POSAO U KUCI

STEFANELI

Obećava
Poruka
88
RADILA BIH NESTO U SVOJOJ KUCI.MOZE LI MI NEKO POMOCI DA NADEM NESTO TAKO DA RADIM.MOZE I RAZNOSENJE LETAKA I SLICNO JER POJMA NEMAM STA SVE MOZE DA SE RADI I STA MOZE NEKO DA MI PONUDI.OZBILJNA SAM .NAPOMINJEM DA TRAZIM HONORARAN POSAO ALI NE BJEZIM OD PRIJAVE.
 
Pokusaj da kontaktiras stamparije koje rade papirne kese> Kad se izvezbas, moze lepo da se zaradi. Nema ulaganja, pare na ruke. Moja porodica je to radila 3 god. Sad imam posao koji volim ali ne zaradjujem toliko> Srecno
 
mahamaja:
Pokusaj da kontaktiras stamparije koje rade papirne kese> Kad se izvezbas, moze lepo da se zaradi. Nema ulaganja, pare na ruke. Moja porodica je to radila 3 god. Sad imam posao koji volim ali ne zaradjujem toliko> Srecno
Imas li neki tel. ili adresu tih agencija za Beograd?Javi molim te :D
 
bibilibi:
Imas li neki tel. ili adresu tih agencija za Beograd?Javi molim te :D
Za NS probaj u TERMOPLAST-u 021 411 722, Trazi g. Djordja, to je gazda, on radi sve kese, i uvek ima nekog posla, ili probaj preko ZUTIH STRANA, pod STAMPA,Grafika.
Za Bg vaze isto zute str. C- print, na Banjici npr., uglavnom sve stamparije imaju posao dorade koji moze da se radi kuci, savijanje, kutijice, lepljenje i sl. Znaci ZUTE STRANE :lol:
 
Ovoga sam covjeka zvala bio je zbunjen i rekao je da nista ni slicno nema da mi ponudi da bih radila za njega.Pitala sam ga da mi pomogne ,rekao je vrlo rado ali da nijednu firmu nezna kojoj uopste treba radnika i da maltene ima masa ljudi koja bi radila kao i ja aon samo sto nije otpustio 2 radnika.Nazalost ima mnogo ljudi u mnogo goroj situaciji nego sto sam ja .U svakom slucaju hvala.
pozdrav---daca
 
Joj samo ne to sa ukrasnim kesama de te izrabljuje shtamparija. Moj drug radio placali mu 3 dinara po kesi. trebalo mu 3-5 dana za 100 kesa da odradi i da zaradi bednih 300 din. To je izrabljivanje.

Bolja stvar je plastika. Spajanje shtipaljki naprimer. Mada je i to izrabljivanje ali se brze i lakshe radi i moze vishe da se zaradi.
 
RADILA BIH NESTO U SVOJOJ KUCI.MOZE LI MI NEKO POMOCI DA NADEM NESTO TAKO DA RADIM.MOZE I RAZNOSENJE LETAKA I SLICNO JER POJMA NEMAM STA SVE MOZE DA SE RADI I STA MOZE NEKO DA MI PONUDI.OZBILJNA SAM .NAPOMINJEM DA TRAZIM HONORARAN POSAO ALI NE BJEZIM OD PRIJAVE.

Moj suprug ima agenciju za gaficki dizajn i marketing. Svake godine krajem oktobra meseca zapocinje novogodisnju kampanju koja podrazumeva ugovaranje poslova sa firmama, tj. prodaju kalendara, rokovnika, olovki, upaljaca, piksli, kisobrana, satova, solja i ostalih reklamnih proizvoda na kojima je nastampan logo ili drugi podaci firme za koju se proizvodi rade a koji su potrebni svakoj firmi. Za te poslove su mu cesto potrebni saradnici koje placa po ucinku, tj, daje unapred dogovoren procenat zarade. Honorarni saradnik dobije uzorke ili katalog i ugovara poslove sa klijetnima. Nije bitno odakle ste, mozete da radite gde god hocete i koliko hocete. Niste vezani nikakvim limitima i planovima. Sto vise ugovorite vise cete zaraditi. Za neke malo blize detalje mozete me kontaktirati na pp ili na adresu agencije parasign@gmail.com
 
Poslednja izmena:
STEFANELI......imas srece! :)

moj drug je delio letke u Novom Sadu za jednu "skolu engleskog jezika"....
to je bilo pre godinu dana i koliko se secam zaradjivao je 450 dinara na 1000 letaka.Mozes da radis svaki dan. ISPLATA JE SVAKI PETAK
Ne znam broj telefona, ali znam da se nalazi na raskrsnici Bulevara Cara Lazara i Strazilovske, ne na strani gde je kafic Budabar vec sa druge strane puta u strazilovskoj ulici....nalazi se u zgradi na prvom ili drugom spratu...
Ima tu neki put i lepljenje postera pa onda placaju vise...



pocni sa tim dok ne nadjes nesto bolje....

poz....
 
kolko treba jednom sposobno, jednom prosecnom, jednom nesposobno da podeli 1000 letaka... mislim pretpostavljam ako muvash i bacis eltke da ostanesh bez polnog organa ili tako neka kazna... ili ruke
 
Daj oglas da pravis kolace na veliko.Nihov materijal,plus tvoja usluga

Pig_in_cake.gif


Pravim kolači po kućama uz to koljem i topim mas, po potrebi pravim i kobasice i sladoledi i umotajem u fišek od čistu novinu (jučerašnju) z:plez:z:dm:z:dm::sanke:
 

Back
Top