koliko dugo mozete da izdrzite bez seksa?

dollyy

Zainteresovan član
Poruka
334
Interesuje me koliko dugo mozete da budete u stanju apstinencije?
Trenutno sam u fazi kad bih rado prekinula neku vezu bezveze zasnovanu samo na fizickoj privlacnosti, ali se uzasno plasim onih "zutih minuta" kad se pojavi zelja, a nemas s kim da je ostvaris( stvarno volim seks,a i ko ne voli, i max uzivam u njemu! ), jer stvarno dugo nisam bila sama na taj nacin, a nisam bas neko ko tek tako ulijece u neke druge veze , seme i sl. Sta radite kad ste u takvoj fazi? Kako obuzdavate zelju kad se pojavi?

P .S. Ako moze bez onih propratnih komentara koji nemaju veze s temom! :roll:
 
Pa nesto mi se ideja o vibratoru ne svidja, a to da mogu da nadjem nekoga ako mi se javi zelja , tacno je , mogu uvijek, ali nije to to,ako je bas samo zbog toga i samo trenutno! Ne mogu s nekim da budem samo tad kad osjetim zelju i samo zbog toga! Zato mi i jeste tesko izaci iz ove neke "nazovi veze" !
 
dollyy:
Pa nesto mi se ideja o vibratoru ne svidjaa to da mogu da nadjem nekoga ako mi se javi zelja , tacno je , mogu uvijek, ali nije to to,ako je bas samo zbog toga i samo trenutno! Ne mogu s nekim da budem samo tad kad osjetim zelju i samo zbog toga! Zato mi i jeste tesko izaci iz ove neke "nazovi veze" !


Ma, iz ovoga sto je napisano, ja mislim da ti ni ne znas sta je sex, jos manje kako se (ne)upraznjava, i definitivno nemas pojma sta zelis u zivotu ! :roll:

Hoces da ja navucem one gacice sa " dodatkom " i dodjem na kafu kod tebe ? :wink:
 
c008.gif
 

Back
Top