koliko dugo mozete da izdrzite bez seksa?

Dina81:

Po meni su frigidne devojke koje intresuje sex kao lanjski sneg, u fazonu "meni je bitno da su emocije tu 100%, da ovo, da ono"... To su ili ruzne ribe (neka se izuzeci ne uvrede) u smislu da ih niko nece (ili ne startuju dovoljno) pa u tom slucaju optuzuju ove koje se satiru od k... jer su svakom privlacne.

Koliko poznajem zene, a neskromno mislim da ih dobro poznajem, zene obozavaju sex i u proseku cesto mogu i zele ga vise od muskaraca, tako da su te price kako Vam sex nije bitan price za malu decu.

Nijedan brak bez dobrog sexa nije dobar, nijedna osoba koja nema sex ne moze a da ne bude nervozna i neraspolozena. Cest sex jaca i duh i telo, a izuzetno deluje na raspolozenje i osecaj samopouzdanja!

Pozdrav svima
 
Bezimeni77:
Po meni su frigidne devojke koje intresuje sex kao lanjski sneg, u fazonu "meni je bitno da su emocije tu 100%, da ovo, da ono"... To su ili ruzne ribe (neka se izuzeci ne uvrede) u smislu da ih niko nece (ili ne startuju dovoljno) pa u tom slucaju optuzuju ove koje se satiru od k... jer su svakom privlacne.

Koliko poznajem zene, a neskromno mislim da ih dobro poznajem, zene obozavaju sex i u proseku cesto mogu i zele ga vise od muskaraca, tako da su te price kako Vam sex nije bitan price za malu decu.

Nijedan brak bez dobrog sexa nije dobar, nijedna osoba koja nema sex ne moze a da ne bude nervozna i neraspolozena. Cest sex jaca i duh i telo, a izuzetno deluje na raspolozenje i osecaj samopouzdanja!

Pozdrav svima


Slažem se u tvojoj filozofiji .... samo se ne slažem u jednom - zašto si za reč ''frigidan'' vezao ružne devojke???

Zašto svi optužujete ružne devojke da su: frigidne, nedojebene, isfrustrirane i sl.
Koliko ima samo lepih i praznih devojaka ... koje su podjednako frigidne, nedojebene i isfrustrirane.

Nije poenta da li si lep ili ružan ... nego da li si harizmatičan ili ne.
 
Bezimeni77:
Po meni su frigidne devojke koje intresuje sex kao lanjski sneg, u fazonu "meni je bitno da su emocije tu 100%, da ovo, da ono"... To su ili ruzne ribe (neka se izuzeci ne uvrede) u smislu da ih niko nece (ili ne startuju dovoljno) pa u tom slucaju optuzuju ove koje se satiru od k... jer su svakom privlacne.

Koliko poznajem zene, a neskromno mislim da ih dobro poznajem, zene obozavaju sex i u proseku cesto mogu i zele ga vise od muskaraca, tako da su te price kako Vam sex nije bitan price za malu decu.

Nijedan brak bez dobrog sexa nije dobar, nijedna osoba koja nema sex ne moze a da ne bude nervozna i neraspolozena. Cest sex jaca i duh i telo, a izuzetno deluje na raspolozenje i osecaj samopouzdanja!

Pozdrav svima
E sad kad me vec citiras moram da ti kazem da sam ja bas orgazmicna!
Bitan mi je sex jako ali mi je mnogo bitnije skim ga u praznjavam! A kres varijante sam prerasla !
Sebe smatram privlacnom ( a tako me i drugi vide) i cesto mi prilaze...
Ipak najbolji sex mi je uvek sa osobom prema kojoj imam osecanja....a sebi zelim najbolje!
 
Ja samo ne zelim da se o sexu razgovara kao o necem sto je lose i pogano.

Sex je nesto najcistije i najlepse sto nam je podareno na zemaljskoj kugli i treba da ga upraznjavamo kao zadovoljstvo i rekreaciju bez laznog morala i ustezanja.

ZIVEO SEX!!!!
I neka autor ove teme preimenuje naslov u: Kako imati sto vise sexa i kako sto vise uzivati u sexu. Ili npr. Kako postici najbolji orgazam sa partnerom... Samo pozitivno
 
Dina81:
E sad kad me vec citiras moram da ti kazem da sam ja bas orgazmicna!
Bitan mi je sex jako ali mi je mnogo bitnije skim ga u praznjavam! A kres varijante sam prerasla !
Sebe smatram privlacnom ( a tako me i drugi vide) i cesto mi prilaze...
Ipak najbolji sex mi je uvek sa osobom prema kojoj imam osecanja....a sebi zelim najbolje!

Slazem se potpuno. Mislim moze sex bez emocija, ali tesko. Uvek postoji nesto - ne mora da bude zaljubljena ljubav, vec nesto slicno...
 
Bezimeni77:
Ja samo ne zelim da se o sexu razgovara kao o necem sto je lose i pogano.

Sex je nesto najcistije i najlepse sto nam je podareno na zemaljskoj kugli i treba da ga upraznjavamo kao zadovoljstvo i rekreaciju bez laznog morala i ustezanja.

ZIVEO SEX!!!!

Tako je Bezimeni 77... ti si jedan slatkis..:razz: ..i nije bitno koliko mozete bez sexa vec na koji nacin razmisljate o tome ...samim tim se i postavite u odnosu na to..:wink: ahhhh kako sam ovo pametno rekla ...:-D i shta znaci kada neko kaze ..ja mogu mnooogo ..to je kao Najbolji si ili shta ili Ja ne nmogu ni malo bez sexa..Kao strava si ...tako ..:wink:
 
dollyy:
Interesuje me koliko dugo mozete da budete u stanju apstinencije?
Trenutno sam u fazi kad bih rado prekinula neku vezu bezveze zasnovanu samo na fizickoj privlacnosti, ali se uzasno plasim onih "zutih minuta" kad se pojavi zelja, a nemas s kim da je ostvaris( stvarno volim seks,a i ko ne voli, i max uzivam u njemu! ), jer stvarno dugo nisam bila sama na taj nacin, a nisam bas neko ko tek tako ulijece u neke druge veze , seme i sl. Sta radite kad ste u takvoj fazi? Kako obuzdavate zelju kad se pojavi?

P .S. Ako moze bez onih propratnih komentara koji nemaju veze s temom! :roll:
slusaj , muskarac sam ali mozda ti moj primer moze pomoci.Rekao bih da smo mi muskarci u vecoj krizi kada je apstinencija u pitanju.Ostao sam bez zene dva meseca (putovanje) i bukvalno poludeo.I sta se dogodilo? U svakoj reklami na TV, novine u kioscima, zene koje prolaze pored mene , njihovi glasovi, .....sve to nije vise bilo kao ranije.Po ceo dan sam bio preokupljen tim slikama i zvucima i naravno: nemoguce je da se posle jednog urednog seksualnog zivota lako adaptiras na apstinenciju.Mislim da sam bio u punoj erekciji cela dva meseca jer kada znas da nesto ne mozes imati (ne bar odmah) to jos vise povecava "zapaljenost".Jednostavno sam izgubio bilo kakvu kontrolu nad "djokom".Od tada je ne pustam nigde duze od par dana.Zato SAVET: potrudi se da sto pre pronadjes kakvu-takvu zamenu jer, kako vidim, i ti si opsednuta seksom kao i ja i verovatno ces imati velikih problema.SETI SE ONE PESME IZ PEDESETIH :KAKAV JE TAKAV JE SCEPAJ GA NE DAJ GA JER JE MUSKARAC.Pazi samo da nije bas nekakav idiot.
 

Back
Top