Pupa

Izabrala sam komplet karmin i senku iste boje. Karmin je u futroli sa ogledalcetom, vrlo prakticno, jedino sto je mat, nema nimalo sjaja u sebi. Senka u prahu, kvalitetna, prelepa boja.
 
Extra je,imam njihove senke,rumenilo,sjaj za usta...imala sam puder,onaj tecni...iskreno nisam bas zadovoljna,mislim da je kameni mnogo bolji.
 
Sjaj za usta koji sam prvi kupila od njih je bio strava, jos pre 6-7 godina...

Posle sam imala neki karmin koji nije bio los, mozda malo "tezak" i skroz mat.

Dobila sam na poklon onog njihovog andjela, sve je super unutra!

Samo nemoj u parfimerijama da kupujes one stvari iz specijalnih korpica "na snizenju", to je uglavnom matora sminka. Kupila je moja drugarica karmin i tek posle provalila da je skroz bzvz.
 
Moja iskustva sa Pupom i nisu bas neka. Pre nekoliko godina sam kupila komletic sjaj i senku. Sjaj je bio ok, ali ta masna senka se skupljala na naborima gornjih kapaka u linijicama... Od tada ne eksperimentisem sa njihovom sminkom.
 
da, koji je to mat karmin, tarabice???

inace ja imam par pupinih stvari i nisam preterano odusevljena...naravno privukao me dizajn pakovanja...
imam jedan dobar karmin, tj boja je super ali bez olovke je nista posebno, kamene senke su im slaba tacka, nijedna mi nije dobra i brzo se skida i skuplja u prevojima, jedino je dobro to sto je mat, a ona crna sa sljokicama nema veze sa mozgom...pokusavala sam da je ucinim upotrebljivom ali ne ide...art deco je mnogo bolji sa tim sljokicavim senkama, a inace meni su i lorel i max factor mnogo pouzdaniji
 
Pa takav komplet sam ja i gledala. Ja volim te svetle boje! Imala sam davno jedan njihov tecni sjaj koji mi je bio savrsen. Nikada pre i nikada kasnije nisam nasla nesto sto tako sjaji kad ga stavis, ali ne onako seljacki, nego prefinjeno he, he, he, ali se ne usudjujem da sudim o kvalitetu po jednom sjaju! :lol:
 
Obozavam Pupu ! Samo nazalost u mom gradu ima samo jedna parfimerija koja i nema bas veliki izbor Pupe (po nesto od svacega)... Poslednji put kad sam bila u Beogradu ( u decembru) bila sam u onoj najvecoj parfimeriji u Knez Mihajlovoj i prodavacica mi je rekla da je izbor Pupine sminke smanjen zbog manjka potraznje...Ono sto su imali nije ni bilo vredno kupovine....
 
Najlepse ikada od Pupe sto ce te kupiti je Pupino melko za telo sa mirisom "Secerne vune" ....pakovano je kao jogurt...Verujte mi nema greske ,em fantasticno mirise ,em mirisete dva dana na mleko......Koristim ga vec 2 godine i jednostavno mu nema ravna....
Za sve ostalo ne znam...
 
carolina 212:
Koliko sam ja gledala, u NS ima sasvim solidan izbor njihovih proizvoda, samo sta uzeti da se ne zeznem



ne znam sta da ti kazem sem da izbegavas senke sa sljokicama i krem senke...
karmini su im ok
ali ja opet mislim da mozes naci mnogo kvalitetnije senke na drugom mestu... probaj art deco ako ga ima u ns-u oni imaju trilion boja a jako su kvalitetni a sa loreal senkama ne mozes da pogresis...
 
glupisnupi:
Najlepse ikada od Pupe sto ce te kupiti je Pupino melko za telo sa mirisom "Secerne vune" ....pakovano je kao jogurt...Verujte mi nema greske ,em fantasticno mirise ,em mirisete dva dana na mleko......Koristim ga vec 2 godine i jednostavno mu nema ravna....
Za sve ostalo ne znam...
Prvi put cujem,mooram da kupim...mada,secerna vuna?To nesto slatkasto?Luda sam za mlekcima ;)
 
NIje slatkasto...jednostavno je prelepo...
mada da...zavisi ko sta voli.....ali veruj mi neces pogresiti....ima jos nekih na vanilu,kakao itd...ali taj bas TAJ je naj naj naj.....i traje....traje...
Inace od parfema volim Gucciev u kockastoj staklenoj bocici sa staklenim kockastim poklopcem (braon vodica unutra)....i Opssession (Calvin Claine )...cisto da imas predstavu ,jer ni ja ne volim slatkaste.....
Caos.
 
Izvinite sto kasnim! :o Na karminu pise new chic, u srebrnom pakovanju, sa ogledalcetom. Nema neku drugu oznaku. Kupila sam ga u trznom centru "milenijum", ta parfimerija samo pupine proizvode prodaje.
Secam se da sam ranije, dok sam jos bila mlada i neiskusna :p kupovala mat karmine marke "kost", bili su jako jeftini, ne garantujem za kvalitet.
 
uuuu, super ako je taj pupin bas bas mat...znam i koje je pakovanje ne znam kako ranije nisam provalila da je mat
znam radnju u milenijumu tamo sam i kupila ovu senku o kojoj neprestano brbljam...mozda zato sto sam se previse razocarala...
 

Back
Top