_prostitutke_

rei_zulu

Primećen član
Poruka
557
"...jeftine kraljice noci al ja ih ne bi pipao pa makar trljale ssise na moje oci"...

mada ima onih muskaraca koji ovako razmisljaju..."bolje je da platim tri kur_ve mesecno nego da izadjem potrosim pare na kuchke koje piju kao sijuksi i ne daju..."!?... i znam jednog lika koji to praktikuje-ne izlazi uopste samo placa kur_ve... :oops:

p.s.nemci prave bordele za predstojece sv.prvenstvo :shock:
 
pa sta ti je to cudno sto nemci prave bordele pa sasvim je normalno da sva veca takmicenja, kongrese i slicno prati i prostitucija...dobro, rekla sam normalno, mozda nije bas prava rec, ali ajde...
e a ovaj lik...sta da kazem, blago njemu on je pravi uzor
 
rei_zulu:
"...jeftine kraljice noci al ja ih ne bi pipao pa makar trljale ssise na moje oci"...

mada ima onih muskaraca koji ovako razmisljaju..."bolje je da platim tri kur_ve mesecno nego da izadjem potrosim pare na kuchke koje piju kao sijuksi i ne daju..."!?... i znam jednog lika koji to praktikuje-ne izlazi uopste samo placa kur_ve... :oops:

p.s.nemci prave bordele za predstojece sv.prvenstvo :shock:

Eh ja ne bih imnao toliko para koliko bih da *****.....

Tako da mi je iapk jeftinija varijanta da nadjem kres varijantu.
 
zar nije bolje sa nekim koga volish i za koga znash da se ne bi sa svakim( i sa tobom, i sa nekim opakim biznismenom, i sa najgorim klosharom, i sa smrdljivim ciganinom, i....
ma sa svima bi za pare-meni se iskreno gadi)
 
Copy_Cat:
pa sta ti je to cudno sto nemci prave bordele pa sasvim je normalno da sva veca takmicenja, kongrese i slicno prati i prostitucija...dobro, rekla sam normalno, mozda nije bas prava rec, ali ajde...
e a ovaj lik...sta da kazem, blago njemu on je pravi uzor
Tačno, oni su vredni i samo bi nešto da rade i da prave, a ne onako, opušteno ... !!! :lol:
 
...postoji jedna pricica o tome kako muskarci ne placaju prostitutkama za sex, vec za ono sto dolazi/ne dolazi posle sexa.....

Ovo drustvo, takvo kakvo je, ocigledno ima potrebe za damama doticne profesije. Da nema potrebe za njima, njihovo zanimanje bi verovatno brzo izumrelo kao na primer zanimanje gonica robova :)

za kraj...znate li onaj vic: koja je razlika izmedju qrve i kucke....

-qrva daje svima
-kucka daje svima osim meni

:)
 
ONAMISLIDAZNA:
zar nije bolje sa nekim koga volish i za koga znash da se ne bi sa svakim( i sa tobom, i sa nekim opakim biznismenom, i sa najgorim klosharom, i sa smrdljivim ciganinom, i....
ma sa svima bi za pare-meni se iskreno gadi)

*** Naravno, smatram da odlican seks mozes imati samo kad nekog zaista volis, sa nekim ko ti je veran i ko ne bi sa bilo kim... Sa nekim ko ti uzvraca ljubav - strast dolazi do izrazaja i to ne moze da se poredi sa "obicnim" seksom... Drugim recima, ljubav je preduslov za pravo seksualno uzivanje. :wink:

*** Ipak, ne mogu da kazem da ne mozes imati kvalitetan seks sa prostitutkom (u ovom slucaju se podrazumeva profesionalna, ekskluzivna i skupa prostitucija!), sigurno znate i sami da postoje "poslovne pratnje" bogatih i mocnih ljudi koji to sebi mogu priustiti... :roll: Samim tim se ne mozemo izjasnjavati uopsteno i sveobuhvatno, barem sto se prostitucije tice, ali i dalje mislim da to nije za mene. Hvala, ali ne hvala...

*** P.S. Ko voli - nek' izvoli... :lol:
 
rei_zulu:
"...jeftine kraljice noci al ja ih ne bi pipao pa makar trljale ssise na moje oci"...

mada ima onih muskaraca koji ovako razmisljaju..."bolje je da platim tri kur_ve mesecno nego da izadjem potrosim pare na kuchke koje piju kao sijuksi i ne daju..."!?... i znam jednog lika koji to praktikuje-ne izlazi uopste samo placa kur_ve... :oops:

p.s.nemci prave bordele za predstojece sv.prvenstvo :shock:


Za p i c u nikad u zivotu nebi platio !!! Ali neki to vole !!!
 
JEL BIO NEKO OD VAS SA PROSTITUTKOM?

DA LI POSTOJI SAJT GDE MOZEMO VIDETI KAKAV IMAMO IZBOR I ONDA IH PORUCIMO AKO NAM SE SVIDE?

JER OVAKO PREKO OGLASA NIKAD NE ZNAS KAKVA RIBA MOZE DA TI DODJE,,,
 
spirittt:
JEL BIO NEKO OD VAS SA PROSTITUTKOM?

DA LI POSTOJI SAJT GDE MOZEMO VIDETI KAKAV IMAMO IZBOR I ONDA IH PORUCIMO AKO NAM SE SVIDE?

JER OVAKO PREKO OGLASA NIKAD NE ZNAS KAKVA RIBA MOZE DA TI DODJE,,,

To ti vec spada u trgovinu:roll: .Uglavnom su sve skuplje i bolje kao i sve ostalo.
 
Prostitutke su žene koje pošteno rade svoj posao i naplaćuju pošteno svoje usluge, pa ko voli - nek izvoli...
U svakom slučaju, mnogo su bolje i poštenije od mnogih "finih" devojaka i žena koje šetaju našim prostorima, a svoje usluge naplaćuju mnogo skuplje nego qrve, lažu i sebe i druge i licemerno imaju usta puna poštenja čim izvade ud iz njih. Svi ih znamo - sponzoruše. Najgadnije su mi kad počnu da pričaju o ljubavi.
Na žalost, nisam još bio sa prostitutkom, moraću jednom i to da probam pre nego umrem, a na još veću moju žalost nailazio sam na sponzoruše. "Divno" iskustvo posle kog se osećaš kao zgaženo g o v n o...
Na kraju - za mene je seks bez ljubavi kao pizza iz pekare: možeš je jesti i nije loše kad si mnogo gladan, ali se čim utoliš prvu glad pitaš šta ti je to trebalo.
 

Back
Top