SLIKE SA SA'RANE-NO COMMENT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
vidite ovo...muchenici...

DSC_4934-1-1.jpg


DSC_4817-1.jpg
 
Dva srdacna usraska prijatelja:
51395835642cc2d9424aa9900262629.jpg


album_pic.php

album_pic.php


Šta da radim, kad ne mogu da zaradim ni za drogu, i da mogu, šta mi vredi, drogu daju samo Cedi. Sebican je onaj Ceda, sve sam trosi nikom ne da, on visoku placa cenu da nahrani nos i venu! Podocnjaci, lice bledo, nema „ozeni me Cedo”, ribama je dao nogu, ozenio on je drogu. Ne znam šta da radim s Cedom, sve on sada hapsi redom, policiju ima strogu, samo njemu daju drogu.
 
Kalibic:
Dace Bog pa ces biti invalid.
Dace bog pa ja necu zlostavljati svoju decu da ceo dan stoje pored ko zna cijeg kovcega ceo dan u uniformama, kao sto je uradio taj mentol 8)
Inace njihova majka se javljala direktno u emisiji utisak nedelje, i dala kasnije izjavu u stampi. Muz joj je bukvalno oteo decu da ih ne vidi godinama, a ona kao majka je zgrazena time kako su njena deca stavljena pored kovcega s.m u uniformama da stoje satima

edit:
E da - dace admin pa ces ti biti banovan zbog onog pozivanja na ubistva Natase Kandic, Sonje Biserko,... kao i zbog ovog "dace bog da budes invalid", i slicno.

Steta sto su sitni sati, pa jos mozes da se izivis...
 
I sta na kraju bi, izvredjashte se....malo bacili kletve i tako cemo mi napred.
Dobro rece neko yebo nas sloba dok je bio ziv, ali ce nas jos vije yebati kao mrtav.
JA sam retko sta pametno imao procitati na politici, obicno su to uvrede, prepucavanja i izlivi mrznje. Svetlost se jos ne nazire.
 
Gryphon:
I sta na kraju bi, izvredjashte se....malo bacili kletve i tako cemo mi napred.
Dobro rece neko yebo nas sloba dok je bio ziv, ali ce nas jos vije yebati kao mrtav.
JA sam retko sta pametno imao procitati na politici, obicno su to uvrede, prepucavanja i izlivi mrznje. Svetlost se jos ne nazire.
Izvini, samo mi reci gde si to procitao da sam ja njega vredjao ?
Dok je on eto uspeo da pozove na ubistva tri zene, i meni da pozeli invaliditet. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top