Ne znam kako da nazovem temu

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Ne znam ni sta sam tacno htjela da pisem na ovoj temi...
Recimo da me interesuje da li vam se u isto vrijeme desavalo da i zelite da stvorite nesto ozbiljnije, neku vezu- ne mislim tu nesto za citav zivot ili ne znam ti ja koliko dugo, vec cisto da to traje bar koji mjesec, da se posvetite samo jednoj osobi i ona samo vama, a u isto vrijeme vam to nikako ne ide jer niste spremni da se odreknete svoje slobode, ili se cak bojite da je se odreknete, bojite se vezivanja, ljubavi...
Cini mi se da je ovo vise svojstveno muskarcima, pa se cudim sto je mene strefilo :roll:
 
Kad zena kaze, samo jednu noc... to znaci na neodredjeno...
Kad kaze na neodredjeno to znaci vezu...
Kad kaze vezu misli na brak...

Naravno da svako normalan zeli nesto dobro pored sebe... i naravno da su ti strahovi veliki u nama... I naravno da ti strahovi ne mogu nestati za jedan dan... Pa ko je shvatio shvatio...
Sto bi stare bake rekle: Sexualno zadovolji i emotivno vezi...
 
chika:
lepo je imati ciljeve u zivotu koje zelis da ostvaris ali u ljubavi to bi sve trebalo biti spontano>ne slusa se glava vec srce a mozda i gresim :wink:

Ne bih rekao da grešiš. I meni se čini da je tako.

@LUDICA: Opusti se... Doći će to samo od sebe.. ;) Mislim da nam je nekad potreban taj period kada se ili ništa ne dešava ili ne dešava ništa ozbiljno... Ali tu negde, možda već iza ugla, stoji nešto kvalitetnije. :)
 
iluzionista:
Pa ja ti rekoh. :lol: Zato ćuti tamo i uživaj. :P
Ne mogu.... :( Tu dolazi sukob u meni izmedju onog macheta koje zeli da se mazi i bude voljeno, i onog zeljno provoda, promjena, ludosti, slobode...
Ma skroz zeznuto
36.gif
 
iluzionista:
Ma daj opusti se... Tu je negde onaj pravi. ;) Desiće se i to. Samo će te jednog dana strefiti... Nećeš ni biti svesna toga. :-D
Kad me strefi, ja pobjegnem :roll:
I tako u krug...
Pa onda pitas sto je lepojka neraspolozena, ccc
3.gif

Ma jednom ce valjda sve da se sredi...
Ali nadam se da ce se javiti neko zensko na temu ovih dana, pa da vidim da li neko dijeli istu sudbinu sa mnom...
 
LUDICA:
Ne mogu.... :( Tu dolazi sukob u meni izmedju onog macheta koje zeli da se mazi i bude voljeno, i onog zeljno provoda, promjena, ludosti, slobode...
Ma skroz zeznuto
36.gif
E svi imamo svoj jing i jang u nama...
Hmm, da li ovo neophodno mora da se odvaja...
Mozda je najbolje naci neku sredinu, ukinuti neke extreme, nesto izmedju pa kasnije videti kako vetar duva...
 
LUDICA:
Kad me strefi, ja pobjegnem :roll:
I tako u krug...
Pa onda pitas sto je lepojka neraspolozena, ccc
3.gif

Ebi ga... U takvoj si fazi trenutno... Možda je potrebno da malo sabereš misli i iskuliraš neki period...

LUDICA:
Ma jednom ce valjda sve da se sredi...
Ali nadam se da ce se javiti neko zensko na temu ovih dana, pa da vidim da li neko dijeli istu sudbinu sa mnom...

E na to već ne mogu da ti odgovorim. :lol: Evo sad ću i ja da ih pitam: neko žensko hoćeš li se javiti ovih dana na Ludicinu temu? :P
 
LUDICA:
Ne znam ni sta sam tacno htjela da pisem na ovoj temi...
Recimo da me interesuje da li vam se u isto vrijeme desavalo da i zelite da stvorite nesto ozbiljnije, neku vezu- ne mislim tu nesto za citav zivot ili ne znam ti ja koliko dugo, vec cisto da to traje bar koji mjesec, da se posvetite samo jednoj osobi i ona samo vama, a u isto vrijeme vam to nikako ne ide jer niste spremni da se odreknete svoje slobode, ili se cak bojite da je se odreknete, bojite se vezivanja, ljubavi...
Cini mi se da je ovo vise svojstveno muskarcima, pa se cudim sto je mene strefilo :roll:


Sta... Ti bi da se skrasis a hoces jos da se .ebes sa strane?
 
Petar_Pan:
E svi imamo svoj jing i jang u nama...
Hmm, da li ovo neophodno mora da se odvaja...
Mozda je najbolje naci neku sredinu, ukinuti neke extreme, nesto izmedju pa kasnije videti kako vetar duva...
He,pa najbolje bi bilo da to mozemo da pomirimo, ali ne znam da li se nekom od vas desava da jednostavno ne moze da kontrolise sebe i svoje postupke...
Voljela bih ja da mogu cvrsto da stojim na zemlji, ali uvijek na kraju nekako ispadnem iz kolosjeka i sve zabrljam...
Ova tema ispade k'o moja ispovjest :roll:
Nije joj to bio cilj..
Nego citala sam i onu knjigu Zena sa greskom, pa me i ona svojevremeno nagnala na razmisljanje...
 

Back
Top