cookies

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Trazim u telefonskom imeniku na belim stranama broj jednog pretplatnika i izadje mi otprilike 200 korisnika...ne mogu da predjem na drugu stranu pise da moram dozvoliti upotrebu "cookies"...ili vec kako se zove. Moze li mi neko objasniti sta je to da bih nasla ono sto trazim...Hvala unapred.
 
Za Firefox:
Tools - Options - Privacy - Cookies - stikliraj Allow sites to set cookies

Za IE:

Tools - Internet Options - kartica Privacy - spusti do kraja slider

Za Operu:

Tools - Preferences - Advanced - Cookies - Accept All Cookies
 
Definitivno ne treba spustiti podešavanja na najslabija, pogotovo za IE... Spyware-a ima na tone... Najbolje isprobaj sa za po stepen nižom restrikcijom, dok ne dobiješ potrebnu funkcionalnost.
 
ariela:
Trazim u telefonskom imeniku na belim stranama broj jednog pretplatnika i izadje mi otprilike 200 korisnika...ne mogu da predjem na drugu stranu pise da moram dozvoliti upotrebu "cookies"...ili vec kako se zove. Moze li mi neko objasniti sta je to da bih nasla ono sto trazim...Hvala unapred.
Leleeeeeee o cemu vi ovo a? Pa ja pojma nemam sta je ovde ko hteo da kaze...Eto da se malonasalim pa onaj ko moze da mi pomogne i na licu mesta to sa tim cookiesom sredi nek dodje napravicu mu papire za vizu...Hvala u svakom slucaju pre ce biti da cu kupiti telefonski imenik Srbije...
 
maniaccc:
Za Firefox:
Tools - Options - Privacy - Cookies - stikliraj Allow sites to set cookies

Za IE:

Tools - Internet Options - kartica Privacy - spusti do kraja slider

Za Operu:

Tools - Preferences - Advanced - Cookies - Accept All Cookies

Ovde sam ti sve rekao.
Reci sta ti nije jasno.
Samo idi ovako kako sam ti napisao po koracima.
 

Back
Top