Punk Global

Koja od navedenih drzava pravi najbolju punk muziku

  • UK

  • SAD

  • SFRJ

  • O cemu ti to?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da ste deco videli scenu pre 2001-e. . . Covek da ne poveruje stalno neka svirka i sve dobri bendovi. . . Sto je rekao jedan lik na Exploitedu "Novi Sad je 90-tih imao takvu PUNK scenu da mi nismo imali potrebu da znamo ni za jedan bend van NS-a". . .
Kad se samo setim. . . Svirke bile stalno. . . A sad. . . Jedva da kad ima koja dobra.
Inace za sve zainteresovane da kazem da su The Bayonets zajedno sa nekim Madjarima i jos neki likovi iz litvanije sto sviraju SKA sad u subotu u NS Time :)
 
Glupa tema...Normalno je da najbolji pank sviraju bendovi koji zive u istoj drzavi kao i ti jer pevaju o problemima sa kojima se i sam susreces svaki dan i mozes 100% da ih razumes....

A opet ako gledas globalne probleme i globalne teme svejedno je odakle dolazi bend koji peva o njima...

Poruka i stav punk benda su bitni,muzicka forma nije...
 
Imam ja to. Ali ja sam mnooogo haotican. Meni je to na nekih 40 cd-ova. Na svakom je po neki album.
Trebam da odem do buvljaka da kupim neke CD-ove pa mozda i kupim to. E imash na metropolisu posle dvanest svakog radnog dana Punk playlist.
 
Anarhist:
Imam ja to. Ali ja sam mnooogo haotican. Meni je to na nekih 40 cd-ova. Na svakom je po neki album.
Trebam da odem do buvljaka da kupim neke CD-ove pa mozda i kupim to. E imash na metropolisu posle dvanest svakog radnog dana Punk playlist.

svakog dana? ja sam mislila da je samo ponedeljkom i petkom! :lol:
 
. . .:
A ja ga cak i nemam. . .

Bila je ranije jedna emisija gde se puštao punk, sećaš se? Ne mogu da se setim kako se zvala i na kom se kanalu davala, ali vodila su je neka dva metalca :roll: (za mene su metalci jer su imali duge kose) novosađanina! Moj bivši dečko je stalno trčao kući da snima emisiju! Nema šanse da setim ničeg više, davno to beše... Mislim da je išla petkom i trajala je nekih pola sata... J'bote omatorila sam, počela sam da zaboravljam...
 
milentisha:
Bila je ranije jedna emisija gde se puštao punk, sećaš se? Ne mogu da se setim kako se zvala i na kom se kanalu davala, ali vodila su je neka dva metalca :roll: (za mene su metalci jer su imali duge kose) novosađanina! Moj bivši dečko je stalno trčao kući da snima emisiju! Nema šanse da setim ničeg više, davno to beše... Mislim da je išla petkom i trajala je nekih pola sata... J'bote omatorila sam, počela sam da zaboravljam...
PUNK OFF petkom u 19:30 :) Isla je sve do neke 98 ako se dobro secam :) Kanal tadasnji NS+ :) Gledao i ja redovno :)
Sta ces idu godine. . .
 

Back
Top