • Začetnik teme KRISTIJAN.fr
  • Datum pokretanja
K

KRISTIJAN.fr

Gost
Cao svima, zovem se Kristijan imam 24god i vec 2 godine sam sa istom devojkom. Super se slazemo ali ima jedan mali problem: to sto od seksa jos nista nece ni da cuje, a meni je stvarno tesko(jer ipak sam i ja covek), tako da sve vise i vise mislim da seksualno odem na drugu stranu...Hteo bi da znam vase mislenje... :D
 
bolje da ne znas:
Meni se desilo totalno isto,s tim sto je meni posle godinu i osam meseci pukao film i otisao sam :(

I ja sam u istoj vezi,samo ja moja malo duza,i isto nema sexa al ova oce da cuje i razgovarali smo o tome al nju je strah(mnogo je konzervativno vaspitana) da posle toga ili nekog vremena mi raskinemo i da ona ostane obescascena,ja to postujem i cenim da ima jos takvih devojaka i naj verovatnije cu da se ozenim sledece godine,a to i ja sam ziv covek pa normalno sto se tice sexa ja nadjem sa strane(al kad mi bas dodje) al to je fizicko zadovoljstvo meni je drazi poljubac i mazenje sa njom neko da je*em tamo neku.
Moj savet ti je strpi se ili zeni jel takve devojke se ne srecu cesto.
Pozdrav
 
evo kako ja to vidim:imas 24 godine,zasto bi se zenio,zezaj se jos si mlad,a i pusti te price,prava ljubav i ostalo.Da je prava ljubav ne bi te tako zavlacila,ali ajde da kazemo da je ozenis,sta ces kad kroz 10 godina ona poludi i ukapira da je samo tebe imala u celom svom zivotu,i ukapira da bi znala da voli vanilu mora da proba i cokoladu i jagodu...covece uzivaj u zivotu imas samo jedan :lol: :wink:
 
rastamann:
srebro:
Ta devojka zlata vredi,čuvaj je kao oči u glavi...A što se problema tiče pokušaj da dopreš do nje ako već nisi i da saznaš u čemu je zapravo problem i zašto neće.

Naravno, zlato je, nije dala dechku dve godine....Vecu glupost josh nisam chuo...Shefe, tutanj na drugu stranu, od te 'leba nema...
Rasto,sto si takav? Pa,mozda je decko stvarno zaljubljen...
:wink: Znas ono:...makar i u starackom domu... :twisted:
:wink:
 
mhm, devojka mi je takvo zlato da moram yebati sa strane.
pfuj na iskrivljenu musku logiku! :twisted:

a sto nece? jel mnogo mlada? mozda joj se nesto ruzno desilo ili su je roditelji utucali u mozak.
pricaj sa njom! objasni joj da je sex prirodni deo veze.
jedno pitanje: zasto su takve devojke pravo zlato??? da li ste toliko nesigurni u sebe?
nikad nisam razumela taj trip sa "sveticama"....ok kad si joj prvi, mozda ima neke lepote u tome (ni to bas ne razumem) ali kad nema sexa???? uopste???? sta u tome ima dobrog???? pretpostavljam da te devojke koje uspud kresnete, totalno prezirete.
??? bolesno, indeed!
 
KRISTIJAN.fr:
Cao svima, zovem se Kristijan imam 24god i vec 2 godine sam sa istom devojkom. Super se slazemo ali ima jedan mali problem: to sto od seksa jos nista nece ni da cuje, a meni je stvarno tesko(jer ipak sam i ja covek), tako da sve vise i vise mislim da seksualno odem na drugu stranu...Hteo bi da znam vase mislenje... :D
Nemoj ti, mladi prijatelju, "seksualno na drugu stranu", nego glavom bez obzira ceo na drugu stranu. Ne priča ti Milojko napamet. Poslušaj me. Što pre pobegneš od nje, bolje će ti biti.
 
Ti bi se trebao misliti da li ona ustvari "utopljava" to sexualnu zed s'nekim drugim... Ukoliko ne, onda ti slobodno mogu reci da bolju curu ne mozes naci. Ona koja nema sexualnih potreba nema nikada da te vara. A biti siguran da te zenska/zena ne vara veoma je vazno u ovom zivotu. Mislim, nemas onih kompleksnih problema oko mogucih prevara.
Pa ti slobodno savetujem, ako tebi ne da, sacekaj jo par godina ukoliko si siguran da ona ne da nikome. Ponekad cekanje ZLATO vredi (ustvari cutanje). Ako bas budes navalio mozda dobijes nepovrtnu kartu... Pa zato ti kazem da je bolje cekati i cutati. Pasce ona kad tad
 
KRISTIJAN.fr:
Cao svima, zovem se Kristijan imam 24god i vec 2 godine sam sa istom devojkom. Super se slazemo ali ima jedan mali problem: to sto od seksa jos nista nece ni da cuje, a meni je stvarno tesko(jer ipak sam i ja covek), tako da sve vise i vise mislim da seksualno odem na drugu stranu...Hteo bi da znam vase mislenje... :D

2 godine nista!?!? Mnogo kume...mnogo...
Ne mogu nista da ti kazem jer ne znam koji je razlog tome...poucen prethodnim iskustvima, ti se verovatno vise neces pojavljivati na ovoj temi tako da necu da kucam eseje...
 

Back
Top