Uniforme U Gimnaziji

Ja sam za ali da imaju veze s mozgom a ne da ljudi nose kecelje. Meni je OK varijanta kao u britaniji gde muskarci moraju da nose kosulje, kravate i pantalone a devojke kosulje i haljine. Mislim da je to sasvim prigodno i da treba mladi ljid u tom dobu treba da steknu naviku da se oblace poslovno.
 
peleplay:
Ja sam za ali da imaju veze s mozgom a ne da ljudi nose kecelje. Meni je OK varijanta kao u britaniji gde muskarci moraju da nose kosulje, kravate i pantalone a devojke kosulje i haljine. Mislim da je to sasvim prigodno i da treba mladi ljid u tom dobu treba da steknu naviku da se oblace poslovno.
Ter varijante sa keceljam apostoje u SDrbiji,u Krusevcu u njohovoj gimnaziji,ppre neku nedelju sam isla za vikend i kada su imali veliki odmor,sve devokje su nosile....
 
ja sam za to da zgodne devojke treba da nose mini-suknjo-uniformu, a da one "manje zgodne" mogu da se oblace kako hoce dok god ne ugrozavaju zivotnu sredinu...
al` sta mi vredi kad za mesec dana izlazim...:D
 
peleplay:
Ja sam za ali da imaju veze s mozgom a ne da ljudi nose kecelje. Meni je OK varijanta kao u britaniji gde muskarci moraju da nose kosulje, kravate i pantalone a devojke kosulje i haljine. Mislim da je to sasvim prigodno i da treba mladi ljid u tom dobu treba da steknu naviku da se oblace poslovno.

ma da....pre bih se ispisao nego da nosim uniforme...dovoljno je tesko i ovako
 
Ma kod nas u gimnaziji je bilo super, nosis sta hoces s tim sto imas obavezu da nosis legitimaciju. Jedino bi mogo da se uvede, malo savrseniji sistem, recimo komp koji te identifikuje pa da u skolu mozes da udjes samo tako i nikako drugacije.
 

Back
Top