Violent femmes

Neeee pa zato valjda nismo ni ishli. HeHeHe... Ala sam ja sada tuzan... nago kako ja nju da smuvam?
Pomozite pa da ne tugujem sa vama. Mada bolje tugovati sa 2 lepotice nego sa... Ustvari nije bolje.
E bili su.:( Gledao sam fotke sa koncerta u BG-u na njihovom saitu. li bi bilo lepo ponovo da dodju.
 
*drunken_butterfly*:
placimo zajedno, bice nam lakse:( a don't look back in anger? smrc...


@Anarhist - eee nisu bili VF koliko ja znam trebalo je da dodju ali su otkazali ;)

Bili su u aprilu 2004 u velikoj basti SKC. Bio sam tamo i meni je pored svih nezgoda (kisa, tehnicki problemi) bio jedan od lepsih koncerata vise onako iz nostalgicnih razloga jer su Femmsi, Pixies i Sonic Youth bili onako prva tri ozbiljna benda koje sam slusao. Omiljeni album od njih mi je "Hallowed Ground" i sta reci nego.....

"I had me a wife, I had me some daughters.
I tried so hard, I never knew still waters.
Nothing to eat and nothing to drink.
Nothing for a man to do but sit around and think.
Nothing for a man to do but sit around and think"

:):)
 
eee... :| moj zajeb.... :| al dobro nije mi sad nesto krivo sto nisam bila, jedini cert koji ja ne mogu da prezalim je placebo... :cry: :odoh_da_se_ubijem:


@anarhist - a ima tema o oasisu i to valjda moja:P koliko god se trudili da izmislite neshto novo - ne mozeee, sve sam vec ispootvarala u protekle hm... 3 godine? 8)
 

Back
Top