kako da se malo udebljam

Повећај активности , и једи увек у исто време.....увек 3 залогаја више него што ти се чини да ти прија.....али је битно да буду повећане активности.....да се не направи већа штета него корист......и наравно да нису глисте, неспавање, болесна јетра и тако нешто......
 
da, fizicka aktivnost ali ne preteruj da ne smrsas jos...plivanje je odlicno, povecava apetit...
nemoj jesti junk food, samo ces upropastiti zeludac...probaj sa domacom, kuvanom hranom a ne sa instant kalorijama (cips recimo)...

ja imam isti probem pa moram takodje da pazim ali ja mrsavim od stresa i na faze...a i zayebava me zeludac...
a i idi kod doktora, mozda ti je nesto sa zeludcem...
 
ja kada sam zelela da se ugojim jela sam svaki dan toto keks ;) I uspelo je! A jos pre toga kada sam isto zelela da se ugojim jedan period sam jela puno cokolade, peciva i slicno,znaci ne narocito zdrava hrana, mada nisam ni to preskocila... U svakom slucaju jako bih volela da sam i sada u takvom periodu ;)
 
pa prvo moras da ustavnovis zasto si smrsala.
ja sam imala hipertireozu,koju sam dobila od stresa jos u osnovnoj,jako mi se bio ubrzao metabolizam i za jako kretko vreme sam se otopila.posle sam pila neke lekove za stitnu zlezdu i vratila sam se u normalu...
 
nikolicaprikolica:
Pa nisam pod stresom i jedem sasvim dovoljno,ne trckaram nesto preterano a mrsava sam kao grana.Hvala vam na savetima jer sam vec pocela da brinem posto nikada nisam bila ovako mrsava :-(
Najbolji i najdobronamerniji savet -> idi do lekara, proverices uopste svoje zdravstveno stanje, uradices k.sliku i dobices par saveta kako da povecas tezinu na najzdraviji nacin..
Ostalo je...
 

Back
Top