52. rodjendan KST- a

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Obozavam KST. Od 52 godine postojanja u njega izlazim 48. Nigde nije toliko opusteno kao u njemu. Kada su rekli da ce ga zatvoriti uplasila sam se, jer sta bih onda radila kada je vece Domacice ili leti kada je svuda vruce, gde bih se rashladil. Tamo je divno. Jutros me je mama probudila i rekla: "Lizo, moras da ides na Elektro tehnicki fakultet, nisi dugo bila". Ja sam joj rekla: "Dobro." I otisla. Gotovo da je sve bilo novo za mene. Setala sam pustim hodnicima i pitala se gde su ostali studenti. Bila sam i na vezbama iz predmeta iz kog sam dobila destku. Videla sam i da je na jednoj od oglasnih tabli stoji plakat za zenski odbojkaski tim. Na zalost, ne mogu da to postignem. Videla sam kroz prozor u atrijumu gde je basta KST-a da su tamo potrpane neke stvari. Kada sam posle obilaska izasla napolje videla sam dobro poznatu crnu tablu sa belim slovima. Poziv za rodjendan. Setila sam se kakao mi je mama kada sam prvi put iyasla u KST rekla: "Lizo, ne izlazi tamo. Tu izlaze studenti koji se prave da slusaju rock, metal, alternativu, punk. Oni tamo idu da bi bili videni. Oni su bubalice! Celog dana sede i uce, a onda se uvece foliraju!". Ja sam rekla:"Ali moram i to da prodjem, Mama!" i otisla sam. Da li vi izlazite u KST i da li ste vi ta grupa dece? 8-)
 
super-kul Liza:
Oni tamo idu da bi bili videni. Oni su bubalice! Celog dana sede i uce, a onda se uvece foliraju!". Ja sam rekla:"Ali moram i to da prodjem, Mama!" i otisla sam. Da li vi izlazite u KST i da li ste vi ta grupa dece?
E,moram da priznam da sam redovan u KST-u,tamo idem isključivo da bih bio viđen,pošto me je mama rodila tako lepog,pa volim da se eksponiram...:D
Naravno da odlazim isključivo u pauzama učenja...:D
Da zaključim ja sam jedan od tih...
Reci šta te zanima?
 
Ne znam zašto, ali uvek sam se razvaljen vraćao iz KST-a. Nikad nisam mogao da se zadržim na jednom pivu, uvek sam pio taman toliko da se ne ispovraćam... Desi se da i mesecima ne okusim alkohol, ali čim kročim u KST, počnem da se nalivam...Baš me inspiriše to mesto...:lol:
 
levrone:
Ne znam zašto, ali uvek sam se razvaljen vraćao iz KST-a. Nikad nisam mogao da se zadržim na jednom pivu, uvek sam pio taman toliko da se ne ispovraćam... Desi se da i mesecima ne okusim alkohol, ali čim kročim u KST, počnem da se nalivam...Baš me inspiriše to mesto...:lol:

E moj prijatelju, meni su to radile dve kafane "Sumatovac" i "Pod lipom". Brate udjem k'o covek (dama) eto cisto da "obradujem jetru" sto bi rekli moji prijatelji za stolom, a druzenje se otegne ihahaj...ali to je zivot! The best! :smile:
 

Back
Top